Sinan Güler

Daha cok yonetimin yaklasimindan dolayi boyle yapiyormus. Hedef kuculttuler ya. Su an ki hedeflere guvenmemis. Twitter'da boyle yazilmis.

Acik sekilde yan yola sapiyor. Takimin butcesi belli suan ki hedef neymis ki guvenememis. Fenerbahce ona hem fazla para hemde Euroleague de F4 vaadediyor oda gitmek istiyor. Tercih onun, zaten o teklifi net sekilde geri ceviremeyek bendeki saygisini kaybetti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Acaba bu menajer oyunu olabilir mi. Ben dahil bu sayede cok tepki gosterdi. Taraftar tepki gosterecek yonetim de istedigi parayi verecek Galatasaray'da kalacak. ��
Menecer oyunu degil dogru haber. Para icin degil eurolig oynamak icin gitmis. Biz efes ve yabanci takimdan daha yuksek teklif yapmisiz ama eurolig istiyorum demis. Teklif yapan yabanci takim ve efes playof yapar ama finalfour kesin degil fenerse sampiyonlu adayi diye feneri secmis.
Kulupten ogrendigime gore efes 500000 yuro onermis biz 600000 onermisiz. Efesin parayi az bulmus bizimde hedefleri dusuk bulmus. Fener ilgileniyomus avrupadan madrid barselona panatinakos olimpiyakos macabi gibi buyuk takimlardan teklif gelirse degerlendircekmis ama 1-2 tanesi ilgileniyomus sadece. Efes fener derken bianda kendini misal yunanistanda bulursa sasirmamak lazim ama bukadar dusuk hedefler varken bizde kalmasi hayal diyolar.

Daha cok yonetimin yaklasimindan dolayi boyle yapiyormus. Hedef kuculttuler ya. Su an ki hedeflere guvenmemis. Twitter'da boyle yazilmis.
Bunu simdi gordum. Twitterdakine cokda itibar etmeyin. Subedekiler kamuoyunun nasil duymasini istiyosa ona oyle bilgi veriyo. Erman kunterle anlasilmisken ergin atamanin gonderilmesi icin yapilacak gorusmeye kadar banvitin kocunu yazdirdilar twitterdakine kamuoyunu oyalasin diye. Simdide sinan kararini haftaya verecek falan yazmis. Sinan dun subedekilere tesekkur etmis ama fenerle dogusun ortakligi bugun aciklanacagi icin haber bugune kadar sizdirilmadi. Sizin twitterdaki kendine soylenenleri durustce yazan iyi niyetli bi arkadas ama ona giden haberler kamuoyunu istedikleri sekilde yonlendirmek icin herzaman dogru olmuyor.

Hayırdır Sinan Fb'ye imza mı atmış anlayamadım? Daha ortada fol yok yumurta yok , Sinan'a edilmemiş hakaret kalmamış. Sinan sarı kırmızı formayı sırtına geçirdiğinden beri , iyi niyetle terinin son damlasına kadar aslanlar gibi iyi kötü mücadele etti. Yeri geldi aylarca maaş almadı, ismi lazım olmayan bazı oyuncular gibi kulübü mahkemeye vermedi. Kariyerini sonlandırmak pahasına defalarca sakat sakat parkeye çıktı. Ha olur da 200- 300 bin dolar için Fb'ye imza atarsa üzülürüm , kırılırım , eleştiririm fakat Sinan'a hakaret edilmesini doğru bulmam, enazından bunu hak etmiyor.

Son düzenleme:
Hayırdır Sinan Fb'ye imza mı atmış anlayamadım? Daha ortada fol yok yumurta yok , Sinan'a edilmemiş hakaret kalmamış. Sinan sarı kırmızı formayı sırtına geçirdiğinden beri , iyi niyetle terinin son damlasına kadar aslanlar gibi iyi kötü mücadele etti. Yeri geldi aylarca maaş almadı, ismi lazım olmayan bazı oyuncular gibi kulübü mahkemeye vermedi. Kariyerini sonlandırmak pahasına defalarca sakat sakat parkeye çıktı. Ha olur da 200- 300 bin dolar için Fb'ye imza atarsa üzülürüm , kırılırım , eleştiririm fakat Sinan'a hakaret edilmesini doğru bulmam, enazından bunu hak etmiyor.
Henuz imza yok ama dun itibariyle anlasip subedekilere veda etmis. Bana kulupten soylenene gore bizim son teklifimizle fenerinkinin arasinda sadece 100000 150000 farkvar. Euroligde mumkun oldugunca yuksek hedefleri olan bi takimda oynamak istedigi icin fenere gitmis. Biz fenerden cok teklif etsekte kalmiycakmis. Biz efes ve yabanci kulupten cok onerdigimizde bile eurolig oynamak istiyorum teklif yapan hangi eurolig takiminin hedefleri daha yuksekse ona gidicem diyormus.

yerinde olsam fener'e giderdim. hiçbir sporcu kulüp taraftarının fanatizminden dolayı eline geçen güzel fırsatları kaçırmak zorunda değil. adam kariyerinin sonuna gelmiş, kalmış şurada kazanacağı üç beş kuruş, masada avrupa'nın açık ara farkla en iyi koçuyla ve önceki senenin euroleague şampiyonu takımıyla çalışma teklifi var, kalkıp da nba'deki tabiriyle tanking yapan bir kulübün formasını giyerse ne içirdiler diye düşünürüm.

bu forumdakiler de bence şunun farkına varmalı; sinan bu kulübe verebileceği her şeyi verdi. yetenek olarak sınırlı bir oyuncu olmasına rağmen tabiri caizse verim alacağız diye suyunu sıktık adamın. veremeyeceği şeyleri ondan bekledik ve zaman zaman veremeyeceğini düşündürdüğü şeyleri ondan aldık. her basketbolcunun hayali nba'de oynamaktır. sinan belki asla nba'e gidemeyecek ama basketbol seviyesi olarak kariyerinin en zirve deneyimini fenerbahçe ile yaşayabilir. takımımızda bu kadar mücadele göstermiş, ne olursa olsun emeğini esirgememiş bir oyuncu için bence taraftar da bu noktada onun önündeki bu fırsata saygı duymalı. hiçbir oyuncu, sporun doğasından kopuk taraftar hırslarıyla kariyerinin güzel fırsatlarından mahrum kalmamalı. ki bu adamın bir kimliği galatasaraylılıksa bir üst kimliği de Türklüktür, Türk basketboluna hizmet etmesi galatasaray'a hizmet etmesinden nazarımda çok daha değerli. fenerbahçe'ye de çok bir şey verebileceğini düşünmüyorum ama o tecrübe bile ona yeter de artar.

yerinde olsam fener'e giderdim. hiçbir sporcu kulüp taraftarının fanatizminden dolayı eline geçen güzel fırsatları kaçırmak zorunda değil. adam kariyerinin sonuna gelmiş, kalmış şurada kazanacağı üç beş kuruş, masada avrupa'nın açık ara farkla en iyi koçuyla ve önceki senenin euroleague şampiyonu takımıyla çalışma teklifi var, kalkıp da nba'deki tabiriyle tanking yapan bir kulübün formasını giyerse ne içirdiler diye düşünürüm.

bu forumdakiler de bence şunun farkına varmalı; sinan bu kulübe verebileceği her şeyi verdi. yetenek olarak sınırlı bir oyuncu olmasına rağmen tabiri caizse verim alacağız diye suyunu sıktık adamın. veremeyeceği şeyleri ondan bekledik ve zaman zaman veremeyeceğini düşündürdüğü şeyleri ondan aldık. her basketbolcunun hayali nba'de oynamaktır. sinan belki asla nba'e gidemeyecek ama basketbol seviyesi olarak kariyerinin en zirve deneyimini fenerbahçe ile yaşayabilir. takımımızda bu kadar mücadele göstermiş, ne olursa olsun emeğini esirgememiş bir oyuncu için bence taraftar da bu noktada onun önündeki bu fırsata saygı duymalı. hiçbir oyuncu, sporun doğasından kopuk taraftar hırslarıyla kariyerinin güzel fırsatlarından mahrum kalmamalı. ki bu adamın bir kimliği galatasaraylılıksa bir üst kimliği de Türklüktür, Türk basketboluna hizmet etmesi galatasaray'a hizmet etmesinden nazarımda çok daha değerli. fenerbahçe'ye de çok bir şey verebileceğini düşünmüyorum ama o tecrübe bile ona yeter de artar.

Aziz ile Mahmut'un takimi Turk takimida, Galatasaray Hindistan takimi mi? Seneye bu takimda Eurocup oynayacak? Sinan'in Euroleague'de 5 dakika ortalama sure alirsa opup basina koysun. Ligde oynatmak icin aliyorlar apacik. Senin mantigina gore bize daha cok lazim Sinan.

Gelecek sezonda biz Avrupa Liginde oynayacagiz, Besiktas Sampiyonlar Ligi oynayacak onlarada Muslera'yi verelim hazir kaleci ihtiyaclari varken.

Ust kimligi Turklukmus, Fenere gitsinmis, cok guzel ornekler geliyor aklima ama ban yerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu saatten sonra kalmak gibi bir hata yapmasın. Para için yeterince rezil etti kendini.

Hatta ülker salonuna "2013-2014 sezonu şampiyonu fb ülker" pankartıyla çıksın. Büyük kaptan(!) sever böyle centilmenlikleri. Sonuçta Bo, Markoishvili'nin eline vururken, Ataman "hakemler şampiyonluğumuzu çaldı" diye isyan ederken, biz son maça çıkmazken falan Sinan galaksiler arası yolculuktaydı çünkü. Karakter önemli.

Son düzenleme:
Kariyerinin sonunda böyle bir tercih yapması hiç hoş olmadı. Centilmenlik abidesi kaptanımız bakalım malum takımın taraftarına yaranmak için ne tür bir şekle bürünecek...

Şu yazılanları görünce kaç git diyorum Sinan'a. Yahu o'nun yüzünden maç kaybettiğimizi iddia edenler var. Hayır o'nun yüzünden değil 2 milyon dolar harcadığımız oyun kurucu mevkiine aldığımız adamların patlaması yüzünden maç kaybettik.Sen bin tane yanlış transfer yapanlar yüzünden, yeri geld derb maça 6 kişi çık lakin suçlu ol. Hata yaptın oğlum kaçıp gidin. Işıl, sen kaçın.
Para bulmakla yükümlü olanlar yapmaları gereken yapmasınlar suçlu sen ol.

Herkes bir Totti olamaz neticede...

Sinanın gitmesinde bir sorun yok ama bu kulübün kaptanı olarak her türlü çirkinliği yaşadığın,yaşadığımız takıma gitmesini kimse hazmedemiyor...

Son düzenleme:
sene olmuş 2017 hala biz buralardamıyız. Sinan Güler Basketbolcu. Sen ben taraftarız. Bırakalım şu taraftar düşüncesi ile hareket etmesini.

Her türlü rezilliği çıkartan takıma gideceği doğrudur katılıyorum bu tabire de Sinanın kendi taraftarından yediği küfürler ne olacak ? Parayı tercih edecekmiş de felan filan da, etsin arkadaş napayım yani aldığı paradan benim bir karım var? mı senin var mı ? ee sorun ne ? Galatasaray da kalsa ne olacak max 2 sene sonra basketbolu bıraktığın da Sinanı mı hatırlayacan Allasen ya? Duvarın da posteri vardı da Sinan Fenere gidiyor diye mi kaldırdın?

hala aynı tantanalar yahu şu Emre belözoğlunu bile bu seviyede oynatan Galatasaray taraftarının akılsızlığıdır. kaç sene geçmiş hala adama küfürler ede ede adam yıllarca primini yedi üstünden. iki sene kalamayacağı fenerde sırf bu yüzden yıllarca kaldı.

Git Sinan Git Allah aşkına, ben taraftarım ben olsam bende kalmam şu kulupte. Ne yapsın Galatasaray taraftarı kızıyor diye akın çorap giresuna mı gitsin

Son düzenleme:
Oturup bir düşünmek lazım Sinan yerine atıyorum Orhan Hacıyeva gitseydi Doğuşa çoğu kişi itiraz eder miydi? Sinan, bizim için sembol olmuş bir kişiydi tabi ki böyle bir karar alırsa eleştirilecekti bundan doğal ne var..Doğuştan atıyorum Udoh bize gelse Doğuş taraftarı alkış mı tutacak sanıyorsunuz :)

Komik olmayın arkadaşlar bazıları maç mı kaybettirmiş deniyor sanırım siz maçları iyi izlemiyorsunuz!! Adamın kaybettirdiği maçların üzerinde kimse durmuyor ki savunma yönü zayıf olan bir oyuncu..Biz Sinan'dan hep dik durmasını istedik, kaptanlığa yakışır şekilde davransın istedik başkada bir şey istendiğini hatırlamıyorum...

Kısacası sonuna kadar eleştirilmeyi hak etmiş "bir oyuncu" bizim için..

Oturup bir düşünmek lazım Sinan yerine atıyorum Orhan Hacıyeva gitseydi Doğuşa çoğu kişi itiraz eder miydi? Sinan, bizim için sembol olmuş bir kişiydi tabi ki böyle bir karar alırsa eleştirilecekti bundan doğal ne var..Doğuştan atıyorum Udoh bize gelse Doğuş taraftarı alkış mı tutacak sanıyorsunuz :)

Komik olmayın arkadaşlar bazıları maç mı kaybettirmiş deniyor sanırım siz maçları iyi izlemiyorsunuz!! Adamın kaybettirdiği maçların üzerinde kimse durmuyor ki savunma yönü zayıf olan bir oyuncu..Biz Sinan'dan hep dik durmasını istedik, kaptanlığa yakışır şekilde davransın istedik başkada bir şey istendiğini hatırlamıyorum...

Kısacası sonuna kadar eleştirilmeyi hak etmiş "bir oyuncu" bizim için..

Doğuştan Udoh :)
Ülker değil miydi o ?

Her oyuncunun yüksek hedefli takımda oynamayı istemesi fikrine katılıyorum ama eleştirildiği zaman neden 30 dakika sahada kalıyor argümanıyla savunuluyor? Dünya üzerinde 30 dakika sahada kalan tek oyuncu Sinan Güler mi?
Umarım teklifi daha fazla yükseltmeyiz de bir an önce gider yüksek hedeflerini gerçekleştirmek adına.

Ergin Ataman kalsa kalırdı muhtemelen. Ancak onun gidişiyle iyice hedefsizleştiğimizi düşündü. Daha Fener'in teklifi konuşulmuyorken bile ayrılacağı belliydi.

Üzerine bir de eline Euroleague'de şampiyon olma fırsatı geçince gitmiştir.

Para için gittiğine katılmıyorum. Konuşulan fark 100-200 bin dolar

Bizim teklifimizi 700.000 euro'ya çıkardığımız şeklinde haberler gördüm. Kime giderse gitsin ama artık bizde kalmasın. 700.000 euro'ya Sinan'dan on kat daha fazla katkı verecek kısalar alırız. Galatasaray kaptanından fedakarlık beklerdik. Hayatı boyunca Galatasaray'ın kıyısından köşesinden geçmemiş bir Sırp olan Micov bile ücretini 300.000 euro indirirken Sinan'ın medya desteğiyle fiyatını iyice artırması hiç yakışmadı. Fedakarlık denilen şey de yüzbinlerce euro üzerinden yapılacak bir şey. 2000 liralık maaşını 1000 liraya indir diyoruz sanki.

Moderatör tarafında düzenlendi: