ZTK Grup 1. Maç | Galatasaray - Denizlispor

bende gidecem insallah. Bu arada basında suçlular ilan edilmiş. Serdar Özkan, Mehmet batdal. Çok oynuyorlar ya suçlu onlar ilan edilmiş kimsenin Mustafa Sarp'tan bahsettiği yok.

Olur da Hakan Balta oynarsa sol bekte, Serdar'ın onu rencide etmesini istiyorum. Hatta belini kırabilir, kulübüne bir katkı daha yapmış olur böylece. Zaten Hakan'ın çabukluğu da buna müsait.

Can Altay' Alıntı:
Olur da Hakan Balta oynarsa sol bekte, Serdar'ın onu rencide etmesini istiyorum. Hatta belini kırabilir, kulübüne bir katkı daha yapmış olur böylece. Zaten Hakan'ın çabukluğu da buna müsait.
Serdar sol açık, Balta sol bek.

Parçalı ile çıkıyoruz.

-------------------Emirhan-----------------------

----Sabri--------Neill-------Ali Turan------Çağlar--

------------Musa-------------- Cana--------------

------Pino---------------------------Kewell--------

--------------------Misimovic---------------------

-----------------Mehmet Batdal---------------------

12 yıldır aralıksız maça giderim Sami Yende. İlk defa numaralı tarafından bakıcam sahaya. Gerip bir duygu benim için.

Numaralı purosuz çekilmez =)

Enes Kömürcü' Alıntı:
Parçalı ile çıkıyoruz.

-------------------Emirhan-----------------------

----Sabri--------Neill-------Ali Turan------Çağlar--

------------Musa-------------- Cana--------------

------Pino---------------------------Kewell--------

--------------------Misimovic---------------------

-----------------Mehmet Batdal---------------------

Kadro sayet buysa devre arasinda kadar hic bozmadan bu kadro ile maclara baslamaliyiz..Belki Ufuk-Emirhan tercihi tartisilabilir ama kadro devre arasina kadar bizi goturebilecek nitelikte.. Servet-Hakan-Mustafa Sarp'siz bir ilk 11,gozlerim parladi birden..

Özellikle bugün Ali Turan oynarsa stoperde merak ediyorum onu.

Artık Musa'ya da bir şans verilmeli.

Bir de Cumhur vardı bizim orta sahada n'oldu yahu o çocuğa çok beğeniyordum ?

Kadro sayet buysa devre arasinda kadar hic bozmadan bu kadro ile maclara baslamaliyiz..Belki Ufuk-Emirhan tercihi tartisilabilir ama kadro devre arasina kadar bizi goturebilecek nitelikte.. Servet-Hakan-Mustafa Sarp'siz bir ilk 11,gozlerim parladi birden..

Benim şahsi kadrom bu. Akşam Hagi nasıl çıkarır takımı sahaya bilemem.

Denizlispor önünde yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkarsak daha fazla şanslı olacağımızı düşünüyorum. Sühan abi ile rakibi küçümseme konusunda aynı şeyi düşünüyorum ama oynamamış oyuncuların maça sarılacak olmalarından dolayı maçı kolay hale getirebiliriz diye düşünüyorum. Aslar bu maça asılmaz kesinlikle.

Bu mac ve sonraki maclara yeterki Musalar,Cumhurlar,Aliler,Veliler ciksin raziyim su Servet,Mustafa,Baris'lari izlemektense onlari gormeye..Kaybedeceksek bile onlarla kaybedelim en azindan yeni yuzler yeni umutlar lazim.....

Kerem Seçer' Alıntı:
Denizlispor önünde yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkarsak daha fazla şanslı olacağımızı düşünüyorum. Sühan abi ile rakibi küçümseme konusunda aynı şeyi düşünüyorum ama oynamamış oyuncuların maça sarılacak olmalarından dolayı maçı kolay hale getirebiliriz diye düşünüyorum. Aslar bu maça asılmaz kesinlikle.

Aslarla yedeklerimiz arasında bir fark var yani diyorsun :)

Hagi Türkiye Kupası´nı önemsiyorum mesajını vermiş... Açıklanan ilk 11;

Ufuk
Sabri
Lorik Cana
Servet
Insua
Barış
Aydın
Ayham Akman
Elano
Kewell
Pino

Yine Servet..Yine Servet..Ah Hagi Ah.Yine oyuncuyu kollamaya devam....Galatasaray bayan basket macina gidenler en dogru tercihi yapmis anlasilan.

Sınav nedeniyle maça gidemedim, umarım pişman olmam..

Kadrodan da birşey anlamadım.. Servet'in yanında kim oynayacak ki.Servet'inde oynamadığını düşünürsek :S