Alpaslan Dikmen

Alpaslan abi aslan gibi adamdı. Ölüm haberini alınca kendi kendime:"Bu adam sapasağlam bir adamdı. Neden öldü" diye soruyordum. Meğer trafik kazasıymış:((((((((

Trafik terörü maalesef can almaya devam ediyor. Her ne kadar artık yaşanmasın diye dua etsek de sadece dualarla olmadığını da görüyoruz. İşte en acı örneğini bugün yaşadık maalesef:(((

Hassasiyetimi lütfen anlayın çünkü çok sevdiğim insanları( kazada hiç suçları olmadıkları halde) hep kazalarda kaybettim :'((((((

Başımız sağolsun!!!

Yarım saat once tribunden bir arkadasım telefonla haber verdi.
İlk basta inanamadım saka degil mi bu dedim ne yazık ki gercek
dedi. Cok severdim kendisini o kadar uzgunum ki su an kelimeler
kifayesiz. Boyle olmamalıydı be Alpaslan abi bayram'dan sonra
yine seninle balık rakı yapmalıydık. Ne yazık ki esi ile oglu da agır
yaralı. Off off. :(

Haberi şimdi öğrendim ve büyük şok yaşıyorum.Hepimizin başı sağolsun.Mekanı cennet olsun.Allah eşi ve çocuğuna acil şifalar versin.

Böyle olmamalıydı be abi daha aslantepe de göreceğimiz ne maçlar vardı.Erken bıraktın bizleri.Ama sen ölmedin kalbimizdesin.

Ne denir ki?
O klasik tabirleri kullanmak istemiyorum ama Allah rahmet eylesin,başımız sağolsun!!! :(

Eşi ve oğluna Allah yardım etsin. Yaşama tutunmaya çalışıyorlar şu anda ve hayatta kalsalar bile en değerli varlıklarının vefatını öğrenecekler. Ne acı,Aman Allah'ım.

İçimizden biri değerli bir Galatasaraylıydı ama en önemlisi iyi bir insan, değerli bir arkadaştı aramızdan zamansız ayrılışı bizleri çok üzdü.. Camiamızın başı sağolsun.. Kederli ailesine sabırlar diliyorum...

gerçekten inanamıyorum bu habere kötü bir şakaymış gibi geliyor.
Evet bazen uA'nın faliyetleri eleştirdim falan ama Alpaslan abi böyle gitmemeliydi çok üzüldüm gerçekten.Genç yaşında aramızdan ayrıldı diyecek bir şey bulamıyor insan böyle durumlarda...
Allahtan rahmet sevelerine ve tüm GS taraftarlarına başsağlığı dilerim ayrıca Allah şu anda yaralı olan karısı ve çocuğuna sağlık sıhat versin.

Benim için bu olayın iki farklı yıkımı var.Birincisi abimizi kaybetmiş olmak diğeriyse gözlemlediğim forumlarda yazan kitleyle tribünlerde bağıran kitleler arasındaki bilgi bilinç uçurumu genellemesini bozan kişiyi kaybetmiş olmak.Alpaslan abi hem trbünde öncü olup hem organitörlük yapıp hemde "düşünebilen" yapısıyla bu konuda istisnaydı.Bir nevi trbüne saygınlık kazandıran kişilerin başında geliyordu.Belki bi şeklde belli bi zamanla acımız dinmesede soğur ama onun yaratacağı boşluğu doldurmak...
Belkide saçma olucak ama aklıma bir söylem geldi bu konuyu düşündüğümde..Atatürk öldüğünde yabancı bir devlet adamı onun için;"Atatürk'ü kaybettik.dünya barışı için doğu cephesinin kolonu yıkıldı artık kimse barışın garantisini veremez " demişti.Teşbihte hata olmaz Alpaslan abininde konumu ultrAslan için bir nevi böleydi..En büyük korkum budur.Bilmiyorum kaç kişi bu açıdan düşündü..

Çağdaş Bayraktar' Alıntı:
Benim için bu olayın iki farklı yıkımı var.Birincisi abimizi kaybetmiş olmak diğeriyse gözlemlediğim forumlarda yazan kitleyle tribünlerde bağıran kitleler arasındaki bilgi bilinç uçurumu genellemesini bozan kişiyi kaybetmiş olmak.Alpaslan abi hem trbünde öncü olup hem organitörlük yapıp hemde "düşünebilen" yapısıyla bu konuda istisnaydı.Bir nevi trbüne saygınlık kazandıran kişilerin başında geliyordu.Belki bi şeklde belli bi zamanla acımız dinmesede soğur ama onun yaratacağı boşluğu doldurmak...
Belkide saçma olucak ama aklıma bir söylem geldi bu konuyu düşündüğümde..Atatürk öldüğünde yabancı bir devlet adamı onun için;"Atatürk'ü kaybettik.dünya barışı için doğu cephesinin kolonu yıkıldı artık kimse barışın garantisini veremez " demişti.Teşbihte hata olmaz Alpaslan abininde konumu ultrAslan için bir nevi böleydi..En büyük korkum budur.Bilmiyorum kaç kişi bu açıdan düşündü..
Sevgili Çağdaş senin gibi düşünen insan sayısı fazladır. Bende Alpaslan abinin bu yönünü çok severdim ve saygı duyardım , Tribünde küfürü bitirmek için çok çalıştı. Bundan sonraki en büyük görevimiz Tribündeki bu olguyu kaldırmak olacak. Alpaslan abimizi böyle yaşatacağız.

Çok keyifli geldim pc'imin başına, fener yenilmişti, antu şenlenmiştir diyordum, tribündergide biraz kızdıracaktım fenerlileri, birde ankara meselesi vardı, bayan takımı için ankaraya gidecektik, trenimiz kalabalıklaşıyordu, telefonuma bizde geliyoruz mesajları geliyordu, forumda iyiydi herkes motive olmuştu.
Birde yarınki maç vardı Kewel var Konyayı yeneriz diyordum!

Şimdi hepsi boş, meğer ölüm varmış, herşeyin yalan olduğunu bir kez daha anladım.

Tekrardan Alpaslan abime allahtan rahmet ailesinede sabır diliyorum, böyle bir günde bize yayınladıkları mesajlarla destek olan rakiplerimize dostlar saolsun diyorum!

Başımız sağolsun.Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.Umarım bir gün trafik teröründen kurtuluruzda başka canlar yanmaz.Bu arada eşi ve çocuğuna acil şifalar diliyorum.en kısa zamanda iyileşiceklerine yürekten inanıyorum...

Haber sitesinde dolaşırken gördüm ve o an donakaldım..Söyleyecek bir söz bulamıyorum.Böyle olmamamalıydı.Mekanı Cennet olsun..Allah ailesine sabır versin.

İçime bir ürperti girdi.Çok yazık oldu.
Tüm Galatasaraylıların başı sağolsun ailesine de allah sabır versin.
İnş. eşi ve oğlu kurtulur da içimizdeki acı biraz olsun diner.