2022-2023 Galatasaray Kadın Voleybol Takımı

Anthi
O zaman tam tersi bir bilgiye sahibiz. Oyuncu özellikle smaçör oynamak istiyor. Zaten o yüzden gittiği her takımda smaçör olarak kullanıyor. Yoksa bu kadar iyi pasör çaprazı performansı veren bir oyuncu varken kimse smaçör olarak kullanmaz ki manşette'de (son senesi hariç) neredeyse kara delik bir oyuncudan bahsediyoruz.
12 sene yunanistan ve bir çok italyan takımında pç oynadı anthi imoco novara uyba gibi önemli takımlarda oynadı geleceğin pç si olarak gösteriliyordu ilk yunan milli takımında avrupa şampiyonası elemelerinde smaçör açıklığından zorunlu smaçöre çekildi iyi performans gösterince smaçörde gs aldı ilk dönemi anthi smaçör de mutlu değildi bu zaten konuşuluyodu aydın da zaten bir dönem ilk 6 ya bile yazılmadı aydın zorla smaçör oynatıyordu ama bu dönem smaçör mevkisinde mutlu olduğunu düşünüyorum

Anthi

12 sene yunanistan ve bir çok italyan takımında pç oynadı anthi imoco novara uyba gibi önemli takımlarda oynadı geleceğin pç si olarak gösteriliyordu ilk yunan milli takımında avrupa şampiyonası elemelerinde smaçör açıklığından zorunlu smaçöre çekildi iyi performans gösterince smaçörde gs aldı ilk dönemi anthi smaçör de mutlu değildi bu zaten konuşuluyodu aydın da zaten bir dönem ilk 6 ya bile yazılmadı aydın zorla smaçör oynatıyordu ama bu dönem smaçör mevkisinde mutlu olduğunu düşünüyorum

Bu kız bize gelmeden önce İtalya'da da smaçör oynuyordu yalnız. Hatta çokta iyi bir performans göstererek geldi bize. O dönemden beri bildiğim taklip ettiğim bir arkadaş kendisi.
Evet kendisi çapraz orjinli ama smaçöre evrilmiş. Bunda da tercih tamamen oyuncunun (diye biliyorum ben)

Bu kız bize gelmeden önce İtalya'da da smaçör oynuyordu yalnız. Hatta çokta iyi bir performans göstererek geldi bize. O dönemden beri bildiğim taklip ettiğim bir arkadaş kendisi.
Evet kendisi çapraz orjinli ama smaçöre evrilmiş. Bunda da tercih tamamen oyuncunun (diye biliyorum ben)
İtalyada uyba da pç oynadı diye biliyorum diğer takımlarda pç di imcoda iki mevkide de oynuyordu diye biliyorum son italya senesi fillatranoda izledim sadece orda pç oyuncusuydu novarada sadece final four dönemini izledim ordada pç di

20220812_172357.jpg
Yeni sezon transferlerini sürdüren Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımız, tecrübeli smaçör Fulden Ural’ı kadrosuna kattı.

Kulübümüz, 1991 doğumlu, 1.86 boyundaki başarılı smaçör ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

20220815_154016.jpg

Yeni sezon transferlerini sürdüren Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımız, genç pasör Nazlı Eda Kafkas’ı kadrosuna kattı.
Kulübümüz, 2001 doğumlu, 1.80 boyundaki pasör Nazlı Eda ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.