Alpaslan Dikmen

hakkaten yazık bile bile konuyu dün açtım. Alpaslan abimizi unutmadığımızı gösterelim yanında olduğumuzu hissettirelim diye ama gelen mesaj sayısı çok üzücü .....
söylenecek birşey yok..

çok yazık....

Statlarda, salonlarda binlerce kişinin ona beste hâlinde tezahürat etmesi, ona yetiyordur.

Doğum günün kutlu olsun Alpaslan Dikmen.

AlpaslanDikmen_2.jpg

Söyleyecek söz bulamıyorum sadece iyi ki doğdun abi. Bizleri hüzne boğduğun gün sen gittiğini mi zannediyorsun? Sen hiç ölmedin ki...

Bizim için yoktur tasa, kalbimizde sen yaşadıkça...
1965 - ...

Bu başlığa ilgi az olabilir ama tribünlerdeki vefa duygusu -ne mutlu ki- hiç azalmıyor Alpaslan Abi´ye karşı.

Nice yıllara Alpaslan Abi diyememek insanın içini burkuyor...

Alpaslan Abi,
gerçekden şaka gibi geliyor,hala inanamıyoruz belki bir gün diye hep içimizde bir umut var...
Dogum günün kutlu olsun SUPERMAN

Tamam Abi biliyoruz.....
sevmezsin böyle işleri,
ama kimse sormuyor sensiz geçen günleri!

Doğum günün kutlu olsun alpAslan Abi. Sen rahat uyu..

Tribün dergide gördüm ve buraya açmak istedim.

ultrAslan kurucularından ve de ilk genel koordinatörü sevgili Alpaslan Dikmen abimizin hayatını konu alan, iki bölümlük "bir tribün efsanesi Alpaslan Dikmen" adlı TV belgeseli; 5 Ekim 2010 Salı günü, saat 20:00?de "Kanal 24"?te gösterilecektir.

ultrAslan lideri Sebahattin Şirin, Yılmaz Tutuş, Ömer Haliloğlu abimiz, ultrAslan yöneticileri, ultrAslan tayfa?dan üyeler, ultrAslan alt grup başkanları, Alpaslan Dikmen?in oğlu Atahan Dikmen, kardeşi Kubilay Dikmen, Kral Hakan Şükür, Kraliçe Işıl Alben, kaptan Arda Turan, Galatasaraylı yöneticiler ve idarecilerin katıldığı bu anlamlı belgeseli lütfen kaçırmayalım.