Draft 2014

Biraz sakasina yazdigim bir senaryoydu ciddi noktalarini sormussunuz.

Olasi w.brook takasinda perkins'i yollar okc. Westbrook ile Durant'in aralarinda sikinti olmasi yakindir. Pota altindan 0 uretime sahip, superyildizi kim belli olmayan bi takim okc. Evet durant, ama biz durabt diyoruz. Westbrook'un oyununa bakinca boyle bir dusuncesinin olmadigini anliyorsunuz.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Biraz sakasina yazdigim bir senaryoydu ciddi noktalarini sormussunuz.

Olasi w.brook takasinda perkins'i yollar okc. Westbrook ile Durant'in aralarinda sikinti olmasi yakindir. Pota altindan 0 uretime sahip, superyildizi kim belli olmayan bi takim okc. Evet durant, ama biz durabt diyoruz. Westbrook'un oyununa bakinca boyle bir dusuncesinin olmadigini anliyorsunuz.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Başkan Gasol'ün kontratı zaten bitti. Yani içinde Gasol geçtiği için o takas yalan. Gasol signandtrade edilebilir en iyi ihtimalle ama o durumda da ufak çapta bir oyuncu verilir en fazla .
Sonuç olarak bakınca da Lakers isminin FA piyasasındaki cezbediciliği olmasa Lakers baya karanlık aslında Kobe+ Nash kontratları yüzünden. Ama kalan kontratlar çer çöp şu an. Nash bırakmalı ya da bir yere bir şekilde ittirilmeli.

Drafta 3 kala EMBIID'in sakatlığı draft sıralamasını alt üst edecek gibi duruyor.4-6 ay arası dönemeyeceği söyleniyor.Oden mı yoksa Griffin'in döndüğü gibi döner sorusu seçileceği yeri etkileyecek.10'a kadar düşebilir denirken ilk şok atlatıldı ve şimdi 4'ün altına düşmesi zor.Zaten draftın 1 numarayı hak eden 4 oyuncusundan biri.Şimdi WIGGINS 1 numara için biraz daha öne çıktı.Potansiyel olarak belki çeyrek adım önde ama lebron beklentisi cleveland'ı embiid'e yönlendirmişti.Son günlerde başka önemli değişiklik olmazsa parker 2'den embiid'de 3'ten seçilir.

Drafta son 2.5 saat böyle büyük bir drafta göre çok sessiz ortam kimse tahminde bulunmamış.

Cleveland Wiggins'i seçecek gibi Parker Bucks'ı istediğini açıkladı Cavs Parker'ı tercih ediyor diye haberler vardı ama Parker Bucks dediyse Cavs'ta tercihini değiştirir.

Embiid nereye gidecek merak ediyorum Philadelphia seçmezse Orlando-Utah falan seçmeyebilir ihtiyaçlarını düşünüp.

Bu gece güzel takaslar da olabilir.Özellikle kendi takımımdan bekliyorum cap boşaltmaya yönelik hamleler 16 ve 19.Sıraları da yollayabiliriz.Yükselmek istediğimiz konuşuluyor.Melo için Gibson'dan vazgeçmesinler de ne olursa olsun.

Tahminlerim
1-Andrew Wiggins
2-Jabari Parker
3-Joel Embiid
4-Dante Exum
5-Noah Vonleh
6-Julius Randle
7-Marcus Smart
8-Aaron Gordon
9-Doug McDermott
10-Gary Harris

Öhömöhöm SES BİR KİĞ SES BİR KİĞ
keyifler bozuk ama draft da senede bi kere. Hadi bakalım :)
Tunahan Kıyak kaybolma yoksa ceza veririm :p :p :p (işte arzu ettiğimiz demokratik forum ortamı ) ( Önder abi görürse diye peşinen söylüyorum kuzenim yazdı bu iletiyi)

Drafta son 2.5 saat böyle büyük bir drafta göre çok sessiz ortam kimse tahminde bulunmamış.

Cleveland Wiggins'i seçecek gibi Parker Bucks'ı istediğini açıkladı Cavs Parker'ı tercih ediyor diye haberler vardı ama Parker Bucks dediyse Cavs'ta tercihini değiştirir.

Embiid nereye gidecek merak ediyorum Philadelphia seçmezse Orlando-Utah falan seçmeyebilir ihtiyaçlarını düşünüp.

Bu gece güzel takaslar da olabilir.Özellikle kendi takımımdan bekliyorum cap boşaltmaya yönelik hamleler 16 ve 19.Sıraları da yollayabiliriz.Yükselmek istediğimiz konuşuluyor.Melo için Gibson'dan vazgeçmesinler de ne olursa olsun.

Tahminlerim
1-Andrew Wiggins
2-Jabari Parker
3-Joel Embiid
4-Dante Exum
5-Noah Vonleh
6-Julius Randle
7-Marcus Smart
8-Aaron Gordon
9-Doug McDermott
10-Gary Harris
Nba türkiyeyi izlemek ıcın nETTEN link varmı

Öhömöhöm SES BİR KİĞ SES BİR KİĞ
keyifler bozuk ama draft da senede bi kere. Hadi bakalım :)
Tunahan Kıyak kaybolma yoksa ceza veririm :p :p :p (işte arzu ettiğimiz demokratik forum ortamı ) ( Önder abi görürse diye peşinen söylüyorum kuzenim yazdı bu iletiyi)

Buralarda olucam ama ilk seçimlerden sonra kaçarım ilk 10'da burada olurum ama sabah 7'de falan bitecekmiş hiç çekilmez o saate kadar.

Tüm seçimlere ve takaslara toptan bakmak güzel oluyor.

Birde 8.Sıradan kimi istiyorsun merak ettim takaslayamamış Kings kullanacakmış son haberlere göre.

Buralarda olucam ama ilk seçimlerden sonra kaçarım ilk 10'da burada olurum ama sabah 7'de falan bitecekmiş hiç çekilmez o saate kadar.

Tüm seçimlere ve takaslara toptan bakmak güzel oluyor.

Birde 8.Sıradan kimi istiyorsun merak ettim takaslayamamış Kings kullanacakmış son haberlere göre.
Randle ya da riske girip La Vine.
He bana kalsa Kyle Anderson'ı seçerim.

Draft saati yaklaşınca draftexpress ve nbadraft hemen hemen uzlaşmış.1.WIGGINS,2.PARKER,3.EMBIID,4.EXUM,5.GORDON,6.SMART,7.RANDLE.8.sıradan ihtimalen farklılıklar var.
Jabari PARKER ,bucks'ı istiyorum,dememiş aslında."Onlar bana söz verdi.CAVS beni seçmezse 2.sıradan seçecekler"demiş.İlk sıra tahminimi de vermiş olayım:WIGGINS ile macera aranmamış olur bana göre.Lebron'u alsınlar veya almasınlar-ki o ihtimal düştü-en muhtemel süperstar adayını kaparlar.

Takip etmek isteyenler için alttaki link işe yarar.Ama türkçe link varsa siz verirseniz sevinirim.
NBA Draft: Live From Brooklyn
.

Randle ya da riske girip La Vine.
He bana kalsa Kyle Anderson'ı seçerim.

LaVine çok ham Doug McDermott tam gidebilir çok iyi şutör -Skorer PF nasıl oynar bilemem ama size olarak fena değil gibi.Aaron Gordon derdim de çok yükselmiş son günlerde süpriz bir seçimle beklenenin çok üstüne gidebilir.

Geri sayım başlamıştı draftta başlıyor artık...

Bende maalesef gördüm Twitter'dan Woj. yakıyor bizi sayesinde ilk 2 seçim güme gitti bi senede yazmasa olmayacak.

Wiggins en mantıklı seçimdi skorerden çok savunmasıyla ve atletizmiyle etkili olacak birisi giderdi Cavs'a

Hoşbulduk.Ohio'dan selamlar hepinize:)Şimdi sürpriz olacaksa en muhtemel yerdeyiz.EMBIID'i bence philadelphia ya da orlando seçmezse büyük pişmanlık duyar daha sonra.

Jabari 2. Sıradan Embiid 3.Sıradan seçildi.

İlk takas haberi geldi Boston 6.Sırayı Sacramento'ya göndermiş.

McLemore ilk Boston'a giden oyuncu takasın geri kalanları açıklanmamış.