ZTK Grup 1. Maç | Galatasaray - Denizlispor

Merve Durgut' Alıntı:
Sınav nedeniyle maça gidemedim, umarım pişman olmam..

Kadrodan da birşey anlamadım.. Servet'in yanında kim oynayacak ki.Servet'inde oynamadığını düşünürsek :S

Lorik Cana oynayacak...Boyle bir karmasik sistemle oynayacagiz. Bu arada Servet kadroda. 100 kere takimi yaksa 101. macta yine ilk 11'de olur bu oyuncu.Formsuz oyuncuyu neden hoca oynatir anlamam bir turlu? Cek yedege 3-5 mac...

Enes Kömürcü' Alıntı:
Biz bu Ali'yi niye aldık yahu ?

Cana'dan stoper mi yaratmaya çalışıyoruz anlamıyorum ki ?

ya Mehmet Batdal'i? Onca paralar verildi..Bu adam 2.ligde gelecegin Ibrahimovici deniliyordu..Oynatmayacaksan bunlari niye o kadar para verdin klubu zarara soktun.

Iyki Cana Servetin yaninda hani Baris falan olsa beterin beteri olurdu.

Arkadaşlar Hagı aklında kurduğu takımın oturması için onları sürekli yan yna oynatmayı seçecektir her zaman.Kupa maçlarıda Hagı için biçilmiş kaftan.

O yüzden fazla yadırgamamak lazım.

Doğan Sağlam' Alıntı:
Arkadaşlar Hagı aklında kurduğu takımın oturması için onları sürekli yan yna oynatmayı seçecektir her zaman.Kupa maçlarıda Hagı için biçilmiş kaftan.

O yüzden fazla yadırgamamak lazım.

Katılmadığım nokta şu Doğan. Evet bir sistem kurmaya çalışıyor ama sistem de hep aynı oyuncuların üzerinden işlemez. Ali Turan'ı denese ne olurdu sanki? Peki Batdal'ı nasıl ısıtacağız o zaman? Onun için bu maç biçilmiş kaftan değil mi?

Denizli bize önde basıyor o yüzden defanstan oyun kurarken ciddi sıkıntı yaşıyoruz.

Topu düzgün şekilde ileri hatta taşımayı başarırsak gerçekten üretken olabiliyoruz bu güzel.Özellikle beklerinde bindirme ile destek verdiği ataklarımız çok keyif vericiydi.

Hakan Şükür'ün maç içinde söylediği gibi şu anda maç kazanmaya,takım olmaya yoğunlaşmış bütün oyuncular.Rakibi ciddiye alıyorlar,basıp ısırmaya çalışıyorlar.

Barış Özbek beni bu maçta en çok şaşırtan oyuncu şu ana kadar.Tabi olumlu yönde bu lafım.

Hayal kırıklığı ise şu ana kadar Kewell benim için.Ama sakatlıktan yeni çıkmış 2. maçını oynayan biri için yadırgamıyorum çok fazla.Varlığı yeter ancak Aydın ve Kewell'ın sahada aynı anda olması sıkıntı yaratıyor defansif anlamda.Aksamalar oluyor.

Kerem Seçer' Alıntı:
Katılmadığım nokta şu Doğan. Evet bir sistem kurmaya çalışıyor ama sistem de hep aynı oyuncuların üzerinden işlemez. Ali Turan'ı denese ne olurdu sanki? Peki Batdal'ı nasıl ısıtacağız o zaman? Onun için bu maç biçilmiş kaftan değil mi?

Valla abi ben en başından beri Ali Turan'ın yerinde denenmesinden yanayım.Ali boş bir oyuncu değil.Kayseri'de son derece beğendiğim bir stoperdi.

Ancak Cana'nın olmasının sebebi maç kondisyonu bence.Artık sürekli 60 oldumu onu oyundan almaktan Hagı'de sıkılmış olmalı.

Ama Servet oynatılmayıp Ali denenebilirdi olda orada haklısın.

Mehmet Batdal'ın Hagı'nın öncelikli oyun yapısında pek yeri yok bence.Bu anlamda şu an onu çok düşünmüyor bence.O yüzden olabildiğince Pino'yu o mevkiiye ısıtmaa derdinde bence Hagı.

Hakan Şükür'ün Sabri hakkındaki eksikleri üzerinde çalışmıyor sözüne hiç şaşırmadım nedense.

Bu oyunun sonucunda yiyeceğimiz belliydi.Çok sıkıcı bir maç oluyordu heycan oldu en azından.

Takımda 2-3 oyuncu düştü Hagı hala izliyor oyunu.