Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray: 71 - Fenerbahce: 55

Re: Galatasaray-Fenerbahce(11 Ekim 2008 Saat 14:00)

Kürşat Kosovalı' Alıntı:
Fenerde Powell gelmemiş ve maçta yok ama yeni oyuncuları gelecek mi bilemiyorum.

Powellın olmaması bizim için avantaj.

selam

bu powel kım karıyerı nasıl
adamlara tarıhı fark atacağız utancından bırdaha şampiyonluktan söz ötmezler

Onlar pondexter'ı kaybettiler o takımın yarısıydı ama inanın bu maç çok zor geçecek çünkü birbirleriyle oynamış oyuncular var malesef birbirlerine baya uyumlu oyunculardan kurulu bir takım Fenerbahçe.
Bizim kadromuz daha iyi bi kadro ama onların kadrosuda hem kötü değil hemde bizden daha oturmuş bi kadro yapıları var.
Yani bu maç bence zor bi maç olacak bu maçta bize yani Galatasaray taraftarına çok iş düşecek. Kupayı alırsak bunda biz önemli bi rol oynayacağız kanaatindeyim.

cevdet öncü' Alıntı:
Kürşat Kosovalı' Alıntı:
Fenerde Powell gelmemiş ve maçta yok ama yeni oyuncuları gelecek mi bilemiyorum.

Powellın olmaması bizim için avantaj.

selam

bu powel kım karıyerı nasıl
adamlara tarıhı fark atacağız utancından bırdaha şampiyonluktan söz ötmezler
Cevdet abi yeni yabancıları Gomis,Newlin,Powell ve Matee yi topla Cappy Pondexter ın yarısı etmezler.Öle çok üst düzey bir oyuncu değil.Fnerbahçe de daha önce oynamı sanırım.
http://www.wnba.com/playerfile/nicole_p ... l?nav=page

Bu arada geçen gün yayınlanan basketbol dünyası programında bişeye dikkat ettim yaseminin ayağı sekiyordu.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":3g1jiv03]Bu arada geçen gün yayınlanan basketbol dünyası programında bişeye dikkat ettim yaseminin ayağı sekiyordu.
Okan ben ilk yarıyı izleyebilcem sonra ders var:(sen mesaj at tamam mı skor için :)[/quote:3g1jiv03]

Boş mesaj atarsam kupa bizde,ama mesaj atmassam bil ki kupa other team e gider (Kontör üm bitmişte olabilir :) :p )

Merhaba Şamil,

Ben Cumartesi sabahı geliyorum Ankara'ya. Karanfil'in neresi olduğunu bilmiyorum ama Ankara'lı arkadaşımı da alıp gelmeye çalışırım.

Görüşmek üzere...

vj hariç tam kadroyuz.Dünde taj gelmiş.Kupayı kaldırmaya hazırım,kendimi hazır hissediyorum dedi.Umarım oynar :)

Bu arada dün beril binoğul ile konuştum tribün konusunda rahat olun fenerbahçeyi hem tribünde hem sahada ezeceğiz dedim.Onlarda çok hırsılılar.Forum olarak hepimizin kalbinin onlarla olduğunu söyledim.Ayrıyetten başka bir mesajı olan varsa 1-2 saat içerisinde yazsın iletirim :) Nede olsa üni'den sınıf arkadaşım.Şansa bak be :)

gerçekten süper bir maç bizleri bekliyor arkadaşlar.adına yakışan bir maç olmasını ve kazanan tarafın biz olmasını istiyorum.bu maçı salondan izleyecek olan arkadaşlardan bir ricam olacak.ne olursa olsun küfür etmeyiniz.rakip takım taraftarları ne yaparsa yapsın sizin onların seviyesine inmenizi istemiyorum.gerçek GALATASARAY taraftarı nasıl olmalı göstermeliyiz.son bir şey takım son saniyeye kadar desteklenmeli maç sonunda da sonuç ne olursa olsun tribünlere çağrılmalı.çünkü bu takım her şeyi hakediyor.

en büyük talihsizliğimiz hepinizin bildiği üzere takım halinde çalışamamak ama yine de nedendir bilmiyorum çok güveniyorum kızlara inşallah herşey istediğimiz gibi olur.

haydi kızlar şampiyonluk ruhumuzda var.

Takımımız Ankara'ya Ulaştı

Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda yarın (11 Ekim 2008 Cumartesi) Fenerbahçe ile karşılacak olan Galatasaray Bayan Basketbol Takımı, saat 12:40'ta Ankara'ya indi. Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle Başkent'e uçan takımımız, saat 13:20'de otele yerleşti.

Galatasaray kafilesinde sakat olan kaptan Vickie Johnson dışında eksik bulunmuyor.

Takımımız, maç öncesi son çalışmasını bugün Ankara Atatürk Spor Salonu'nda yapacak.

Forumdaki arkadaşların aksine maçın oldukça çetin geçeceğini düşünüyorum... Umarım yanılırım ve rahat bir galibiyet elde ederiz...

kızlarmıza güveniyoruz.inşallah yarın ankara da feneri yenip kupayı kaldıracağız.. 7.cumhurbaşkanlığı kupamızı

Şu anda maçın havasına girmiş bulunmaktayım. Beni müthiş bir heyecan sardı. Yarın dersanem nedeniyle ilk yarıyı kaçıracağım ama ikinci yarıyı izleyeceğim bir terslik olmazsa. Maç hakkındaki görüşlerime gelince maçı alacağımızı düşünüyorum. Tek dezavantajımız ise henüz tam hazır olmamamız. Burdan federasyona sesleniyorum. Bu maçın; böyle büyük bir maçın zamanı bu değil.

B_567990014235a7fd519125c6465804df.jpg

şu sağdakiler Seimone ile Taj değil mi?

Kanal 24 bazı arkadaşlarda olduğu gibi bende de göstermiyor.Kanalın sitesinden frekansı aldım yaptım ama olmadı hata veriyor.

Sanırım yarın kanalın sitesinden seyredeceğiz maçı canlı yayın veriyorlar.

http://www.yirmidort.tv/

dikkatinizi çekmiştir herhalde sanki taj ve augustus takıma alışamamışlar gibi uzaktan gruba bakıyorlar eğer gerçekten öyleyse bunun en büyük nedeni takıma geç katılmalarıdır.

burda iş mihriban oğuz, müge erdem ve vickye düşüyor takımdaşlığı yaratmada.