Galatasaray - Bursaspor | TSL 2.Hafta

ben ne çok hata yapmışım meğer
gözüm kapalı bakmışım meğer
yıllar geçmış ben saymışım meğer
dostum sanıp aldanmışım meğer
yıllarca sürer sanmışım meğer
boşa kalbimi açmışım meğer
vakit kaybıydı diyemem ama sen hiç dostum olmamışsın meğer
olsun varsın pişman değilim biraz üzüldüm hepsi bu
ağlamam artık gidenlere ağlamam artık bitenlere
ağlamam artık üzenlere ihanet edenlere
ben ne çok hata yapmışım meğer
seni yokken var saymışım meğer
yollar gitmiş ben kalmışım meğer
aşkım deyip hapsolmuşum meğer
bir ömür sürer sanmışım meğer
ben boşa kürek çekmişim meğer
vakit kaybıydı diyemem ama senden çoktan vazgecmişim meğer
olsun varsın
pişman değilim
biraz üzüldüm hepsi bu
ağlamam artık gidenlere ağlamam artık bitenlere
ağlamam artık üzenlere ihanet edenlere

AĞLAMAM ARTIK....

Bazen olmayınca olmuyor..

İlk yarı için ne takıma ne de taraftara söylenicek bir şey yoktu bence..Tribünde herkes inanmıştı en azından benim etrafımdakiler öyleydi.Sahadaki oyuncunun da ilk yarı savaştığını gerçekten maçı istediğini düşünüyorum ama olmayınca olmuyo işte çıldırdık resmen top istemeyince girmiyor sonra tek bi atak gol oluyor..

Keşke bu sonuçlardan ders çıkarabilecek birileri olsaydı ama onlar bıraksınlarda takımı biz yönetelim demeyi tercih ediyorlar..bakalım nereye kadar...

Kewell-Baros-Neeskens.Bugün gördüğüm kadarıyla içinde bir 'ruh' taşıyanlar bu üç isim.Mevcut durumu kabullenmeyip isyan edenler.Biraz da Neill diyebilirim.Ben eminim Neeskens'in ah şu takımda benim gibi bir futbolcu olsaydı diye düşündüğüne.

Ufuk'u bugün çok beğendim.Kaleyi 1 Eylül 2009'da devralması gerekiyordu,gittikçe oturacaktır.

Elano bilmiyorum ne olacak,istediği gibi bir oyun düzeni yok Galatasaray'da;elinden de pek fazla birşey gelmiyor.

Gözlerim yeminle Sabri'yi arıyor,gelse de şu takımın kimliğini vurdumduymaz takozlara hatırlatsa.Cana'nın da en az Marsilya'da ki kadar agresif oynaması gerekecek,özellikle içerideki maçlarda.

Bu arada yazdığım şey silinmiş,tehlikeli görüldü sanırım!
Ancak yine yazayım ben;
Bağımsız taraftar grupları(!) Adnan Sezgin'e ona buna şuna sallarken bütün bu sorunların kaynağı ve başlıca sebebi olan Syn.Başkan'a neden sallamadılar acaba?Makama duyulan saygımı yoksa,değil demi,5 yıl önce'de aynı kişiler ordaydı yanılmıyorsam...

Ya başlarındaki o ibareyi kaldırsınlar;ya da harbiden bağımsız olsunlar...

Burak Barut' Alıntı:
Adnan Polat'a herhangi bir kötü tezahürat olmasının altında neler var çok merak ediyorum ?
olmamasının dicektin heralde

şöyle söyliyim bedava bilet,bedava kombine bu kadar basit

5 Ay öncede korkmadan söylüyorduk,yine aynı şekilde söylüyoruz herşeyin sorumlusu en tepedeki kişidir.Zaman bizi hep haklı çıkardı,haklı çıkarmaya devam edecek.

Burak Barut' Alıntı:
Adnan Polat'a herhangi bir kötü tezahürat olmasının altında neler var çok merak ediyorum ?
--o taraftar grubundan kesinlikle böyle bir tepki beklemeyin.ben o taraftar grubunun içinde yaklaşık 4 sene bulundum hemde tam göbeğinden.bedava çok bilet aldım sağolsunlar.o zaman param yoktu mecburen grubun içine girmiştim.bu grup herkesin bildiği gibi adnan polat ın grubudur.
--mantık olarak kapalı nın ortasında yaklaşık 500 kişilik bir grup.bu grubun 490 kişisinin kombine almaya parası yetmez,bırakın kombineyi bilet almaya parası yetmez.bu da zaten neyin nasıl olduğunu gösteriyor..

Şanssızlık ve beceriksizlikten kaybettik.Hakemin hatası olmasına rağmen onu saymıyorum.Bu hataya rağmen kazanabilecek pozisyonları bulduk.Takım yapabileceğinin en iyisini yaptı ama olmadı.Ben hala bu takıma yapılacak adam gibi 2 transferle iddialı konuma geleceğimize inanıyorum.Ligin telafisi var.Tek korkum avrupadan elenmemiz.Elenirsek transfer de gözümüzde önemli olmayacak.Bu hafta içi bir şok yaşamak istemiyorum.Avrupada yola devam ettiğimizi ve transferlerin yapıldığını görmek istiyorum.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
5 Ay öncede korkmadan söylüyorduk,yine aynı şekilde söylüyoruz herşeyin sorumlusu en tepedeki kişidir.Zaman bizi hep haklı çıkardı,haklı çıkarmaya devam edecek.

Bayram yeri değil ama başka bir yerde de soramam.

Peki basketbolda yapılan şeyler Adnan Polat'ın mirası değil mi? Oktay Mahmuti, Ceyhun Yıldızoğlu, yeniden yapılanma vs...

Senelerdir futbol takımımız en tepedeyken basketbol takımımız için üzülüyorduk. Bir sene de tersi olsun, ben sevinirim.

İçmizde geleceği gören tek kişisin sanırım. ;)

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":2rwhzreh]5 Ay öncede korkmadan söylüyorduk,yine aynı şekilde söylüyoruz herşeyin sorumlusu en tepedeki kişidir.Zaman bizi hep haklı çıkardı,haklı çıkarmaya devam edecek.

Peki basketbolda yapılan şeyler Adnan Polat'ın mirası değil mi? Oktay Mahmuti, Ceyhun Yıldızoğlu, yeniden yapılanma vs...

Senelerdir futbol takımımız en tepedeyken basketbol takımımız için üzülüyorduk. Bir sene de tersi olsun, ben sevinirim.[/quote:2rwhzreh]
Çok doğru.Biz spor kulübüyüz futbol kulübü değil.Geç de olsa doğru adımlar atılıyor diğer branşlarda.Ama futbol başarısız olunca diğer branşlara bakılmıyor nedense.

Şu an Adnan Polat'ın savunmam ben ama Futbolda başarılı olsak neden diğer branşlarda kötüyüz biz futbol kulübümüyüz tarzı şeyler söyleriz. Ama diğer tarfataki güzel hamleleri hiç görmezden gelmek çok hoş değil.

Ben hiç bir zaman eleştiriye karşı değilim ama her türlü her şartta her durumda eleştiririm mantığınıda bizzat eleştiririm açıkçası.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":1sjaazp0]5 Ay öncede korkmadan söylüyorduk,yine aynı şekilde söylüyoruz herşeyin sorumlusu en tepedeki kişidir.Zaman bizi hep haklı çıkardı,haklı çıkarmaya devam edecek.

Senelerdir futbol takımımız en tepedeyken basketbol takımımız için üzülüyorduk. Bir sene de tersi olsun, ben sevinirim.[/quote:1sjaazp0]
Şimdi gazanfer haklısın basketbol'da güzel hamleler yapıldı ama düne kadar futbolda uçuyorduk keita geldi,elano geldi,rijkaard geldi herkes mutluydu ama yanlış idare şekli olunca birden herşey kötü gitmeye başladı,yani basketbolda herşey iyi güzel,ama oradada kötü bir yönetim şekli olursa aynı şekilde basketboldada yapılan tüm iyi hamleler ters tepebilir,yani çok kısa zamanda iyi gibi görünen tablo tam tersine dönebilir bunu futbolda gördük,tabiki basketbolda yapılan bu iyi hamleler,doğru idare edilsin ve başarıya ulaşalım bunu isterim.

Bayram bey 5 önce başkanin karşisinda siz ne kadar Adnan öztürk ü desteklemiş olsanizda bana göre ciddi bir başkan adayi yoktu ve şimdi Adnan sezgine güvenerek kendisine inananlari hayal kirikliğina uğratiyor futbol branşinda ama klubumuz sadece futbol klubu değil ve diğer branşlarda atilan doğru adimlari lütfen görelim.

Adnan sezgin artık defolup gitsin yani.
Maça gelince hakemin kırmızı kartı her şeyi değiştirrdi.
Ayrıca iyi oynadık ama işte sanş melekleri bursanın üstündeydi.
HİÇ BİR ŞEYE DEĞİŞİLMEZ SENİN SEVGİN BU DÜNYADA

Bende bunu anlamıyorum işte adnan sezgin istifa demenin manası ne ? bu adamın ne olduğu biliniyordu bu adam yüzünden haldun üstünel'i harcadı adnan polat. O yüzden Adnan polat İSTİFA !