Alpaslan Dikmen

ultrAslan genel koordinatöü olan, hayatını Galatasaray'a adamış gerçek bir tribün emekçisi olan Alpaslan ağabeyi, Bursa yolunda geçirmiş olduğu bir trafik kazası sonucu kaybettik. Ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum.. beraber çok anımız oldu, babamı kaybetsem bu kadar üzülürdüm. son vazifemizi yarın yapacağız kendisine. öncelikle ailesinin, daha sonra, Galatasaray camiasının başı saolsun. başlıkta bir zahmet sabitlensin.

A :? Gerçekten çok büyük bir yıkım oldu şu anda gördüğüm anda şoka girdim diyebilirim :?

Abi ne denir ki böyle durumda şaşırdım kaldım.

Tüm ailesinin başı sağolsun,Allah sabırlıkları versin mekanı sarı-kırmızı olsun.

Şoktayım.

Yapma be Alpaslan Abi... Hızlı tren kazasında şanslıydı son anda trene binmemişti...

Kazanın detayı hakkında bilgi var mı Kaan? Ailesi ile mi gidiyordu Bursa´ya? Ailesi ise onların sağlık durumu hakkında bilgi var mı?

Başımız sağ olsun...

Haber resmi siteye konuldu ve geri çekildi konuşulanlara göre şu an kesin değilmiş.

Baş sağlığı mesajlarınızı saklayın çünkü buna gerek olmayacak dua edin dua.

uA sitesinin linkini verebilir misin orada sürekli haberler gelir.
Alpaslan abi hadi kazan şu maçı be.At bir gol be abi.

Haber kesin arkadaşlar .şimdi çıkıyorum, İstanbul'dan gelecekler var buraya, haber verdiler şimdi. onlarla biraz bir şeyler yapacaz. bakalım söylenecek bir şey yok ki :(

Soktayım Suan :(

Başımız Sağolsun: Alpaslan Dikmen'i Kaybettik

Galatasaray tribünlerinin en sevilen isimlerinden, Galatasaray tribün grubu ultrAslan'ın Genel Koordinatörü sevgili dostumuz ve arkadaşımız Alpaslan Dikmen'in, biraz önce Bursa yolunda geçirdiği bir trafik kazasında kaybettiğimizi öğrenmiş bulunuyoruz.

Üzüntümüz sonsuzdur.

Alpaslan Dikmen anılarımızda ve tribünlerimizde sonsuza kadar yaşayacaktır.

Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine tüm Galatasaraylılara sabır diliyoruz.

Tüm Galatasaraylıların başı sağolsun.

Galatasaray Spor Kulübü

En son Bayan maçı için görüşmüştüm, inanamıyorum hala!

Lanet olsun trafik terörüne.

Suan tüylerim diken diken oldu üzüntüden alpaslan abinin bir lafı vardı antalyada ünide güzel bir aksam düzenlemistik misafirimizde vede GALATASARAYA denilindiginde tüylerim diken diken olur demisti simdi üzüntüden benim tüylerim diken diken gözlerim yaslı ekrana kaldım BASIMIZ SAOLSUN :(