2022-2023 Galatasaray Kadın Voleybol Takımı

Drews alınabilirse en azından ilk 4 zorlanabilir ve büyük takimlara karşı ezilmeden oynayabiliriz. Bir parça çok önemli pç olsa Anthi de ilkin de orta oyuncularımızda daha efektif olacaklar o yüzden önemli

Pç transferi için Çin ligi bekleniyor olabilir ligleri aralık veya ocak ayında bitiyor fb de Melisa Vargas aynı şekilde çin ligi bittikten sonra katılacak takıma.

Transfer gelirse görürüz. Simdi ne desek boş. Capraz haric kadrolara bakınca ben bir fark göremiyorum. Ama isin icine capraz girince net olarak gerisindeyiz.
Atıyorum sene başı anlaşılan Akimova bugün kadroda olsaydı net olarak daha iyiyiz derdim.

Bana göre takımın sadece pasör çaprazı sorunu yok. Pasör olarak da daha iyi oyuncular almalıyız. Vakıfbank dünyanın en iyi pasör çaprazı olan Egonu'yu getirdi de ne oldu,Boskovic'li Eczacıbaşı şu an en büyük şampiyonluk adayı. Alınacak bir pasör çaprazı ile her sorun düzelecek diyenlere katılmıyorum. Bir de bir yorum okudum. Diyor ki 1 pasör çaprazı ile THY ile aynı seviyeye gelirmişiz. Naz faktörünü unutmamak lazım. Ligdeki sayılı iyi pasörlerden bir tanesi THY'de. Bize ilk 4 için en az 3 transfer gerekiyor.

Bana göre takımın sadece pasör çaprazı sorunu yok. Pasör olarak da daha iyi oyuncular almalıyız. Vakıfbank dünyanın en iyi pasör çaprazı olan Egonu'yu getirdi de ne oldu,Boskovic'li Eczacıbaşı şu an en büyük şampiyonluk adayı. Alınacak bir pasör çaprazı ile her sorun düzelecek diyenlere katılmıyorum. Bir de bir yorum okudum. Diyor ki 1 pasör çaprazı ile THY ile aynı seviyeye gelirmişiz. Naz faktörünü unutmamak lazım. Ligdeki sayılı iyi pasörlerden bir tanesi THY'de. Bize ilk 4 için en az 3 transfer gerekiyor.
Fenerbahçe maçını saymasak bence gamze şuan kötü oynatmıyo takımı Fenerbahçe maçı haricinde ben bu sezon Gamzenin performansını beğeniyorum

Anthi yi çapraza çekip Fulden i smaçör kullanabiliriz beden hiç deneme yapılmıyor. Şimdi ikili değişiklik yaptık Ede ve Beren girdi Gamze ve Bell çıktı 😔😔

eczacıbaşı sezona bambaşka seviyede başladı. boskovic ve voronkova gibi iyi bitiricileri maja gibi dünyanın en iyi pasörlerinden biri besleyince iyice durdurulamaz oldular. vakıfbank, fenerbahçe ve bizi 3-0, türk hava yollarını da 3-1 ile geçerek şimdiden liderlik için büyük şans yakaladılar. rotasyon olarak da iyiler. boskovicin yedeği fabris falan, ferhat akbaş bayağı sağlam ekip kurmuş. milli takıma da selam çakmıştır.

Ace sayısını unuttum rakibin.
eldeki malzeme bu olunca normal sonuç.
Sağlık olsun.
Sadece oyuncuya mı bağlanmalı coaching olarak büyük takımlarla oynayacak kapasitede yönetim göremiyoruz. Örneğin eczacı maçı Son set rakip 23-22 öne geçmiş arkasına rüzgarı almış mola alıp takımı dinlendirmek, taktik vermek varken devam etti sonra Ace yedik.24-22 maç bitecek yine mola almadı hiç bir taktik hamle yok rakip servisi anthi'ye atıyor oyuncucu manşette zorlanıyor çözüm yok Ataman hoca bu potamsiyelli Türk oyuncuları geliştiremiyor doğru hamleleri yapamıyor. Artık kavak tadı verdi git artık hoca.