Doğu Yakası Finali 2011 | Chicago Bulls - Miami Heat

Bu satışınla beraber görürsün Bayram, Howard'ı sana yar etmicem kardeşim,
Pat Reis'i mesaj yağmuruna tutacağım sırf benden kurtulmaya gönderecek Bosh'u dalacağız Howard'a:p

Madem bizi eleyecektiniz 7.maça uzasaydı Boston'u daha fazla izleseydim,bütün nba keyfimi götürdünüz :D

Howard'ın zaten bize geleceği yok gibi,benimki platonik birşey :D

Eser;

Ciddi bir şey soracağım. Ben bir haber okudum ama tam anlayamadım.. Shaq'ın, C.Bosh'un eski karısı ile ne alakası var.. Onla beraber mi olmuş, beraber olmadım mi demiş, öyle bir şeyler.. Sen biliyorsundur, bilmiyorsan da öğrenirsin. NBA aleminin uyur kulağı Eser : )

Böyle bişey bilmiyorum ancak isterseniz şöyle bir dedikodum var. Gasol'un playofflardaki performans düşüklüğünü sevgilisinden ayrılmasına bağlayanlar var. Gasol ile sevgilisini ayıran neden için iki tane iddia var; birincisi Kobe'nin karısı Vanessa'nın ikilinin arasını bozduğu -ki bu ilk çıkan dedikodu, sonra yalanlandı- ve Gasol'un sevgilisini elinden takım arkadaşı Shannon Brown'ın aldığı. Shannon Brown bu olayların üzerine twitter tarihine geçen şu mesajı attı;

Ok let me put a end to this right now before it goes any further. I DID NOT SLEEP WITH @paugasol woman!!! First and last time addressing it!

Biz Pau Gasol'ün sevgilisinden ayrılmadığı zamanları da bildiğimiz için ciddi bir korelasyon kuramadık. 2009 play-offlarını da biliyoruz. O zaman da dümdüz olmuştu,sevgili meselesi de yoktu.

Biz Pau Gasol'ün sevgilisinden ayrılmadığı zamanları da bildiğimiz için ciddi bir korelasyon kuramadık. 2009 play-offlarını da biliyoruz. O zaman da dümdüz olmuştu,sevgili meselesi de yoktu.

2009 playoffları derken? Lakers'ın Orlando'yu 4-1 elediği playofflardan mı bahsediyosun? Eğer öyleyse Gasol o seride kötü bir performans göstermedi. Hatta Bynum'ın az süre almasından dolayı genelde Howard'la eşleştiği seride beklenenin üzerine çıktığını da söylemek gerekir.

Ama eğer 2008 playofflarından bahsediyorsan, o konuda haklısın, Gasol oldukça kötü bir performans göstermişti. Ancak pota altında çok yanlız kalmış ve Perkins-Garnett ikilisinden sürekli dayak yemiş ve sertliğe cevap veremediği için de çok eleştirilmişti.

Ancak o seriden sonra Gasol mental olarak büyük bir gelişim içine girdi. Hala her maça aynı konsantrasyonla çıktığını söylemek zor ancak o kaybedilen Celtics serisinden sonra belirli bir yere geldiğini söylemek yanlış olmaz.

2009 playofflarında da dümdüz olması söz konusu değil yani.

Böyle bişey bilmiyorum ancak isterseniz şöyle bir dedikodum var. Gasol'un playofflardaki performans düşüklüğünü sevgilisinden ayrılmasına bağlayanlar var. Gasol ile sevgilisini ayıran neden için iki tane iddia var; birincisi Kobe'nin karısı Vanessa'nın ikilinin arasını bozduğu -ki bu ilk çıkan dedikodu, sonra yalanlandı- ve Gasol'un sevgilisini elinden takım arkadaşı Shannon Brown'ın aldığı. Shannon Brown bu olayların üzerine twitter tarihine geçen şu mesajı attı;

Ok let me put a end to this right now before it goes any further. I DID NOT SLEEP WITH @paugasol woman!!! First and last time addressing it!
Sonrada Shannon takımda paslaşma yok diye mızmızlanır baksana ne biçin paslaşma varmış Lakers da :=)

2009 playoffları derken? Lakers'ın Orlando'yu 4-1 elediği playofflardan mı bahsediyosun? Eğer öyleyse Gasol o seride kötü bir performans göstermedi. Hatta Bynum'ın az süre almasından dolayı genelde Howard'la eşleştiği seride beklenenin üzerine çıktığını da söylemek gerekir.

Ama eğer 2008 playofflarından bahsediyorsan, o konuda haklısın, Gasol oldukça kötü bir performans göstermişti. Ancak pota altında çok yanlız kalmış ve Perkins-Garnett ikilisinden sürekli dayak yemiş ve sertliğe cevap veremediği için de çok eleştirilmişti.

Ancak o seriden sonra Gasol mental olarak büyük bir gelişim içine girdi. Hala her maça aynı konsantrasyonla çıktığını söylemek zor ancak o kaybedilen Celtics serisinden sonra belirli bir yere geldiğini söylemek yanlış olmaz.

2009 playofflarında da dümdüz olması söz konusu değil yani.

benim aklımda o boston final serisi 2009 diye kalmış, 2008 o zaman..
düzeltelim.

12 maç oldu playoff başlayalı bizim için, bu yolda 3 mağlubiyet aldık ve artık bir gerçek, benim için, ortaya çıktı ; Miami Heat, konsantrasyonu sahada olduğu her maçı kazanacak bir güçte. Bunu verdiğimiz maçlardan net tespit edebiliriz. Lebron & Wade ikilisinin, kendi seviyelerinde oynayacağı hiç bir maçı da kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

Haslem'in dönüşü çok yararlı oldu geçmeyelim, özellikle ikinci maçta ortaya koyduğu performans resmen maçı bize getirdi, yaptığı iki smaç da muazzamdı..

Emre abi önceki sayfalardaki bir yazısında yazmış, daha Wade'in tek başına oynayıp kazanacağı maçlara gelmedik diye, şimdi geldik bence. Evimizdeki maçların birinde Wade'in damgası olacaktır, Taj Gibson olayından sonra daha da hevesli halde sahada görürüz.

Arca ,
Haslem bizim takıma hızır gibi yetişti gerçekten ne kadar önemli biri olduğunu tekrar gördük.

Bende senin gibi içerdeki maçlardan birinde Wade şov izleyeceğimizi düşünüyorum.

Arkadaşlar ben bir şey soracağım ya ben iddaada Miamiye verdim 100tl filan acaba salaklık mı yaprım diye düşünüyorum :) bir de maç tarihleri ne zaman arkadaşlar final serisi ne zaman bitiyor ne zaman şampiyon belli oluyor saolun şimdiden :) ?

Miami bu maçı alırsa doğu şampiyonluğunu alır .4-1 ya da 4-2'yle.Serinin kopma maçı yarın ki maç.Aldıkları anda psikolojik üstünlük tümüyle Miami'ye geçecektir.

Nihat Doğan vs Dwyane Wade :) Handikapa göre oynanır aslında ama zor maç valla :) Bu arada maç başlıyo sanırım ya da bi gün geriden takip ediyorum günleri

LeBron maçı tek başına kazanacak nerdeyse.Bosh ve Joel'den yeterli katkı geliyor ama Wade'inde devreye girmesi gerek.

Joel Anthony önce Luol Deng'e sonra Ömer Aşık'a acaip 2 blok koydu.1. çeyrek biterken Joel'in istatistikleri 3 sayı 3 rebound 4 blok 1 asist.MVP for Joel :)

Emre abi sürekli "Chris Bosh bir play-off maçı kazandırsında susalım"diyordu.Sonunda Bosh selamı çaktı Emre abiye :p

Chicago benchinin arkasındaki 2 fenerli arkadaşı Acun mu götürmüş? Ulan bi de uğursuz herifler yüzünden Ömer Aşık sakatlandı.