2023-2024 Galatasaray Kadın Futbol Takımı

Branşın dinamikleri dahilinde pozisyon bulsak da Doçi'nin volesi dışında hücumda hiç göz doldurmadık. Frikikte topun çizgiye düşmesiyle beraberliği kurtardık da denebilir yaklaşıma bağlı olarak.

Mücadele ederek lider kalmayı sürdürüyoruz. Alışıldık verimsiz Fenerbahçe takımı görüntüsü de lider olmamızın bir diğer sebebi.

Geçtiğimiz sezon branşın yeni liginin tarihine geçen bir normal sezon performansının ardından play-off yarı final serisine son devrede başlayabilmiştik.

Bu sezon şampiyonluk getirecek mücadele de var, şampiyonluk kaybı ihtimalini normalleştirecek Gaziantep Asya maçı da var. Yeni oyuncular sonrası doğacak görüntü merak uyandırıyor.

Son düzenleme:
Galatasaray Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımımizin Teknik direktöru Metin Ülgen : Zannediyorum önümüzde hafta 3 oyuncuyu kadromuza dahil edeceğiz . Onlarda bize güç katacaktır . (GS TV Gün ortası)
Umarım iyi oyuncular alırız. Kanat,10 no, bide stoper, stoper olmazsa bi orta saha iyi olur . Hücum anlamında kısırlaştık iyice, savunma toparlar ama alt seviye takımlara bile gol atmakta zorlanıyoruz.

Türkiye Turkcell Kadınlar Süper lig ;

Türkiye Turkcell Kadınlar Süper lig ;

Maç sonucu : Ataşehir Belediye Spor 1-3 Galatasaray petrolofisi
Tebrikler Galatasaray Petrol Ofisi 🦁

Son düzenleme:
Ataşehir Belediyespor, iç sahadaki Fenerbahçe maçında 90+5'te yediği golle galibiyeti kaçırmıştı. Geçtiğimiz hafta da Beylerbeyi deplasmanında puan aldılar. Fiziği hayli ekstrem olan bir stoperleri var. Sıralamadaki yerleri takımı sezon ortasında kurmalarıyla ilintili tahminimce. Hepsini bir araya getirdiğimizde, mücadele sağlam fakat hücum edemiyoruz dediğimiz günlerde şampiyonluk ihtimali için çok önemli galibiyet.

Fatih Vatanspor, Fenerbahçe deplasmanında 1-0 gerideyken 90. dakikada penaltı kaçırdı. Çok düz bir vuruş yaptılar, kadın futbolda kaleyi tutan penaltı ancak böyle bir vuruşla kaçar muhtemelen. Fenerbahçe'nin yeni kalecisi de Göknur'u bizlere aratmaya aday.

Branş, lig şu aşamada tam manasıyla oyun. O heyecanı isteyenler için biçilmiş kaftan, yapı görebilmeyi isteyenler adına en azından Türkiye'deki form üzerinden erken diyebilmek mümkün.

Branş, lig şu aşamada tam manasıyla oyun. O heyecanı isteyenler için biçilmiş kaftan, yapı görebilmeyi isteyenler adına en azından Türkiye'deki form üzerinden erken diyebilmek mümkün.
Hakikaten oyun gibi. Geçen Fb teknik direktörünün konuşmasını dinledim. Adam devre arası giden oyuncular için lig amatör statüde olduğundan dolayı ayrılmak isteyen gidebiliyor dedi. Çok entresan geldi. Ayrıca mart ortasındayız, lig bitecek hala yeni transferler falan konuşuluyor. Nasıl bir statüleri var hiç anlamadım.

Hakikaten oyun gibi. Geçen Fb teknik direktörünün konuşmasını dinledim. Adam devre arası giden oyuncular için lig amatör statüde olduğundan dolayı ayrılmak isteyen gidebiliyor dedi. Çok entresan geldi. Ayrıca mart ortasındayız, lig bitecek hala yeni transferler falan konuşuluyor. Nasıl bir statüleri var hiç anlamadım.
bu yapıyla bizi şampiyonlar ligine alıyorlar yine buna da şükür. gerçi fomget gidip ilk turda eleniyormuş sanırım ama neyse, dediğim gibi buna da şükür. biraz ciddiyet gelse, üzerine düşseler keşke şu ligin.