Doğu Yakası Finali 2011 | Chicago Bulls - Miami Heat

Maçın son bölümü için tek söylenecek şey var:

ajhaksjdhjhasfbjldahjkhkadsjkdsaljdsakl

Emre Abi izleyince hak verip silmeyeceksin bu iletiyi:D

Miami inanılmaz bir geri dönüş yaptı ve seriyi bitirdi.Bu arada Lebron kralsın.:)

Wade 4.periyotun son 5 dakikasna kadar Space Jam'de yeteneği çalınmış oyuncular gibiydi ama son 5 dakika Lebron'la beraber inanılmaz oynayarak maçı aldılar.Yıllrdır looser dediğim Lebron'da bu seride Kobe winnerlığına erişti valla:)
Şimdi müthiş bir final bizi bekliyor,Nowitzki 2006 finalinin intikamını almak için şut çalışmalarına başlamıştır bile :)

Wade 4.periyotun son 5 dakikasna kadar Space Jam'de yeteneği çalınmış oyuncular gibiydi ama son 5 dakika Lebron'la beraber inanılmaz oynayarak maçı aldılar.Yıllrdır looser dediğim Lebron'da bu seride Kobe winnerlığına erişti valla:)
Şimdi müthiş bir final bizi bekliyor,Nowitzki 2006 finalinin intikamını almak için şut çalışmalarına başlamıştır bile :)

Kobe winner'lığına bir maçta mı, bir playoff'ta mı, bir sezonda mı erişti? Yapma hocam :)

3 dakikada yapılır mı yahu ayıptır valla:D
Wade'i uzun süredir ilk defa bu kadar kötü görmüştüm ama 4. çeyreğin ortasındaki o geri dönüşü, gerçekten kifayetsizdi.

Maçı izledim baştan sona..
Şunu söyleyebilirim, Bulls doğuyu 1.bitirdiyse diğer tüm doğu takımları utanmalılar..
Normal sezonun MVP si D.Rose ise diğer tüm oyuncular utanmalılar..

Diyorum ya, normal sezonda ne olduğunu izlemediğim için konuşamam ama D.Rose nasıl bu kadar abartıldı anlamıyorum..Sahanın hiç bir yerinden şutu yok, eyvallah.. Ekstra bir asist özelliği yok, gayet vasat.. Sadece ve sadece potaya gidebildiği, penetre edebildiği durumlarda tehlikeli.. Organizasyon konusuna hiç girmiyorum.. Ben bu kadar overrated oyuncu az gördüm.. Open Court'ta çok iyi diye, potaya gittiğinde çok iyi bitiriyor diye MVP mi olunur.. MVP, ligi 1. bitiren takımdan çıkar diye bir geyik var işte, tamamen o hesap.. Spurs 1. bitirse oradan alakasız biri olurdu.

MVP dediğin Magic Johnson gibi, M.Jordan gibi, Kobe Bryant gibi, Shaquille O'Neal gibi, A.Iverson gibi, C.Barkley gibi komple yıldızlardan olur.. Pes etmeyen, kazanmayı bilen adamlardan olur.. Geri adım atmayan, maçın en can alıcı yerinde ortadan kaybolmayan adamlardan olur..

D.Rose maç sonlarında sıfır.. Bulls seri boyunca her maçın sonunu felaket oynadı. Dün gece Miami 43 dakika rezalet .. Wade zaten sakat sakat oynuyor.. Bulls'un her şekilde kazanacağı bir maçtı.. 5 dakika kala Lebron ve Wade bir ritm tutturdu ve hiç bir dirençle karşılaşmadan maçı kopardılar.. MVP yi o zaman göreceğim işte sahada ben.. Takımın sezonu bitiyor, neredeydi MVP..

Miami, Bulls'tan o kadar üstünmüş ki hiç bir şey oynamadan kazandılar şu maçı.. Coaching hataları da oldu Bulls'un.. Ayrıca Carlos Looser yine kendinden nefret ettirmeyi başardı yaptığı kasti faulle.. Zaten savunma yapmıyor, bir de hayvanlık peşinde..

Final başlığı açtığımızda ,o seri hakkında da konuşuruz.

Mvp olayını fazla abartmamak gerek kimi seçmeleydiler Mvp bu sene? veya bu sene Mvp falan yok dağılın len mi demeliydiler biri seçilecekti Le Brona mı vereceklerdi süpürmüş normal sezonda Bulls Spursdan birine mi vereceklerdi yoksa Kobe yemi yokki adam şartları tam karşılayan D.Rose en yakın isimdi ha bu D.Rose u süper yıldız yapar mı bence yapmaz ama Mvp 2011 regular season için bence doğru bir tercihdi
Bence Chicago serinin genelinde iyi dayandı kafakafa maçları kaybettiler seri 4-1 ama 4-1 lik seri değildi

Mvp olayını fazla abartmamak gerek kimi seçmeleydiler Mvp bu sene? veya bu sene Mvp falan yok dağılın len mi demeliydiler biri seçilecekti Le Brona mı vereceklerdi süpürmüş normal sezonda Bulls Spursdan birine mi vereceklerdi yoksa Kobe yemi yokki adam şartları tam karşılayan D.Rose en yakın isimdi ha bu D.Rose u süper yıldız yapar mı bence yapmaz ama Mvp 2011 regular season için bence doğru bir tercihdi
Bence Chicago serinin genelinde iyi dayandı kafakafa maçları kaybettiler seri 4-1 ama 4-1 lik seri değildi

MVP, lig birincisinden çıkar diye bir teamül var..
Kevin Durant varken MVP aramaya gerek yoktu.
Bence de 4-1 lik seri değildi. 4-0 bitmesi lazımdı..
Indiana ve Atlanta yolundan geldiği için Bulls'u anlayamamışız..
O bitik Boston ile oynasa da elenirmiş Bulls..
Ama ben hep yazmıştım abi, arasam bulurum mesajlarımı.
Bu D.Rose balonu patlar yakında demiştim..

Miami adım adım şampiyonluğa doğru gidiyor.Açıkçası Dallas karşısında da zorlanmayacaklarını düşünüyorum..
DR bu seride yokları oynadı,bir MVP'ye yakışmayacak bir seri çıkardı.

Rose ve arkadaşları buraları kaldıramadı. Ben de MVP apoletinden dolayı Rose'dan birşeyler bekliyordum ancak seride genel olarak ezildi kendisi.. Miami son dilimde yaptığı müthiş geri dönüşle işi bitirdi, tebrik ediyorum kendilerini