Cüneyt Erden

Re: PG-Cüneyt Erden

benim anlamadığım dee brownu ne den yolladık asıl oynası gereken sezondu dee nin içeri penetre edebilen nadir guarddı ms da yedekte durabilirdi çok yanlış iş yapıyoruz açıkcası yokmu yönetime sesii duyurabilen bu sezon çok ii kadro muz var ama 1 eksik butun sezona bedel olacak biz yırtacaz kendimizi yine

Misafir' Alıntı:
benim anlamadığım dee brownu ne den yolladık asıl oynası gereken sezondu dee nin içeri penetre edebilen nadir guarddı ms da yedekte durabilirdi çok yanlış iş yapıyoruz açıkcası yokmu yönetime sesii duyurabilen bu sezon çok ii kadro muz var ama 1 eksik butun sezona bedel olacak biz yırtacaz kendimizi yine
Keşke Murat Özyer'in röpörtajını okusaydın.Orada deniyor ki yabancılardan bir tek dee 2 yıllık sözleşme yaptı ama 1. yılının sonunda NBA ye dönmek istedi.Yani kaçırdığımız kimse yok kendi istediği ile gitmiş bir insan var.

Strickland eğer süre alırsa cuneytten daha yararlı olur kaldıki graves bile daha iyi oyun kuruculuk yapar ayrıca muratta oyle ama ne yazıkki murat saka graves veya strickland oynuyacaksa gurovic-milo ve zizicten birinden vazgecmeliyiz cogu zaman bu yüzden yabancı değil iyi bir turk guard almalıyız hemde acil takımı oynatan bir guard.

Cüneyttin sene basında yedek guard olarak tutuldugunu söyleyen bir arkadasımız vardı benim matematiğim zaten 5 yabancıyı almıyor türkiye için heleki 3 mükemmel yıldız bir yıldız adayı varken 5. yabancıyı almazken cüneyt eğer yedek olarak tutulduysa bunun mantiğini acıklamak gerekir bu takımda ne olursa olsun cüneyt en az 30 dakika sure almak durumundadir ne yazıkki !!!!!

bayan baskette buyuk ihtimal şampiyonluk serileri gelecek belkide avrupada kupada gelecek futbol takımıda buyuk ihtimak şampiyon olacak tek eksiğin 1 guard yüzünden erkek takımından gelmesi çok üzüntü verici olacak daha şimdidem mayıs ayında konuşulacaklar belliyken neden basket şubesi tarftar gereğini yapmaz aklım almıyor

Arda EZER' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":i59pb83q]Eğer Kerem Tunçeri, Ender Arslan, Tutku Açık, Engin Atsür gelmiyor ise Cüneyt'ten iyisini bir zahmet biri söylesin?

Olay bu şekilde işte ...
Yukarıda yazılan oyunculardan başka; oyun kurucu mevkiisinde Hakan Köseoğlu, Can Akın, Hakan Demirel, Soner Şentürk gibi isimler piyasada. Ben şahsen Hakan Köseoğlu dışındakileri düşünmem bile. Hakan da bu sene her nedense hedefsiz Karşıyaka' ya gitmeyi Galatasaray' a tercih etti.[/quote:i59pb83q]
Barış Güney,Ümit Türkoğlu,Haluk Yıldırım,Serkan Erdoğan,Asım Pars,Barış Ermiş,Muratcan Güler,Ersin Görkem,Umut Tınay(istatistikleri iyi olan Umut bu muydu?)
Bunlardan kadroda yabancıları tamamlayacak olanlar seçilir,çok daha iyi bir takım olunur.(Hakan Köseoğlu,Kerem Tunceri ve Tutku Açık transfer edilebilse şampiyonluğun en güçlüm adayı olunur)
Tabii şampiyonluk samimi olarak isteniyorsa ancak bu iş yapılabilir.
Yoksa galip gelmek için rakipten önce başka birisinin saçma sapan tercihleri en büyük engel olarak önümüze çıkar(ne tecrübe ama)

Ya tamam Cüneyt öle aman aman bir oyun kurucu değil kötü oynadığı maç sayısıda az değil fakat bu kadar yerden yere vurulmayıda bence haketmiyor.Hiçmi iyi maç oynamadı bu adam.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Ya tamam Cüneyt öle aman aman bir oyun kurucu değil kötü oynadığı maç sayısıda az değil fakat bu kadar yerden yere vurulmayıda bence haketmiyor.Hiçmi iyi maç oynamadı bu adam.
Götürdükleri=1000(x) getirdikleri
Saçma üçlükler ve fantezi pasları yerini bulunca bırak iyi oynamayı en büyük oluyor.Asıl yaptıkları görünmüyor.

Serkan Dursun' Alıntı:
[quote="Mehmet Yıldırım":1m9qu9bq]Ya tamam Cüneyt öle aman aman bir oyun kurucu değil kötü oynadığı maç sayısıda az değil fakat bu kadar yerden yere vurulmayıda bence haketmiyor.Hiçmi iyi maç oynamadı bu adam.
Götürdükleri=1000(x) getirdikleri
Saçma üçlükler ve fantezi pasları yerini bulunca bırak iyi oynamayı en büyük oluyor.Asıl yaptıkları görünmüyor.[/quote:1m9qu9bq]

Uleb Çeyrek Final'de bjk ye son 7 saniyede attığı basketle maçı kazandırınca büyük kaptan oluyor , 2-3 maçta kötü oynayınca yerden yere vuruluyor..Serkan abi eleştirirken biraz dikkat edelim.. Bu kadar kötü bir oyuncu olsaydı zaten buralarda olmazdı.Evet belki eski Cüneyt yok ama bunda sakatlığının da payı olabilir...

Recep Sarımeşe' Alıntı:
Uleb Çeyrek Final'de bjk ye son 7 saniyede attığı basketle maçı kazandırınca büyük kaptan oluyor , 2-3 maçta kötü oynayınca yerden yere vuruluyor..Serkan abi eleştirirken biraz dikkat edelim.. Bu kadar kötü bir oyuncu olsaydı zaten buralarda olmazdı.Evet belki eski Cüneyt yok ama bunda sakatlığının da payı olabilir...
Cüneyt'in ki öyle 2-3 maçlık bir şey değil.Bizde hep aynı oynadı.Çok dayandım.Ama artık patlama noktasına geldim.Diğer oyuncuların topla oynama hakkı yok mu?İlla ki hücum ribaundu ya da top mu çalmaları gerekiyor bunun için?Geçen senede hep oyun kurucu kaynaklı maç kaybediyorduk.Hep aynı tas aynı hamam.Sezon sonu aynı yalanlar.Bunu değiştirmek gerekiyor bir şekilde.Yoksa yapılan yabancı transferlerine yazık olacak.

Serkan Dursun' Alıntı:
[quote="Recep Sarımeşe":3n3hpweq]
Cüneyt'in ki öyle 2-3 maçlık bir şey değil.Bizde hep aynı oynadı.Çok dayandım.Ama artık patlama noktasına geldim.Diğer oyuncuların topla oynama hakkı yok mu?İlla ki hücum ribaundu ya da top mu çalmaları gerekiyor bunun için?Geçen senede hep oyun kurucu kaynaklı maç kaybediyorduk.Hep aynı tas aynı hamam.Sezon sonu aynı yalanlar.Bunu değiştirmek gerekiyor bir şekilde.Yoksa yapılan yabancı transferlerine yazık olacak.[/quote:3n3hpweq]
Bunu nasıl değiştirebiliriz ki ? Adam akıllı bir Türk oyun kurucu varmıda Galatasaray almıyor ? Elimizdekilerle yetinmek zorunda kalıyoruz mecburen.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Bunu nasıl değiştirebiliriz ki ? Adam akıllı bir Türk oyun kurucu varmıda Galatasaray almıyor ? Elimizdekilerle yetinmek zorunda kalıyoruz mecburen.
Telekom ve Karşıyaka ellerindeki türk oyun kuruculara milyonlarca dolar vermiş olmalılar bu durumda.Ayrıca yıllardır var olmuş olmak için varız.Bu kötü oyunculara verilen zaman yetenekli gençleri verilseydi emin ol basketbol takımı için sponsor arama gibi bir derdimiz bile olmayacaktı.Yöneticilik sadece para harcamakla olmaz,bu iş için yaratıcılıkda gerekli bir meziyettir.

Serkan Dursun' Alıntı:
Barış Güney,Ümit Türkoğlu,Haluk Yıldırım,Serkan Erdoğan,Asım Pars,Barış Ermiş,Muratcan Güler,Ersin Görkem,Umut Tınay(istatistikleri iyi olan Umut bu muydu?)
Bunlardan kadroda yabancıları tamamlayacak olanlar seçilir,çok daha iyi bir takım olunur.(Hakan Köseoğlu,Kerem Tunceri ve Tutku Açık transfer edilebilse şampiyonluğun en güçlüm adayı olunur)
Yoksa galip gelmek için rakipten önce başka birisinin saçma sapan tercihleri en büyük engel olarak önümüze çıkar(ne tecrübe ama)
Abi tamam da bu sene biz çok geç kaldık. Biz Murat Hoca ile durumu netleştirdiğimizde piyasada kalan oyuncular zaten belli idi. Kaya ve Engin isimleri gündeme gelmiş fakat onlarda Efes'i tercih etmişti. Yani bu sene koç belirsizliğinin uzun sürmesi bizim belimizi büktü. Eğer Kerem, Serkan veya Kaya gibi yerliler alabilseydik bugün çok farklı olurdu. Ama Gurovic-Zizic-Milo gibi isimler içinde bazı fedakarlıklar gerekiyor. Ama yine de daha iyi yerliler alabilirdik.
NOT: İyi istatistikleri olan Umut Yenice bir dönem bizde de oynayan oyuncu. Kendisi alabilseydik rotasyonda bir yer edinebilirdi. Ama Ümit Türkoğlu'nun Cemal Nalga'Dan zerre fazla katkı yapacağına inanmıyorum...

Arda EZER yazdı:
Uğur YILMAZ yazdı:
Eğer Kerem Tunçeri, Ender Arslan, Tutku Açık, Engin Atsür gelmiyor ise Cüneyt'ten iyisini bir zahmet biri söylesin?

Olay bu şekilde işte ...
Yukarıda yazılan oyunculardan başka; oyun kurucu mevkiisinde Hakan Köseoğlu, Can Akın, Hakan Demirel, Soner Şentürk gibi isimler piyasada. Ben şahsen Hakan Köseoğlu dışındakileri düşünmem bile. Hakan da bu sene her nedense hedefsiz Karşıyaka' ya gitmeyi Galatasaray' a tercih etti. arkadaşım saydıgın oyuncuları ben sana bizahmet sölim...hakan köseoglu bence çok iiyii bir guard...can akın efese gittgine göre demekki ii bii oyuncu....hakan demirel daha düne kadar milli takımın guardıydı ....soner şentürkünde bizim maçta istatistiklerine bakarsan ne kadar ii bii oyuncu oldugunu görürsün...bizim milli bi oyuncumuzu bile yok artık miilli takımda..

Serkan Dursun' Alıntı:

Abi Ümit Türkoğlu mu ve Umut Tınay ha??? :shock:

Re: 11 # Cüneyt Erden

Alperen arkadaş sanırım Yenice'yi kast ediyor fakat Türkoğlu konusunda ben de senle hemfikirim..