Yekta Kurtuluş

Abi adam en fataniğimizden fanatik valla kırk yıl düşünsem aklıma gelmez evlenme teklifinin ardından marşı vermek ama iyi fikir. :)

Eşinin,Yekta ile evlenmeden öncede Samiye'ne gidip maç izlemişliği varmış...Yani iki Samiyen çocuğu evlenmiş,daha ne olsun...Belkide maçta tanışmışlardır,bir gol sonrası sevinç veya protesto,kimbilir? :)

abi yemin ediyorum bu adamın 2 3 yıldır ua forumda üye olduğu ortaya çıkacak adam tam bizden ne diyelimki muhteşemsin bam üçlüsünü çekeceğimize sen ilaç gibi geldin

Kerem Bozgeyik' Alıntı:
Eşinin,Yekta ile evlenmeden öncede Samiye'ne gidip maç izlemişliği varmış...Yani iki Samiyen çocuğu evlenmiş,daha ne olsun...Belkide maçta tanışmışlardır,bir gol sonrası sevinç veya protesto,kimbilir? :)

Öyle bişi olsa 32 senede illaki birileri ile evlenirdim ben:)

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Kerem Bozgeyik":mhrhwv8i]Eşinin,Yekta ile evlenmeden öncede Samiye'ne gidip maç izlemişliği varmış...Yani iki Samiyen çocuğu evlenmiş,daha ne olsun...Belkide maçta tanışmışlardır,bir gol sonrası sevinç veya protesto,kimbilir? :)

Öyle bişi olsa 32 senede illaki birileri ile evlenirdim ben:)[/quote:mhrhwv8i]

Haha, süperdi abi. :)

Öldüm şu an gülmekten heralde :) :) Abimiz baya bi içerlemiş anlaşılan. Boşver abi güzel kızlar papazın çayırında valla. Şimdiye kadarki bütün sevgililerimden Fenerli olanlar hep güzeldi ya . Gerçi hiç aynı takımı tuttuğum sevgilim de olmadı heralde kıyamıyorum :)

Sühan Cem' Alıntı:
Öyle bişi olsa 32 senede illaki birileri ile evlenirdim ben:)

Yanlış yerde duruyorsun o zaman,gol sevincinden önce bulunacağın yeri iyi belirlemelisin...Şimdi diyeceksin golün olacağını nasıl tahmin edeceğim...
O da hissetme ile alakalı...:D

Şaka bir yana çok güldüm valla... :)

bursa maçı kötü oynadı..çok ağır kaldı pozisyonlarda.sağ kanattan hiçbir bindirme yapmadı....zaten kötü oynayan takıma oda ayak uydurdu....

Gene oyuna girdi sol kanattaydı daha çok.Bir kaç pozisyon yarattı kişisel becerisiyle.İlk 11'de olmalı bu saatten sonra.Gelecek sene için takıma kesinlikle monte edilmeli.

Top istemeye çıkarken bide topsuz oyun sırasında biraz eksikleri var ama bunu takıma alışınca ve birazda bu tribünlerin ağırlığını hissedince atlatacaktır muhtemelen.
Kesinlikle çok kaliteli ve verilen paraya değecek bir oyuncu lakin adamı ne doğru dakikalarda nede doğru mevkiilerde oynatıyoruz.Takıma monte edildiği taktirde Bugün Ayhan'a yapılan NANKÖRlük yarın ona yapılana kadar aslanlar gibi taşıyacaktır o formayı.

Hagi nin Yekta takıntısı var bence.Bunu kaç haftadır söylüyorum.Antepte kupanın ilk maçında yarım devre kötü oynadı diye adamı bir daha ilk 11 de oynatmadı müthiş hocamız.Yekta nın kalitesini herkes görüyor bir tek Hagi görmüyor.Şu takımın ortasahasında Culio dışında Yekta kadar kaliteli ve dikine oynayan başka adam yok.Sürekli oynaması lazım.