2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Ah be Mertens,ah be Mertens,ah be.Çok iyi geldik,Yunus Mertens'e göstere göstere çok iyi pas yolladı ama kaçırdık.

Orta sahada rakibi biraz daha iyi karşılamamız lazım.Topları uzaklaştırıyoruz fakat biraz becerikli olsalar sıkıntı yaşayabiliriz.Rahat gelmelerine izin vermeyelim.

Bu maçı da kazanırız ya da kaybederiz. Çok önemli değil. Ama oynanılan şu oyun can sıkıcı. Daha sezon başı ama umarım toparlanırız...

Ben iki takımında oyun planını benzer buldum.Topu kap,rakibi eksik yakalamaya çalış ve hızlı atağa çık.

Yunus'un gördüğü sarıyı hiç ama hiç anlamadım.Sen gidip oyuncuya alakasız sarı veriyorsun,sonra 45'te ikinci sarıyı veremiyorsun millet başlıyor dedikodu yapmaya.İlk sarı yanlış ama kimse buna bakmıyor.

Oldu her harekete sarı-kırmızı kart verilsin.

Mertens'in tercihleri ilk yarının kaderini belirledi. Kasıtlı mı yapıyor çözemedim ama oyunu açacağı kritik fırsatlarda sürekli alakasız zorluğa atıp Kerem'e suikast gibi paslar attı. Kerem de sinirlendi bir ara. Yunus'un da harika attığı al da at pasında karşı karşıya X tuşuna bastı. Oraya vuracağını cümle alem anladı zaten. Kapattığı açıya yapıştırsana gol olsun.
Oliveira'yı da kim getirdiyse orta sahaya bir kağnı hediye etmiş. Bir Fener'in maçlara bak , bir bizim maçlara. Sittin sene gol atamaz bu takım. 35 maçta 30 golle falan bitirir ligi. Şaka gibi.

Tam dediğim gibi , Oliveria bu takıma atılmış çok büyük kazık. Adam aşırı derecede ağır , her top kaptırışında faul bekliyor. seferoviç resmen vetaran olmuş , Burak ın ofsayta kalma rekorunu kırar bu haliyle. mertens kaliteli ama yaşı çok büyük problem. Keremin kafa gitmiş , futbol ile alakası yok sahada.
Oliveria nın yerine Berkan girse bari 2 .yarı.
takım hiç iyi ışık vermiyor futbol olarak.

Son düzenleme:
Ben Seferovicin sözleşmesini merak ediyorum eğer belirli bir maç oynayıp almak zorunda kalıyorsak vay halimize. Maçın genelinde bence fena değiliz özellikle Nelson - Abdülkadir ikilisini gayet iyi oynuyorlar. Abdülkadir 3 tane çok güzel hat kıran pas attı szalai bir tane atınca kafayı yiyordu basın. Oliviera da topla giderken düştü diye yine gömülecek büyük ihtimal ama hücuma yerleşirken işlerimizi kolaylaştırıyor hep doğru yerlerde topu alıyor boş alanlara koşuda atıuor ama yine atamadık adama doğru zamanda pasları.

Ben Seferovicin sözleşmesini merak ediyorum eğer belirli bir maç oynayıp almak zorunda kalıyorsak vay halimize. Maçın genelinde bence fena değiliz özellikle Nelson - Abdülkadir ikilisini gayet iyi oynuyorlar. Abdülkadir 3 tane çok güzel hat kıran pas attı szalai bir tane atınca kafayı yiyordu basın. Oliviera da topla giderken düştü diye yine gömülecek büyük ihtimal ama hücuma yerleşirken işlerimizi kolaylaştırıyor hep doğru yerlerde topu alıyor boş alanlara koşuda atıuor ama yine atamadık adama doğru zamanda pasları.
18 maçta kesin alım gibi hatırlıyorum

Okan Gomis'i ne zaman alacak ? 1 saattir stresli stresli takılıyor kulübede.Sanki Fenerbahçe'ye veya Beşiktaş'a karşı derbi maçı oynuyoruz.Son maçlardaki bitik Trabzonspor'a karşı oynuyorsun bu ne stres ya.