Yekta Kurtuluş

Re: Yekta Kurtulus Galatasaray'da

Ali Sami Yen'deki maçta gol attıktan sonra sevinmemen ve maçtan sonraki açıklamalarından '' Muhteşem Galatasaray taraftarı '' deyişin Galatasaray'a olan sevdanı aşkını göstermişti. Galatasaray'lı Yekta, Hoşgeldin Galatasaray'a. Formanın ağırlığının farkında olduğu için başarılı olacağına can-ı gönülden inanıyorum.

Yekta: Biraz klişe olacak ama bu formayı giyebilmek için futbol oynadım.

Zaten beğeniyorum futbolunu ama kişiliğiyle de,Galatasaraylı'lığıyla da çok yakışacak bu formaya.Yuvana Hoşgeldin.

Florya´da adam gibi idareci, yönetici olsa korumaya alırdı bu çocuğu. Mustafa Sarp da hayallerindeki takıma gelmişti "sözde".

Yekta´nın Galatasaraylı duruşundan şüphem yok ama ilgi gösterilmezse İstanbul geceleri değil de Florya´nın mevcut havası bozar bu çocuğu. Çuvalda çürük patates o kadar çok ki...

eşinin twitter profilinde Bio: bölümünde bize her sevdadan geriye kalan sadece Galatasaray yazıyor:)) Maaile GS'lılar.

B_1786dfa816122a1db7684711549f9c7a.jpg

Helal olsun yakışmış... İnşallah güzel başarılar yakalayacağız önümüzdeki senelerde ve bunda senin de önemli katkın olacak..

Çok yararlı olacağını gösterdi. Selçuk İnan gibi bir etkisi olacak. İnşallah devamlı gelişme göstererek iki yönü de oynayabilen gerçek bir yıldız olur. Sene sonu Selçuk da gelse bu ikili efsane olur. Ben çok beğendim ayrıca gerçekten Galatasaraylı olması kendisine daha da çabuk ısınmamı sağladı :)

Orta sahaya transfer yaptığımız çok belli oluyor açıkçası :)

İlk maçında senelerdir bu formayı giyiyormuş gibi oynadı. Gerçekten ortada oynayan bir yerli oyuncunun ileriye çıkışlarını özlemişim..

Twitter hesabından da iyice coşturuyor bizi. Bu formanın kıymetini iyi bilecek hiç kuşkum yok

Maç sonu üçlü için çağırıldı ama gelmemişti. Maçtan sonra "Duydum ama üçlü Sabri'nin işi" demiş :)

Böyle Galatasaraylı olduğunu bildiğimiz oyuncularla gözümüz arkada kalmaz.

Ayhan gibi bir gün taraftarla dalga geçip, bir gün tribüne şov yapmaya çalışmayacağına da eminim.

Bizden biri.

Sabri-Arda'dan sonra bu tip oyuncularımızın sayısının artması sevindiriyor beni.

Kasımpaşalılar ona İniesta diyormuş, gerçekten benziyor oyun stili de. Şutlarını biraz geliştirirse Arda'nın o en iyi olduğu zamanlardan daha iyi de olabilir.