Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray: 71 - Fenerbahce: 55

Re: Galatasaray-Fenerbahce(11 Ekim 2008 Saat 14:00)

Fotoğrafa bakıp karar vermeyin arkadaşlar, Taj ile Seimone takıma oldukça alıştılar ve mutlular. Maçında öneminin yeterince farkındalar. Takımdaki Galatasaray elçimiz herşeyi anlatıyor kendilerine.

Misafir' Alıntı:
dikkatinizi çekmiştir herhalde sanki taj ve augustus takıma alışamamışlar gibi uzaktan gruba bakıyorlar eğer gerçekten öyleyse bunun en büyük nedeni takıma geç katılmalarıdır.

burda iş mihriban oğuz, müge erdem ve vickye düşüyor takımdaşlığı yaratmada.

ya arkadaşlar bişey sorucam ben oturumu açtıktan 15-20 dakika sonra oturum kendi kendine kapanıyor az önce bu iletiyi yazdım ama misafir olarak görünüyor acaba sorun bende mi yoksa başka neden mi var.

Bence bu maçdaki ilk beşimiz şöyle olmalı :
1- Işıl
2- Esra
3- Seimone
4- Yasemin
5- Marina

Matee Ajavon Fenerbahçede

Basketbolda Bayanlar Cumhurbaşkanlığı Kupası`nda yarın Galatasaray ile karşılaşacak Fenerbahçemiz, kupa mücadelesi öncesi kadrosuna takviye yaptı. Takımımız, ABD`li Matee Ajavon ile sözleşme imzaladı.

22 yaşında ve 1.73 metre boyundaki oyun kurucu Ajavon`nun Cumhurbaşkanlığı Kupası`nda Galatasaray ile yapılacak karşılaşmada forma giyeceği bildirildi. Geçen sezon WNBA`de Houston Cornets forması giyen Matee Ajavon, 8 sayı, 1.8 ribaunt ve 1.7 asist ortalamalarıyla oynadı.

Arkadaşlar kim bu Ajavon yarın oynayacakmış

Ajavon videolarını izlediğim kadarıyla Cappie'nin yerini dolduracakmıs gibi gözüküyor . Ayrıca yenilgiyi kabullenemem diye bişi olamaz basketbol bu yenmekte var yenilmekte . Sakat ve WNBA'den henüz dönmemis oyuncularımız var . Herhalde tam kadro cıkamayacaz

Emin Doğanca' Alıntı:
Ajavon videolarını izlediğim kadarıyla Cappie'nin yerini dolduracakmıs gibi gözüküyor . Ayrıca yenilgiyi kabullenemem diye bişi olamaz basketbol bu yenmekte var yenilmekte . Sakat ve WNBA'den henüz dönmemis oyuncularımız var . Herhalde tam kadro cıkamayacaz

tüh yaa keşke bu olmasaydı :?

Büyük maça son 11 saat.

Takım hazır.
Taraftar emin.

Kazanacağız.Başka bir seçenek ya da kelime yok!

Dişi aslanlara güveniyoruz...Geçen senenin acısı çıkarıcaz...ankaraya kupayı almaya gidiyoruz..Başarılar.

Bugün ki maçı kazandığımızı varsayarak, maçtan sonra Zeki Müren'in Azize şarkısının nakaratını söylese taraftarlarımız nasıl olur acaba?

Nakarat;
Ah Azize ah Azize Yalvarırım gel gitme,
Ah Azize ah Azize Çok mesudum ben seninle,
Ah Azize Ah Azize Beni terketme (2x)

Uyarlamalarla çok güzel bir şarkı ortaya çıkar vallahi.İyi de makara olur.Kupayı kaybetmenin üzüntüsü ayrıyeten bu ooo...

Re: Galatasaray-Fenerbahce(11 Ekim 2008)

Onur Yavuz' Alıntı:
Semih adı üstünde rüya...

Biz maçı kazanacağız ve FB TV bizim oyuncuların sevinç gösterilerini ekrana yansıtacak : )

neden olmasın canım? futbolda şampiyon oldukta şampiyonluk kutlamalarımızı yayınlamadılar mı :)

ya zaman geçsede şu maç başlasa.resimlere baktığım zaman taj'ın detroit t-shirti giydiğini gördüm.o takımdaki kazanma ruhunu galatasaray'a aktaracak sanırım:)

Emin Doğanca' Alıntı:

Işıl-Esra-Kübra-Bahar-Tuğba-Augustus-Kress-Korel Engin-Taj-Yasemin. Bunlar oynuyor mu kardeşim?

Oynuyorsa yemişim sakatlığı bu maç kazanılmalıdır...

Bu takım artık Nevriye'yi ağlatmalıdır ! ! !

sakat vickie johnson dışında eksik oyuncumuzun olmadığını belirtti cem akdağ