Chicago Bulls

Beklenen en erken dönüş tarihi şubat ortası diyorlar ama mart'tan önce dönmez. Kesinlikle riske etmezler, gerekirse bu seneyi çöpe atar Bulls ama riske girmez.

Chicago için bir takas iddaası daha ortaya atıldı Kevin Love...

Love Minnesotadan ayrılmak istediğini açıkladı play-off göreceğim bir takım istiyorum demiş.

Chicago ve Cleveland iddaaları var ki Cavs işi play off'u istiyen birisi için tuhaf olur.

Chicago Love için Minnesotaya Carlos Boozer+Taj Gibson+Mirotic'in Nba hakları +Charlotte'un ilk tur draft hakkını yollayacağı söyleniyor ki Cavs'ın verebileceği Varejao'dan daha iyi bir takas.

Chicago 100-89 Boston
14.Galibiyet oldu gayet güzel 14 galibiyet 10 mağlubiyetle gidiyor takım.

Joakim Noah 11 sayı-13 Ribaund-10 Asist
Carlos Boozer 21 sayı-12 Ribaund
Luol Deng 21 sayı-4Ribaund-3Asist

Chicago için bir takas iddaası daha ortaya atıldı Kevin Love...

Love Minnesotadan ayrılmak istediğini açıkladı play-off göreceğim bir takım istiyorum demiş.

Chicago ve Cleveland iddaaları var ki Cavs işi play off'u istiyen birisi için tuhaf olur.

Chicago Love için Minnesotaya Carlos Boozer+Taj Gibson+Mirotic'in Nba hakları +Charlotte'un ilk tur draft hakkını yollayacağı söyleniyor ki Cavs'ın verebileceği Varejao'dan daha iyi bir takas.

yanlış aktarmayalım. 'eger bu sezon da playoff yapamazsam seneye ne olur bilemem' şeklinde bir açıklaması var love reyizin...ki bu sene minny playoff görecek kimse dert etmesin.

yanlış aktarmayalım. 'eger bu sezon da playoff yapamazsam seneye ne olur bilemem' şeklinde bir açıklaması var love reyizin...ki bu sene minny playoff görecek kimse dert etmesin.

Çoğu kaynak Love sezon sonunda ayrılacağını söylüyor.NBA GM'lerine sorulmuş takas olma ihtimali en yüksek 10 isim kimdir diye Love 3.sıradaydı yanlış hatırlamıyorsam ki Love'un Minnesota'dan ayrılmak istemesinin tek nedeni play off değil.

-Takım Gm'sinin Love yıldız değil açıklaması varki 25 sayı-14 ribaund civarı oynayan birisi için çok talihsiz bir açıklama ve bu açıklamayı yapan adam Love'u takaslamaktan çekinmez.

-Love takım Gm ve sahibinin şampiyonluk için adım atmadığını ve atmayacağını düşündüğünü söylemişti.Ayrıca buna rağmen 5 yıllık max. kontrat alamadığı için mutlu olmadığı da biliniyor.

Ben Kevin Love ayrılır diyorum Chicago mu olur bilemem ama Bulls'a gelirse de Noah yada Deng'ten birisini de takasa katmak isteyecektir Minnesota orada biraz işler yatabilir.Daha iyi bir alternatif düşünemiyorum şu an Minnesota'ya çok iyi bir teklif yapacak takım cok zor bulunur.

Çoğu kaynak Love sezon sonunda ayrılacağını söylüyor.NBA GM'lerine sorulmuş takas olma ihtimali en yüksek 10 isim kimdir diye Love 3.sıradaydı yanlış hatırlamıyorsam ki Love'un Minnesota'dan ayrılmak istemesinin tek nedeni play off değil.

-Takım Gm'sinin Love yıldız değil açıklaması varki 25 sayı-14 ribaund civarı oynayan birisi için çok talihsiz bir açıklama ve bu açıklamayı yapan adam Love'u takaslamaktan çekinmez.

Ben Kevin Love ayrılır diyorum Chicago mu olur bilemem ama Bulls'a gelirse de Noah yada Deng'ten birisini de takasa katmak isteyecektir Minnesota orada biraz işler yatabilir.Daha iyi bir alternatif düşünemiyorum şu an Minnesota'ya çok iyi bir teklif yapacak takım cok zor bulunur.

noah imkansız zira ilk 5 çıkan peko var. deng mantıklı fakat kirilenko henüz 6. adam olmayı kabul etmeyebilir.boozer sakın ola ki yaklasmasın zaten..kısaca olmaz o iş yaş :D

herşeyi geçtim minny, takımı rubio-love-peko üçlüsünün üzerine kurmuşken love'u feda ederse severim ben öyle GM'i!

Chicago 110-106 New York Knicks

Olaylı bir maç oldu Knickste Jr Smith(26 sayı-10 Ribaund-2 asist) 6 faulle-Carmelo Anthony(29 sayı-3 ribaund 3 asist) 2.teknik faulden atıldı.Tyson Chandler de Noah ile tartışınca iki oyuncu da teknik faulden atıldı.

Bulls'ta Deng 29 sayı-13 Ribaund -Marco Belinelli 22 sayı-7 Ribaund - Kirk Henrich 16 sayı-9 Ribaund-8 Asist -Joakim Noah 15 sayı 12 Ribaund ile oynadılar.

Derrick Rose Takımla antremanlara başlamış ancak tam hazır olmadan dönmeyecek.

Cidden kötü bir maç oldu Noah'ın söyledikleri Ömer'i motive etmiş daha çok.20 sayı 18 Rİbaund

Chicago bir savunma takımıdır.Dün hiç savunma yapmamış sonuç normal.Nate Robinson 27 sayı atmış geçici bir oyuncuya göre döktürüyor seneye de kalabilir.

Dün gece 120-97 yenildi Chicago sezonun en farklı yenilgisini aldı.Ama doğu konferansında Play-off yapacağından kesinlikle eminim.

Finalden bahsetmedim hiç .Hem konferans final yada yarıfinallerini tahmin etmek zordur.Play-Off oynamak normal sezon oynamaya benzemez.Knicks ve Heat en büyük favoriler gibi dursada ciddi rakipleri var.Celtics-Pacers-76ers-Bulls gibi takımların play off'a hangi şartlarda gireceğini tahmin etmek zordur genelde böyle tahminler çok büyük olasılıkla tutmaz.

Bir takas iddaası daha ortaya atıldı.Memphis ve Bulls takasa girecekleri iddaa edildi.

Bulls Rudy Gay ve Tony Allen'i alırken Memphis'e Richard Hamilton ve Luol Deng'i göndereceği iddaa ediliyor.

Hamilton 13.9 sayı-2.3 Asist-Luol Deng 17.7 sayı-7 Ribaund ile Tony Allen 7.4 sayı-3.4 Ribaund-Rudy Gay 18.2 sayı-5.9 Ribaund ile oynuyor.

Washington Wizars-Charlotte-Orlando gibi kolay sayılacak maçları 2galibiyet 1 mağlubiyetle kapattı takım en üzücüsü yılbaşına Charlotte maçını izleyerek girdim ve yenildi.
Dün Orlando'yu 96-94 yendi.Noah'ta yokken Boozer 31 sayı-11 Ribaund ile oynamış.Takımda Rose'un sakatlığı nedeniyle geçici anlaşma yapılan Nate Robinson'un anlaşması garanti kontrata çevrildi.Robinson 11 sayı-3.6 asist ortalamasıyla oynuyor.

Dün gece oynanan maçta Chicago-Miami'yi 96-89 mağlup etti.

Carlos Boozer 27 sayı-12 Ribaund
Nate Robinson 13 sayı
Joakim Noah 13 sayı-12 Ribaund
Kirk Hinrich 10 sayı 8 ribaund ile oynadılar

Miami'de Lebron 30 sayı-6 ribaund Wade 22 sayı-4 Asist Bosh 14 sayı 5 asist 5 ribaund ile oynadı.

Uzun rotasyonunda Bulls Miami'yi ezdi.Ribaundlar 28-48.

Chicago Bulls Rockets'in serbest bıraktığı Deaquan Cook ile anlaşmış.Çok kaliteli şutör değildir ama 3lük yarışması kazanmışlığı falan var Rotasyonda iş yapabilir.

NewYork'u 108-101 ile bu sezon 3.defa yenmiş Chicago 20-14 lük derece var son periyotta 5 maç 4 galibiyet gidiyor.Sadece yeni Koç değiştirmiş Bucks'a yenildi.

Knickste Melo 39 sayı-8 Ribaund-5 asist ile oynamış.Bulls'ta Deng 33 sayı 4 asist 5 Ribaund-Boozer 17 sayı-Rip Hamilton 14 sayı-Belinelli ve Taj Gibson 12 şer sayı attı.

Miami'den sonra Knicks'i de deplasmanda yendi.Rose var yada yok Bulls artık sürpriz takım değil.

Orlando ile Bulls'un takas için görüştüğü söyleniliyor.Magic Teague ve Rip Hamilton'u alırken Bulls Reddick ve Draft hakkını alıcağı bir takas için görüşülüyormuş.