2018 Dünya Kupası | Rusya

2018 Dünya Kupasını hangi ülke kazanır ?

• Rusya

Oy: 0 0.0%
  • Uruguay

• Portekiz

Oy: 1 3.8%
  • İspanya

Oy: 2 7.7%
  • Fransa

Oy: 3 11.5%
  • Danimarka

• Arjantin

Oy: 5 19.2%
  • Hırvatistan

• İzlanda

• Brezilya

Oy: 5 19.2%
  • İsviçre

• Sırbistan

• Almanya

Oy: 6 23.1%
  • Belçika

• İngiltere

• Polonya

• Kolombiya

• Diğer

• Kullanılan toplam oy
    26
O sıcak yaz günlerinin efsanesi başlamak üzere.Türkiye'siz,İtalya'sız,Hollanda'sız bir kupa izleyeceğiz.Fransa kadro kalitesi olarak çok güçlü gözüküyor.Favorimi henüz netleştirmedim.Heyecan dorukta.Umarım Trt kupanın hakkını verecek kalitede yayınlar yapar.Bu kupa için Ercan Taner'i,Murat Kosova'yı 1 aylığına transfer etseler keşke.

İzlanda bile şampiyon olur ama Portekiz olamaz. Pepe, Q7 falan hepsi yaşlı oyuncular. Tek Ronaldo'yla favori olamazlar.

Fransa-Almanya finali bekliyorum ben bu sefer. Kazanan da penaltı atışlarıyla belli olur.

Oyumu Belçika'ya verdim

2 favorim var.Fransa ve Belçika

İki takım güzel bir jenerasyon yakaladı,iki takımda keyif verebilir,De Bruyne ve Mbappe ilgiyle takip edeceğim isimler olacaklar.

Almanya en büyük favori. Belçika, Fransa diyen arkadaşlar var lakin her iki takımında lider problemleri var. Brezilya galiba en çok oyu alan takım olmuş ben de abartıldıkları kadar iyi bir takım olduklarını düşünmüyorum.

Gelelim Arjantin'e. Takım bireysel olarak iyi oyunculardan kurulu lakin İcardi gibi bir adamı almamak çok saçma. Messi elbette muhteşem bir futbolcu lakin sırf bu arkadaş istemiyor diye birini milli takıma almamak büyük hata.

Benim favorim Fransa. Almanya daha once benim favorimdi fakat İlkay ve Mesut'u sorun haline getirerek kendilerini imha ettiler.

Kupanin, Amerika kitasinda Arjantin, Brezilya - Avrupa kitasinda ise Ispanya, Fransa ve herseye ragmen Almanya disinda bir takima gitmesi mucize gibi duruyor. Bu 5 takimdan gonlum Arjantinden yana.

Brezilya ve Fransanin cok cabuk demorilize olma durumunu hepiniz biliyorsunuz, en direnclisi Ispanya, Almanya ve birazda Arjantin!

Umarim Arjantin kupayi, futbolun Tanrisi Maradona efendifimizin yardimiyla alir.

Kadrosu çok iyi olan Fransa'nın hayal kırıklığı yaşayacağını düşünüyorum. Gönlümüz Messi'den yana.

Bu arada son dakika Real Madrid ile anlaşan hocasını İspanya kovdu.

İlk gün sona erdi.Bol gollü bir açılış oldu.Cuma günü güzel maçlar var,özellikle 21 'de Portekiz - İspanya maçı kaçmaz.Bugün kadroları inceledim.Daha önce Fransa ve Belçika favorim yazmıştım fakat fikstüre göre finalde eşleşme şansları yok.Kararım Belçika'yı desteklemek yönünde.

Takımım : Belçika
Şampiyonluk Adayım : Belçika veya Fransa
Hayal Kırıklığı : Hırvatistan
Sürpriz Adayım : Kolombiya
Gol Kralı : Griezmann

Şimdiye kadar kupayı kaldırabilecek kudrette bir takım görmedim.En güzel maç Portekiz - İspanya maçı oldu.Fransa kadrosunun hakkını veremiyor.Bugün ( Pazar ) 3 maç var.Gece Brezilya'yı izleme şansımız olacak,ne durumda olduklarını göreceğiz.Bense Belçikamın oynayacağı günü bekliyorum,çok şeyler bekliyorum Belçika'dan

Benim bu kupada da favorim Almanya. Eğer takımda doymuşluk yoksa (ki Almanlar disiplinlidir) bir kez daha bu kupayı alırlar. İspanya 2012'den sonra net çöküş yaşadı Portekiz maçıyla dibi gördü bence. Tek Ronaldo'ya karşı bile kazanamadılar. Fransa o kadro farkıyla az kalsın Avustralya'yı yenemiyordu.

Gerçi ilk maçlarda pek bir şey beklememek lazım. Her takım ilk maçta zorlanabilir, belki de ilk kez turnuvanın net favorisi yok. Bu da seyir zevkini artıracaktır.

Katılıyorum, favorisiz bir turnuva olması daha heyecanlı ve güzel oluyor. Brezilya ve Arjantin harici bi Güney Amerika takımından yarı final bekliyorum. Sürprizim İspanya final yapar. Hırvatlar ve Almanlar da çok disiplinli, takım oyunu oynuyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir saat sonra Almanya-Meksika maçı var, bol aksiyon bekliyorum. Ki bence ikisinden en az biri muhtemel yarı finalist.

Meksika ilk yarıyı önde kapattı ama Vela sağolsun 2-3 ü atabilirlerdi. Meksika, Kolombiya gibi takımlar benim dünya kupalarında gizli favorilerim. Bakalım ikinci yarı Almanlar hamle yapabilecekler mi, ikinci 45 süper olacak gibi.

Favorim Almanya kötü başladı turnuvaya. Meksika çok iyiydi hakkını vermek lazım biraz becerikli olsalar 3'ü rahat bulurlardı. Ama Almanya son 2 maçı kazanıp gruptan çıkacaktır.