Boston Celtics - Los Angeles Lakers

Kim Şampiyon olur ?

• A ) Boston

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    32
Re: Boston Celtics - Los Angeles Lakers - Rüya Final

Mvp miz yarı tanrımız nerdesin :kop :kop :kop :kop :kop :kop

Phil Jackson istifa etsin Kobe Basketi bıraksın bu mağlubiyetten utanması lazım Los Angeles'da yaşayan Lakers'lılar =)

Ray Alllen Mvp'yi haketti gibime geliyor fakat Paul'un sakat sakat verdiği mücadele ayakta alkışlanacak cinstenn.Hoşgeldin Eski Şampiyon.

Paramparça!!!MVP, hani MJ den daha büyük oduğu idaa edilen adam gelde kurtar takımını :kop :kop :kop

Kobe kobe kobe nerdesin yavrum kobe kobe :kop :kop :kop

Serdar Aslan' Alıntı:
Boston 4-2 alır. Ben burdayım söylemedi demeyin. Paul'un sakatlanması biraz kötü oldu...
Lanet olsun -demişdim demeye seviyorum ya...
Kupa yı hak eden kazandı sakat sakat oynaya Piece'de Mvp ödülü yakışdı !!

süper bi maç oldu süpürmek bu olsa gerek
Garnetti öyle görünce sevincim bin kat arttı
Kevin garnett Paul pierce Rey allen
muhteşem üçlüye şampiyonluk çok yakıştı

Celtics seyircisinin maçın bir bölümünde tuttuğu tempo ''Where ise Kobe?'' ydi. Çok hoşuma gitti. Celtics tek kelime ile Lakers'ı sahadan sildi. Lakers'ı paramparça etti. Garnett'in o halini görünce neden kazandıklarını bir daha anladım. Bu kadar hırs ve istek sonuçta bu şampiyonluğu getirir. Garnett sözünü tuttu ve dediğini yaptı. Fark 31 sayı iken bile savunmada blok yaptı. Ray Allen seri boyunca istikrarlıydı. Ama sakat sakat oynayan ve en kritik anlarda devreye giren Pierce bunu hak etti. NBA Finaller tarihinin en ağır 2. yenilgisi oldu. Bulls, Utah'ı 1998'de 42 sayı ile yenmiş. ''MVPierce'' bunu hak etti. PP, KG ve Allen nihayet istedikleri yüzğü aldı. Garnett ağladı. Bravo Boston...
Dün ve bu seride Kobe yoktu... Belki 3. maçta bir performans gösterdi. Ama bütün maçlara damgayı vuran adamlar O YÜZĞÜ PARMAKLARINA TAKTILAR VE BURDAYIZ mesajını verdiler...
''MVPierce'' burda mı?
PP10_627_080617.jpg

Asi Ruhlu Adam KG burda mı?
kgemotion_627_080617.jpg

''Jesus'' Ray Allen burda mı?
celeb23.jpg

Bu galibiyetin mimarı olan ''Big Three'' karşınızda...
celeb17.jpg

Koç Doc Rivers...
doccigar_627_080617.jpg

Peki MJ'den büyük efsane ''MVP''(!) Kobe nerde???
black1_627.jpg

NBA'in efsanesi BOSTON CELTİCS geri döndü...

Aykun Alan' Alıntı:
hak eden kazandı.Ben en çokta kg ye sevindim.Kariyerindeki ilk yüzük

Pierce ve R. Allen nında ilk yüzükleri istedikleri oldu sonunda hak yerini buldu bu onlar için son bi şanstı bunu iyi kullandılar....Pierce bunca sene Boston nun yükünü tek başına çekti kariyerinin sonunda da bunu ödülünü aldı MVPierce...

Pierce o kadar sene tek başına Boston'da birşeyler yapmaya çalıştı. Çoğunlukla tek kaldı. Ama 10. senesinde 30 yaşına gelmişken ilk yüzüğü ile beraber MVP ödülü de geldi. Bunun yanında KG'de yine 32 yaşına gelmişken NBA'de her türlü başarıyı tatmışken 11 kez All-Star olmuş, 2004'de MVP olmuş, defalarca NBA'in savunma ve en iyi ilk beşlerine girmiş bir oyuncu da sonunda kariyerinin son eksik halkasını tamamladı. Zaten ağlayışı ve Russel'a sarıldığı an her şeyi anlatıyordu. Ray Allen da kariyerinde üçlük şampiyonluğu, NBA'in en iyi beşlerine seçilmesi gibi başarılar yaşadıktan sonra o da 32 yaşında nihayet o yüzüğe erişti. Big Three, Boston efsanesini de geri döndürdü... Ama ne dönüş... Ezeli rakiplerini serinin en önemli maçında çekişmeli geçmesi gereken veya beklenen bir maçta 39 sayı gibi tarihi bir farkla yendiler... Tekrar tebrikler ve teşekkürler...

sitemizdeki tüm lakerslılara gecmis olsun . birgün bu acılarını unuturlar ama ne zaman bilemeyiz . paul pierce ise gercekten büyük bi usta , saha da yapmadığı kalmadı . atamadığı zamanda arkadaslarına attırdı . ray allen a söylencek fazla bisi yok , bi adam bu kadar bos bırakılırsa karsındakide 3lük uzmanı olursa bu sonuc gayet normal . hakettiği şampiyonluğu kazandı boston . onları tebrik ediyorum , inş onların yasadıklarını bi gün bizde yasarız
son olarak bana deselerki , takımına kobeyimi yoksa pierceımı alırsın deseler pierce alırım . çünkü kobeden daha yararlı

Evet Emin Haklısın yıllarca Türkiye'de ki Lakers taraftarları dışarı bile çıkmasın :?

Burak Barut' Alıntı:
Evet Emin Haklısın yıllarca Türkiye'de ki Lakers taraftarları dışarı bile çıkmasın :?
ne alakası var burak ben bisi demedimki sadece tüm lakerslılara gecmis olsun dedim , kötü bisimi dedim yoksa :roll: :roll:

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1mzhv4kk]Evet Emin Haklısın yıllarca Türkiye'de ki Lakers taraftarları dışarı bile çıkmasın :?
ne alakası var burak ben bisi demedimki sadece tüm lakerslılara gecmis olsun dedim , kötü bisimi dedim yoksa :roll: :roll:[/quote:1mzhv4kk]

Hayır da bu acılarını ne zaman unuturlar falan deyince bende öyle dedim =) Şimdi kızgınlıkla gelirler birşey derler diye öyle dedim ;) Biliyorsun haksız ve mağluplar genelde belden asağı vururlar ;)

Garnett'in gözyaşları...
Boston Celtics'in, Los Angeles Lakers'ı 131-92'lik tarihi skorla mağlup ederek şampiyonluğa ulaştığı maç sonrası kameraların karşısına geçen Kevin Garnett gözyaşlarını tutamadı.
Mutluluk gözyaşlarına hakim olamayan Garnett, kariyeri boyunca istediği yüzüğe kavuşmuş oldu.

KG, maç sonrası yaptığı açıklamalarda ise takım halinde büyük bir gurur yaşadıklarını söylerken, ''Bizim bir araya gelme amacımız belliydi. Ben takımımla gurur duyuyorum. Ayrıca Danny Ainge'e teşekkür ediyorum. Çok doğru işler yaptı ve doğru bir takım kurdu.'' dedi.

Palace1_1.jpg

Semih Ural' Alıntı:
forumun lakers fanları pek gözükmüyolar bugün ortada sanki :)
Kulüp binasını basmaya gitmişlerdir. :) :)
7. maç bile olabilir diyordum bu kadar farklı bitmesine çok şaşırdım.Her ne kadar sevmesem de Lakers'ın önü açık önümüzdeki yıllarda.
Boston'un kadrosundaki hemen hemen herkes yüzüğü hakediyordu.Çok hoş oldu...

Hak eden aldı şampiyonluğu! Tebrikler Doc Rivers ve öğrencileri. . .

Kobe gönüllerin MVP'si :)

Bostonnnn Bostonnnnnnn.....