2021-2022 Euroleague

Bence haberin kaynağı biraz ortalığı karıştırmaya yönelik bu arada. Micic'in nba'e gitmek istediği zaten biliniyor da back-up guard olarak gitmek istiyor en kötü. Kolay kolay öyle bir takım çıkar mı emin değilim. Larkin'in de gideceğini sanmıyorum açıkçası. Efes'in durumundan faydalanmaya çalışıyorlar sanki biraz.

Micicin nba hakki okc de. Bu yaz bile gidebilirdi. Gercekten isteyen bir takim o hakki cok zorlanmadan alabilir. Bence de artik gitmeli yoksa hep aklinin bir kosesinde duracak.

Efes, potansiyeli o kadar sınırsız bir takım ki... Kadroları doydu, yılardır taktikleri çözüldü falan dendi hep ama kendi modlarına girince Avrupa'nın GSW'si olup dağıtıp atıyorlar rakipleri. Sanki karşılarında EL devleri yokmuş da mahalledeki çocukları eziyor gibiler. 22/34 diye bir 3'lük yüzdesini daha önce ne zaman gördüm hatırlamıyorum. Toplam saha içinde de 42/64 gibi anormal bir yüzde yakalamışlar. Maç boyu sadece 3 serbest atış kullanmaları da tuhaf. Yine öldü denilen yerde herkesi ezmeye başladılar. Hem de geçen seneki gibi tam zamanında.
Madrid için de ben ''Laso inanılmaz koç'' dedikten sonra dağıldılar. Ama yine toparlarlar. Fakat geçen seneki gibi nefeslerinin pek yetmeyeceğini düşünüyorum çünkü tavanları sınırlı. Oyun kurucu mevkiinde özellikle çok zayıflar.
Milano da Madrid'den farksız. Bu sezon çok düşük skorlu maçları oldu. Messina bir türlü winner, ezen bir takım yaratamadı yıllardır. Çok overrated bir koç olduğunu düşünüyorum. Dün gece de Olympiakos ezip geçmiş. Pana olmasa bile Oly'nin bu sezon eski günlerdeki gibi zirveden kopmaması iyi oldu.

Fb savunmada iyi olmadigi surece Euroleague’de var olabilecek bir takim degil Djordjevic’in sistemi ozelinde.
Aslinda oyuncu kadrolari hucumda epey potansiyelli ama bana gore Djordjevic bu yonde gelistirmedi takimi ve daha cok isin savunma kisminda ilerlemeyi tercih etti.Su an daha ilk yari bitmeden 51 sayi yediler ve daha cok uzun bir devre olmasina ragmen geri donmeleri zor bana gore.

28-28 devam eden maç bir anda 51-30 a geldi aynı çeyrek.Büyük çöküş yaşadı Fenerbahçe ilk yarı.55-33 ilede devre bitti zaten.

De Colo ve Barthel uzun zaman sonra parkede,Henry-Vesely yoklar Ahmet Düverioğlu-Melih-Metecan milli takımdalar.

Fb savunmada iyi olmadigi surece Euroleague’de var olabilecek bir takim degil Djordjevic’in sistemi ozelinde.
Aslinda oyuncu kadrolari hucumda epey potansiyelli ama bana gore Djordjevic bu yonde gelistirmedi takimi ve daha cok isin savunma kisminda ilerlemeyi tercih etti.Su an daha ilk yari bitmeden 51 sayi yediler ve daha cok uzun bir devre olmasina ragmen geri donmeleri zor bana gore.
Katılır mısın bilmiyorum ama De Colo olmadığında savunmada ve hücumda daha iyiler gibi. Tabi bugünkü maçta eksiklerinde hesaba katmak lazım.

Katılır mısın bilmiyorum ama De Colo olmadığında savunmada ve hücumda daha iyiler gibi. Tabi bugünkü maçta eksiklerinde hesaba katmak lazım.
Evet De Colo takimda her iki yonde de bir gedik yaratiyor bencede.Savunmada aksiyor zaten ama hucumda da sorumlulugun yuzde 50’sinden cogu De Colo’ya kaliyor oynadiginda.Artik buna De Colo mu sebep oluyor yoksa koc tercihi mi bilmiyorum ama kesinlikle katiliyorum size.