Ergin Ataman

Yahu adam, 23 sene aradan sonra sampiyon yapmis, Eurocup sampiyonlugu kazandirmis, son 1 sene yanlislar yapti diye bizim taraftar teneke bagliyip yolluyor kendisini.

Aslinda kel basa simsir tarak misali, malesef bu taraftarin temsil ettigi kulup, hakedildigi gibi yonetiliyor. Erman Kunter'i tepe tepe kullanin.

Son düzenleme:
Kimse şampiyon yaptığında zaten Ergin Ataman gitsin demedi. Başarısız oldu ve bu başarısızlığı önce kendisi kaldıramadığı için gitsin dendi. Sene başında bana 10 Milyon Dolar verin diye kendisi yönetimle pazarlık yaptı, "F4 bizi kesmez şampiyon olacağız" dedi, Russ Smith'i getirdikten 3 gün sonra "Avrupa'nın en iyi guardı olacak" diyen yine oydu burada sene başlarken kimse şampiyon olmamız lazım demiyordu kendi oraya koydu hedefi. Sonra 2 hafta ya bunlar bizim rakibimiz değil diyen adamı eleştirmek kadar doğal bir şey olabilir mi?

Yönetimle yaptığın pazarlık sonucu bir bütçede anlaşmışsın, sonra bu bütçeyle istediğin oyuncuları almışsın, kendi hedefini kendin belirlemişsin, taraftarı heyecanlandırmışsın sonra daha ilk haftadan ama benim bütçem bu kadar demeye hakkın var mı? O bütçeyle yola çıkma o zaman, taraftara gaz verme yetersizse bütçe. Bunların hepsini yapan Ergin Ataman ama ne hikmetse biz burada bunları eleştirince neredeyse hain ilan ediliyoruz, devamlı eski başarılar ısıtılıp ısıtılıp önümüze koyuluyor. Her sene sezon ortası transferinde şans yüzümüze gülmese felaket bitecek sezonlar döndü. Ben bu plansızlığı istemiyorum bu kadar basit. Erman Kunter'le olmayacağı belli ama kimse burada olur olmadık yere Ergin Ataman eleştirmedi hepsinin bir dayanağı var. Siz sevip, sayabilirsiniz elbette ama kimse Ergin Ataman eleştirdi diye Galatasaray'ın kötülüğünü istemiyor.

Eleştirmek başka bir şey kovulmasını istemek başka bir şey.

Kimse Ataman'ın son sene performansından memnun değildir zaten. Herkes o performansı eleştiririyordur. Ancak sana tarihinde görmediğin başarıları yaşatan adamın net olarak başarısız olduğu ilk fırsatta kovulmasını istersen şu an takımın gösterdiği performans sana haktır.

Bu adam 2 sene önce Avrupa Kupası getirdi müzene. "Fb rakibimiz değil" demiş. Arkadaş Obradovic'in Fb'sine Avrupa'da rakip olacak takım varmı ki? Adamlar 2 yıldır CSKA'yı dışarda yeniyor. 2 sene önce Euroleague finalinde tarihin en büyük geri dönüşünü yapıyorlardı. 2 yıldır final 8leri süoürüyorlar. Geçen sene final 8'ten itibaren rakipleriyle dalga geçerek şampiyon oldular.

Zaten biz bu Obra'lı Fb'ye meydan okuyabildiysek bu da Ataman sayesindeydi. Ama o kadar dev aynasında görüyoruz ki kendimizi nasıl Fb bizim rakibimiz değil dermiş, biz yenilmez armadaymışız. Alın size yenilmez armada

Son düzenleme:
Ataman'ın hataları elbette vardı. Bize yıllar geçse de unutulmayacak başarılar kazandırdı. Daha başarılı olabilir miydi? Bu sorunun cevabı bence ''Hayır'' dır. Ulaşabileceği maksimum başarı bunlardı ve ulaştı da. Bu Ataman'ın yetersizliğinden değil, şubenin yapısından kaynaklı bir sorundur.
Arkadaşlar şunu anlamamız lazım.
Dünyanın en iyi hocası da gelse, en iyi oyuncuları da gelse sonuç değişmez. Bizim sorunumuz organizasyon. Ataman'dan önce de, onun zamanında da (Hatırlayın defalarca A.Yıldırım'a cevap vermek zorunda kalışlarını) ve şimdi de bizim sorunumuz organizasyon.
Forumda yorumlarını okuduğum değerli arkadaşlarımın basketbol bilgisinin ve ilgisinin en azından birazına sahip basketbol yöneticileri veya menajerlerine bile sahip değiliz maalesef. Bu forumu takip ettiklerini dahi sanmıyorum.

Kimse Ataman'ın son sene performansından memnun değildir zaten. Herkes o performansı eleştiririyordur. Ancak sana tarihinde görmediğin başarıları yaşatan adamın net olarak başarısız olduğu ilk fırsatta kovulmasını istersen şu an takımın gösterdiği performans sana haktır.

Bu adam 2 sene önce Avrupa Kupası getirdi müzene. "Fb rakibimiz değil" demiş. Arkadaş Obradovic'in Fb'sine Avrupa'da rakip olacak takım varmı ki? Adamlar 2 yıldır CSKA'yı dışarda yeniyor. 2 sene önce Euroleague finalinde tarihin en büyük geri dönüşünü yapıyorlardı. 2 yıldır final 8leri süoürüyorlar. Geçen sene final 8'ten itibaren rakipleriyle dalga geçerek şampiyon oldular.

Zaten biz bu Obra'lı Fb'ye meydan okuyabildiysek bu da Ataman sayesindeydi. Ama o kadar dev aynasında görüyoruz ki kendimizi nasıl Fb bizim rakibimiz değil dermiş, biz yenilmez armadaymışız. Alın size yenilmez armada

Ya Allah aşkına 4 yıl mı kaldı Ergin Ataman burada hangi taşın üstüne taş koydu? Galatasaray basketbol tarihinin en yüksek bütçeli takımlarını yönetti her sene sezon içinde yaptığımız, elimize düşen oyuncularla kervanı yolda düzerek bir yerlere gelebildik. Patric Young, Justin Carter, Pops Mensah-Bonsu, Chuck Davis. Hatta geçen sene Krstic trajedisinden sonra bir anda NBA'den boşa düşüp kucağımızda kalan Pleiss ve yine hatta sene başında imzalamadığımız sonra geri getirdiğimiz McCollum. Ergin Ataman hiçbir zaman bir sistem hocası olmadı, hep oyuncu odaklı kazanmaya çalışan, pragmatist bir koç. Her sene 10 yabancının gelip gittiği bir takım görmek istemiyorum. Bütçe konusunu bu kadar kafasına takıyordu ama Eurocup'ı kazandığı takımda Eurocup'ın en pahalı kadrolarından onu ne yapacağız.

Obra'lı Fener kısmına gelecek olursak benim zaten onları perişan edelim diye beklentim hiç olmadı. Tam aksine bunu dile getiren, onların F4 başarısını küçümseyen bir tavırla biz şampiyon olacağız diyen oydu. Kendisi hedefi en başta ilk 8'e kalmak diye koysa belki bu kadar da kötü gözükmezdi ama sene başından bu kadar yüksekten uçan bir adamın sadece 2 hafta sonra rakibimiz değil demesi her yerde eleştirilir bunun aksi düşünülemez.

Ergin Ataman'n ben sevmiyorum ama Galatasaray kariyeri gayet başarılı geçmiştir. Seneler sonra gelen şampiyonluk ve Eurocup var ortada. Kimse küçümsemesin bunları.

tek bir düzeltme yapmak istiyorum, f8 de 3 yıldır süpürüyoruz rakipleri. 2016-17 Panathinaikos, 2015-16 Real Mardid, 2014-15 Maccabi.

Tartışma o kadar saçma ki.. Hem başarılıdır hem başarısızdır. Başarıları da malum başarısızlıkları da malum. EL şampiyonu Olympiakos, Maccabi gibi bütçelere sahip olup başarılı olamadı, Fener gibi bütçeye sahip olup başarılı da olabilirdi. Bu tartışmadan biri haklı çıksın üyeliğimi iptal edicem çünkü öyle bişey yok[emoji1]Ergin hoca hem çok başarılıdır hem de başarısızdır hepimiz biliyoruz. Ama zaten mevzu o da değil şu anda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forumu zevkle takip eden biriyim ama bu tartışmaları bende okumamaya başladım artık. İsteyen istediğini beğenir , isteyen beğenmez. Ben: kimse babamın oğlu değil, iyi iş yaparsa taktir edilmeli , yapmazsa eleştirilmeli diye düşünüyorum. Mesela , şu anda yıllardır kafama taktığım ve bütün Türk Hocaların yapmasını istediğim bir konuyu icra ediyor. Boşta kalan hocalar yatarken, Amerika turnesine çıkmış Ergin Hoca. En son Golden State'le bir hafta geçirmişti. Bu sene NBA başkalaşım geçiriyor. Normal sezon inanılmaz sert ve tempolu. Çok şey öğrendiğini düşünüyorum şu anda, antremanlar ve yeni oyun sistemleri hakkında. Daha önceki başarılarını en çok alkışlayanlardan biriydim. Yanlış yaptığını düşünüp, eleştirdiğimde çok yerler oldu. Hatta bazı noktaları , başarılı olduğu dönemlerde de eleştirdim. Geçen yıl sezon başından itibaren kibarca eleştirdim yine. Şu anda yaptığını alkışlıyorum. Tebrikler Ergin Hoca.

Son düzenleme:
Tartışma o kadar saçma ki.. Hem başarılıdır hem başarısızdır. Başarıları da malum başarısızlıkları da malum. EL şampiyonu Olympiakos, Maccabi gibi bütçelere sahip olup başarılı olamadı, Fener gibi bütçeye sahip olup başarılı da olabilirdi. Bu tartışmadan biri haklı çıksın üyeliğimi iptal edicem çünkü öyle bişey yok[emoji1]Ergin hoca hem çok başarılıdır hem de başarısızdır hepimiz biliyoruz. Ama zaten mevzu o da değil şu anda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muhammet Bey bu golluk pasi gole cevirmeden asla rahat duramazdim :)

Ergin Ataman, 23 yildir takimi sampiyon yapamayan Hocalara gore basarilidir, ama Fenerin devasa butceli Obrasina gore basarisizdir . ( nokta )

Tapatalk kullanmadan Macbook araciligiyla gonderildi :)

Ya Allah aşkına 4 yıl mı kaldı Ergin Ataman burada hangi taşın üstüne taş koydu? Galatasaray basketbol tarihinin en yüksek bütçeli takımlarını yönetti her sene sezon içinde yaptığımız, elimize düşen oyuncularla kervanı yolda düzerek bir yerlere gelebildik. Patric Young, Justin Carter, Pops Mensah-Bonsu, Chuck Davis. Hatta geçen sene Krstic trajedisinden sonra bir anda NBA'den boşa düşüp kucağımızda kalan Pleiss ve yine hatta sene başında imzalamadığımız sonra geri getirdiğimiz McCollum. Ergin Ataman hiçbir zaman bir sistem hocası olmadı, hep oyuncu odaklı kazanmaya çalışan, pragmatist bir koç. Her sene 10 yabancının gelip gittiği bir takım görmek istemiyorum. Bütçe konusunu bu kadar kafasına takıyordu ama Eurocup'ı kazandığı takımda Eurocup'ın en pahalı kadrolarından onu ne yapacağız.

Obra'lı Fener kısmına gelecek olursak benim zaten onları perişan edelim diye beklentim hiç olmadı. Tam aksine bunu dile getiren, onların F4 başarısını küçümseyen bir tavırla biz şampiyon olacağız diyen oydu. Kendisi hedefi en başta ilk 8'e kalmak diye koysa belki bu kadar da kötü gözükmezdi ama sene başından bu kadar yüksekten uçan bir adamın sadece 2 hafta sonra rakibimiz değil demesi her yerde eleştirilir bunun aksi düşünülemez.

Taşın üstüne taş koymadı ama müzeye bir kaç tane kupa koydu. Hem de bizim müzemizde pek olmayanlardan. Yıllarca belirli bir sistem üzerinde, aynı oyuncularla oynayan bir takım istemek tabi ki hakkın ama bu durumu antrenörden çok yönetim sağlar. Galatasaray'da yönetimin basketbola böyle bir bakış açısı yok ki antrenör bunu sağlayabilsin. Vasat bütçeli takımlar boylarından büyük işleri başardıklarında ellerindeki oyuncuları tutamazlar. Kapış kapış gider bunlar. Hepsini geçtim, yönetim maaşları ödemiyor diye takımın yarısının kaçtığı sezon var, nasıl istikrar sağlayacaksın bu kulüpte? Yoksa Ataman da takımın önemli isimler olan Arroyo'yu, Sinan'ı, Micov'u, Schilb'i uzun süre tuttu. Bazılarınıysa yukardaki sebeplerden tutamadı. Sezon içi takviyelere gelince bir çok takım bu takviyeleri yapıyor ve Ataman kadar bu takviyeleri yüzdeli tutturan yoktur belki de.

" Final 4 hedefimiz" açıklamasına gelince bu açıklamaya bu kadar takılmak hakikaten çok komik geliyor. Her daim sürpriz yapmak isteyen antrenörler takımı, taraftarı ateşlemek için böyle demeçlerde bulunur. Futbol takımında örnek vereyim. İlk haftalarda oynadığımız her takımın teknik direktörü Galatasaray'ı şöyle yeneceğiz, böyle kazanacağız diye açıklama yapıyordu. Fark yiyince de zaten bizden kaliteli takım, yüksek bütçeli takım diye konuşuyorlardı. Bu işin doğası budur. Bundan bu kadar alınıyorsanız diyecek bir şeyim yok.

Ha illaki Ataman'ın ağzından çıkan sözlere bu kadar önem verecekseniz bir tane de ben hatırlatayım. Euroleague bizi almadığında söylemişti hani.

"Eurocup'u alıp geleceğiz, bakalım o zaman ne yapacaklar."

Taşın üstüne taş koymadı ama müzeye bir kaç tane kupa koydu. Hem de bizim müzemizde pek olmayanlardan. Yıllarca belirli bir sistem üzerinde, aynı oyuncularla oynayan bir takım istemek tabi ki hakkın ama bu durumu antrenörden çok yönetim sağlar. Galatasaray'da yönetimin basketbola böyle bir bakış açısı yok ki antrenör bunu sağlayabilsin. Vasat bütçeli takımlar boylarından büyük işleri başardıklarında ellerindeki oyuncuları tutamazlar. Kapış kapış gider bunlar. Hepsini geçtim, yönetim maaşları ödemiyor diye takımın yarısının kaçtığı sezon var, nasıl istikrar sağlayacaksın bu kulüpte? Yoksa Ataman da takımın önemli isimler olan Arroyo'yu, Sinan'ı, Micov'u, Schilb'i uzun süre tuttu. Bazılarınıysa yukardaki sebeplerden tutamadı. Sezon içi takviyelere gelince bir çok takım bu takviyeleri yapıyor ve Ataman kadar bu takviyeleri yüzdeli tutturan yoktur belki de.

" Final 4 hedefimiz" açıklamasına gelince bu açıklamaya bu kadar takılmak hakikaten çok komik geliyor. Her daim sürpriz yapmak isteyen antrenörler takımı, taraftarı ateşlemek için böyle demeçlerde bulunur. Futbol takımında örnek vereyim. İlk haftalarda oynadığımız her takımın teknik direktörü Galatasaray'ı şöyle yeneceğiz, böyle kazanacağız diye açıklama yapıyordu. Fark yiyince de zaten bizden kaliteli takım, yüksek bütçeli takım diye konuşuyorlardı. Bu işin doğası budur. Bundan bu kadar alınıyorsanız diyecek bir şeyim yok.

Ha illaki Ataman'ın ağzından çıkan sözlere bu kadar önem verecekseniz bir tane de ben hatırlatayım. Euroleague bizi almadığında söylemişti hani.

"Eurocup'u alıp geleceğiz, bakalım o zaman ne yapacaklar."

Hala anlamıyorum peki 3 MD filan bütçesi olan Erman Kunter'i niye beğenmiyoruz o zaman? Ergin hoca bu kulübün en yüksek bütçeli takımlarını yönetti sonuçta. Yönetimin maaşları ödemediği sezon bile gelen giden 11 yabancı oyuncu var 11. Sene başında aldığı hemen hemen hiçbir oyuncudan performans alamadığı için göndermek istedi çünkü Ergin hoca. Eurocup için sonsuz teşekkürler hocaya ama bütçe bu kadar önemliyse tekrar hatırlatayım o kupanın en yüksek bütçelerinden biriyle neredeyse deplasman maçı kazanmadan, o olağanüstü Abdi İpekçi ortamıyla kazandı o kupayı.

Bunun dışında futbol içinden örnek vermişsiniz bana bir tane de Euroleague koçundan örnek verin sezon başında bu kadar atıp tutan bende haklısınız diyeyim.

Diğer arkadaşlardan özür diliyorum konu çok uzadığı için.

Hala anlamıyorum peki 3 MD filan bütçesi olan Erman Kunter'i niye beğenmiyoruz o zaman? Ergin hoca bu kulübün en yüksek bütçeli takımlarını yönetti sonuçta. Yönetimin maaşları ödemediği sezon bile gelen giden 11 yabancı oyuncu var 11. Sene başında aldığı hemen hemen hiçbir oyuncudan performans alamadığı için göndermek istedi çünkü Ergin hoca. Eurocup için sonsuz teşekkürler hocaya ama bütçe bu kadar önemliyse tekrar hatırlatayım o kupanın en yüksek bütçelerinden biriyle neredeyse deplasman maçı kazanmadan, o olağanüstü Abdi İpekçi ortamıyla kazandı o kupayı.

Bunun dışında futbol içinden örnek vermişsiniz bana bir tane de Euroleague koçundan örnek verin sezon başında bu kadar atıp tutan bende haklısınız diyeyim.

Diğer arkadaşlardan özür diliyorum konu çok uzadığı için.

O Abdi İpekçi'nin müthiş ortamıyla kazanmışız ya kupayı, şimdi sizden ve sizin gibi düşünenlerden tek bir ricam var. Sinan Erdem'de de o müthiş ortamı oluşturun ve en azından bir yarı final oynatın takımımımıza. Bu arada bu yıl Euroleague'den 8 takım gelmeyecek Eurocup'a.

Hala anlamadınız mı, taraftar o ambiansı Ataman o kupayı alacağız dediği için ve bunu hissetirecek oyunu oynadığı için oluşturdu.

Madem öyle şimdi de bir yarı final yapın ya. 5.5 milyon dolarla kupayı aldınız, 4 milyon dolarla da bir yarı final yaparsınız. Eurocup'un seviyesi de düştü bu arada.

Vazgeçtim bir çeyrek final yapın. Hadi taraftar, hadi aslanlarım, yaparsınız siz, bir kere yaptınız ne de olsa.

Galatasaray tarihinin en yüksek bütçeli takımını çalıstırmış. Kusura bakma da senin tarihinin en yüksek bütçesi Eurloleague özelinde ortalama bir bütçeden fazlası değil. Geçen sene bütçe sıralaması yapılsa 9-10 milyon dolar bütçe 11.-12. sırayı alır. Zaten sezon sonunda da oralardaydık.

Kaldı ki Ataman bizimle final 8 de yaptı. Aynı yıl Obra'nın takımı 2. turda averaj takımı oluyordu mesela.

Ne diyeyim bize Mahmuti, Kunter falan layık. Ataman çok geldi cidden.

Son düzenleme:
O Abdi İpekçi'nin müthiş ortamıyla kazanmışız ya kupayı, şimdi sizden ve sizin gibi düşünenlerden tek bir ricam var. Sinan Erdem'de de o müthiş ortamı oluşturun ve en azından bir yarı final oynatın takımımımıza. Bu arada bu yıl Euroleague'den 8 takım gelmeyecek Eurocup'a.

Hala anlamadınız mı, taraftar o ambiansı Ataman o kupayı alacağız dediği için ve bunu hissetirecek oyunu oynadığı için oluşturdu.

Madem öyle şimdi de bir yarı final yapın ya. 5.5 milyon dolarla kupayı aldınız, 4 milyon dolarla da bir yarı final yaparsınız. Eurocup'un seviyesi de düştü bu arada.

Vazgeçtim bir çeyrek final yapın. Hadi taraftar, hadi aslanlarım, yaparsınız siz, bir kere yaptınız ne de olsa.

Galatasaray tarihinin en yüksek bütçeli takımını çalıstırmış. Kusura bakma da senin tarihinin en yüksek bütçesi Eurloleague özelinde ortalama bir bütçeden fazlası değil. Geçen sene bütçe sıralaması yapılsa 9-10 milyon dolar bütçe 11.-12. sırayı alır. Zaten sezon sonunda da oralardaydık.

Kaldı ki Ataman bizimle final 8 de yaptı. Aynı yıl Obra'nın takımı 2. turda averaj takımı oluyordu mesela.

Ne diyeyim bize Mahmuti, Kunter falan layık. Ataman çok geldi cidden.

Yazacak çok şeyim var da yazmayacağım cidden ayıp oluyor forum okurlarına. Sadece şunu ekleyeceğim ben sadece Abdi İpekçi ortamıyla kazandık demedim ama deplasman maçı kazanmadığımızın vurgusunu yapıyorum çok açık biçimde başka yere çekmeye gerek yok.

Yazacak çok şeyim var da yazmayacağım cidden ayıp oluyor forum okurlarına. Sadece şunu ekleyeceğim ben sadece Abdi İpekçi ortamıyla kazandık demedim ama deplasman maçı kazanmadığımızın vurgusunu yapıyorum çok açık biçimde başka yere çekmeye gerek yok.

Deplasman maçı da kazandık arkadasım. Ben de tek tek kazandığımız deplasmanları yazmayacağım.

Ayrıca finaldeki Strasbourg ve 2. turdaki Karşıyaka serilerinde aldığımız deplasman skorları da bir hayli kıymetliydi. 2 maçi da deplasmanda kafa kafaya bitirdik. 2'li eleminasyon maçlarında o mağlubiyetler galibiyet kadar önemlidir

Eurocup şampiyonluğunun tarihimizde özel bir yeri olacak ve bu konuda koça minnettar kalacağız. Ancak avrupa basketbolunun gerçek arenası eurolig ve bu arenada koç son iki deneyiminde çok kötü çuvalladı. Eurocup ile eurolig arasında çok ciddi bir seviye farkı var. Son eurocup şampiyou Malaga 10. maçlar sonunda son sırada. Geçen sene yanılmıyorsam bu haftalarda biz de son sıradaydık. Ergin hoca eurocup seviyesi için çok iyi bir koç olabilir ama üst seviyede pek çok eksiği yetersizliği var. Bunları göz ardı edip onu avrupanın en iyilerinden zannetmek tarafgirlik olur.

Tabi şunu da belirtmekte fayda var. Şu anda şubenin şu anki vizyonu Ergin hocanın vizyonunun yarısında bile değil. Ergin hoca başarısızlığı nedeniyle değil saha dışındaki kötü yönetimi nedeniyle gitmesi gerekiyordu ama biz de bu yıl zaten onun gibi bir koçu hak etmiyorduk. Çünkü ne olursa olsun Ergin hoca bir şekilde bir hedefe tutunuyordu, başaramasa bile o hedefe yöneliyordu bu yılki vizyonsuz yönetim ile bize uyan koç tam da Kunter gibi ligi 11. sırada bile bitirsek umursamayacak bir koçtu. Bu nedenle Kunter'den hiç birisi rahatsız değil tek dertleri arada bir galeyana gelirsek bu öfkeyi yatıştırıp yönetebilmek. Sonuçları umursadıklarını hiç zannetmiyorum. Böyle bir ortamda Ergin hoca zaten çalışmaz , çalışmaması da kendi sağlığı için iyi olurdu. Birisi elinde kalırdı mazallah.

Hala Atamanın başarılarını küçümseyenler var. Buyrun Erman Kunteri tepe tepe kullanın. Hatta daha kötüsü ile karşılaşır mıyız bilmiyorum ama Kunter bile size fazla...

Euroleauge'de başarı = sürekli ve nitelikli bir sponsor + kaliteli bir kulüp organizasyonu ve vizyon.
Biz hiçbir zaman bunlara sahip olamadık ki hocalarımızı veya oyuncularımızı suçlayalım.
Ne kadar iyi bir taraftarımız olsa da (acı gerçeği kabul edelim) bizim kulüp yapımız ve vizyonumuz ancak Erman Kunter gibi vasat ve mevcut oyuncular gibi sıradan kişilere uygundur.
Sene başında 34 yaşındaki bir adamı bile kadroda tutamadık çünkü biz, Ergin Ataman'ın vizyonuyla yıllarca kendimizi avuttuk. Oysa kulüp değil hocamız bu vizyona sahipti. O gönderilince, acı gerçek tüm çıplaklığıyla yüzümüze çarptı.
Sporda geçmişle yaşanmaz. Gelecek hesaplanarak bugün yaşanır. Bugünümüz sorunlu ve maalesef geleceğe ait bir ümit ışığımız yok.
Kabul edelim ki bu seneyi kaybettik ama önümüzdeki seneleri niye kaybedelim?
Sonuç=Derhal bir vizyon ortaya koymalı ve ona yönelik bir organizasyon oluşturmalıyız. Ondan sonra sponsorda gelir, koç da gelir, oyuncu da gelir.

Arkadaşlar neden anlamıyorsunuz Erman Kunterin başarısız olması Ergin Atamanın başarılı olduğu anlamını taşımıyor.Tabi ki Erman Kunterden daha iyi bir koç performansı var Ergin hocanın ama bu bağlamdan ayrı düşünürsek Ergin hoca başarısız oldu ve biten kontratı yenilenmedi.
Bize daha başarılı hocalar lazım tabii bunun için kulüpte top yekün bir değişiklik şart o da yönetim değişikliği ancak sorun yönetimlerin amatör şubeye hangi gözle baktığı gerçeği.

Arkadaşlar neden anlamıyorsunuz Erman Kunterin başarısız olması Ergin Atamanın başarılı olduğu anlamını taşımıyor.Tabi ki Erman Kunterden daha iyi bir koç performansı var Ergin hocanın ama bu bağlamdan ayrı düşünürsek Ergin hoca başarısız oldu ve biten kontratı yenilenmedi.
Bize daha başarılı hocalar lazım tabii bunun için kulüpte top yekün bir değişiklik şart o da yönetim değişikliği ancak sorun yönetimlerin amatör şubeye hangi gözle baktığı gerçeği.

1 şampiyonluk, 1 final, 1 Eurocup, 1 Euroleague çeyrek finali, 1 elde parasızlıktan oyuncu kalmamışken Top 16...
Ben böyle başarısız koçları takımda görmek istiyorum !!!!!!!