Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 103 - 97 Fenerbahçe Ülker

Arkadaşlar bayan voleybolunda Gamova nasıl rakiplerinden bir karış yukarda oynuyorsa bu adam da hücum da atletizmiyle bir adım önde lakin nasıl Filenin Sultanları takım olup Gamovalı Rusyayı yendiyse biz de takım olarak onları mücadele ederek yendik. Bence bu güzel gecede rakibin iyisini kötüsünü tartışmayı bırakıp doya doya neşemizi yaşayalım.

Yalnız Sports Tv'nin de Ntvspor'dan çok farkı yok.
Ya da bana öyle geldi.
İstemeseler de açık veriyorlar, ne iş anlamadım.
Maç içinde, Fenerbahçe 2 sayı gerideydi.Serbest atış oldu. Spiker '' Fenerbahçe için öne geçme şansı '' dedi.
Fenerbahçe 1 sayı öne geçiyor, fenerbahçe maçı kazanmak için avantajlı diyor.
Gist için ''böyle gibi oyunculara ihtiyacımız var''.
Galatasaray kupayı alıyor utanmasalar kupa törenini de vermeyecekler.
Bunların ekmeğini de mi Fener veriyor?
Ne ayak bunlar?

Çocuktum en son finalde feneri yendiğimizde,bir an gözlerime dawkins,michael,iziç geldi.O ruh sahadaydı sanki,maçı kazanacağımızı zaten biliyordum ama nasıl oynayacağımız önemliydi benim için, Gördüm artık dahada rahatım YENİLMEZ ARMADA ruhu geri dönmüş.Artık herkes daha dikkatli davransın,biz geri geldik ona göre!!!

yahu galip gelmişiz hala 5 sayfa gist muhabbeti,transfer muhabbeti...
şu oyuncuların hakkını vereceğimize biz hala başka takımların oyuncusunu yorumlamaya devam edelim
bunlar bu kadar büyük oyuncuda neden elit takımlar düşünmüyor acaba
birde maçın sonuna bakın o öve öve bitiremediğiniz adam kaç tane hata yapmış

Şunu unutmayalım basket veya futbol olarak f7 ye karşı bir piskolojik olarak zayıftık bu galibiyetler ile bu piskolojiyi yavaş yavaş kıracağız zamanla kazandığımız süürece kazanmak üzerimize sindikçe daha zor kaybeden takım haline geleceğiz. Ben bu takımın bu sene şampiyonluk anlamında yine final oynayacağımızı düşünüyorum.

Şimdi kutlama bitti olin edirne maçına konsantre olunmalı salonları ful olacak ve geçen yılki maçlardan bize karşı davranışlarını ve salonlarında yaşananları unutmamak lazım ilk haftadan kaybedip takımın gazını kaçırmamak lazım bayan baskette öyle oldu kupayı aldık sezonun ilk maçı samsun basketleydi ve o maçta fark yemiştik.

Ama herşeye rağmen fenere karşı kazanmak güzel hele birtanesini sevindirmemek hepsinden güzel.