EL | UMMC Ekaterinburg:85-Galatasaray M.P.:80

Leunhanka gibi bir avrupalı neden kadromuza katmıyoruz ya da Gruda gibi bir oyuncuyu. Rakip takımın pota altı gücü ile bizimkiler arasında dağlar kadar fark var

Ya bu Sariye ne yapmaya çalışıyor ne kadar saçma oynuyor ya 3 hücumu da mahvetti ya.

Sariye sağolsun UMMC adına iyi katkı veriyor farkı 5 e çıkarttı kendisi:D

taurasi kurban sana be :) o neydi öyle ummc nin kalbini kırmaya devam :)

Tamam fark 2 ama bu şekilde 2 oyuncunun üstüne binerek ve amatörce hatalar yaparak maçın sonu gelmez. Neydi o Sariye faciası. 1 dakika oynadı takımın içine etti görevini tamamladı:D:D Çok bariz belli uzun almak lazım Avrupa maçları için. Bahar-Matic-tina dışında uzunmuz yok:(

Pondexter'ın son saniye basketiyle 48-46 geride bitirdik devreyi.Ondan önce Taurasi imkansızı attığından hayıflanamıyorum. :)
Alba'yı özlemişiz.Taurasi yine delirdi.Bahar'dan biraz katkı gelse olmayacak iş değil.

Taurasi'ye diyecek yok harika oynuyor. Ancak takımın son 1 aydır yaptığı savunma berbat takım savunma yapmıyor. 48 sayı ne demek. Ceyhun hoca beni gerçekten hayal kırıklığına uğratıyor Taurasi olmasa durum içler acısı gerçekten.

Aynen yediğimiz sayı çok fazla. Ayrıca bitane set hücumundan basketimizi hatırlamıyorum doğru dürüst. Hep hızlı hücümlar 1 e 1 ler .

Rezalet bir başlangıç. Toparlamamız zor rakip savunmasını sertleştirdi. Bahar hücum anlamında kötü ama kimse onun kadar savaşmıyor