Behzat Ç.

Ve Ercüment Çözer Ankara semâlarına geri döner.

Sezonun son iki bölümünde nihayet geliyor adamımız, şu sıralar Ankara sokaklarında sezon finali çekiliyor. Bu arada kesip parmak olayının sonuna geldik artık, üçüncü sezon bambaşka bir hikaye izleyeceğiz. Yanlız Anne Ç.'nin gelmesi, büyük patronun Anne Ç. çıkması, Memduh Başgan ve Ercüment Çözer'in sahalara ikili olarak geri dönmesi, Behzat'la çekişmeleri vs. hem süpriz oldu hepimize hem de bölümler acayip yükselişe geçti.

Kesik parmak olayında ise şüpheler tamamen Akbaba'ya döndü, umarım katil o çıkmaz. Çünkü koskoca 3. sezon Akbobuş'suz geçmez. =) Ve son olarak Hayalet. Parmağını falan geçtim eğer kılına zarar gelirse üstüne atlarım Suna, bu postu iyi oku. =)

Son olarakta, 67. bölümün fragmanını vererek çekileyim kenara. Buyrun; http://www.youtube.com/watch?v=AoZLURigjq8&feature=share

Türkiye'ye çok fazla dizi. Görünce yazmadan edemedim. Her bölüm sonu düşüncelere itiyor. Son bölümde acelece birşeyler ortaya çıktı. Yayından kaldırılması mecliste tartışıldı umarım acele bazı şeylerin çözülmesinin bunla alakası yoktur. Son sahneye kadar herşey güzeldi de Hayalet'in türkü girdiği an dağıldım resmen.

Kesik parmak Akbaba'ya döndü normal çünkü geçen büroya gelen adama Nazlı ile konuşurken bir baktı Akbaba. Ayrıca adam takip edildiğini söylemişti ve uzun saçlı zayıf biri diyerek Akbaba'yı tarif etmişti. Dizi sürprize çok açık. Ters köşe olabiliriz. Akbaba-Nazlının geçmişi falan ihtimaller arasında.

Bu arada Behzat'a seçimini yap diyende Ercü kesin. Çünkü ilk sezon finalinde seçimini yaptın mı başkomiser falan diyordu o bu işleri sever.