Halil Hocam Lütfen Bırak

• Konbuyu başlatan Kürşat Kosovalı
  • Başlangıç tarihi
K

Kürşat Kosovalı

Misafir
Sayın hocam biliyoruz bu sene sube icin cok seyler yaptınız. Subenin ayakta kalmasında emegi olan tek tük insandan birisiniz. Fakat basketbol takımımızın hali ortada. 2 senedir neler yaptıgımız,kac galibiyet aldıgımız belli. Demek ki olmuyor hocam,isterseniz takımın basında menejer olarak kalıp faydalı olabilrsiniz. Ama lütfen artık koçluğu bırakın. Daha fazla üstüne gitmenin bir anlamı yok artık.Olmuyorsa olmuyor işte. Eminim farklı kademelerde yine cok faydalı olabilirsiniz.

Umarım bu sese kulak verirsiniz...

Arkadaslar bu konu artik yeterince kabak tadi vermeye basladi. bu konuyla ilgili burada olan tartismalari herkes biliyor. Skull arkadasimiz dusuncelerini gayet medeni bir sekilde belirtmis. Bunun aksine davranacak olan her kim olursa forum yönetimi tarafindan ceza verilecektir. Fikirlerinizi belirtin ama lutfen kinayeli de olsa insanlara hakaret etmeyin.

Evet , bir daha yaşanmaması temenni olacak bir sezon geride bırakıldı.
HÜ' e yaptığı tüm fedakarlıklardan dolayı canı gönülden teşekürler,

Yeni sezonda, idarecisinden malzemecisine, masüründen managerine, oyıncusundan antrenörüne, yıpranmamış, hedefleri olan ve çağın peşinden giden yepyeni bir kadro görmek istiyorum,

HÜ çok yıprandı bence,önümüzdeki sene hoca olarak değilde,bu takımda ne olursa olsun herhangi bir görevde olması taraftarıyım...

Zaten ortalıkta ergun gürsoy lafları dolaşıyor,bide gürsoy olursa iyi kadro kurulacağına eminim çünkü basketbol şb sinin maliyeti futbol gibi değil,1,2ml dolara şampiyonluğa oynayacak bir takım kurulabilir,bu parayıda gürsoy söke söke birilerinden bulur.İnşallah herşey önümüzdeki sene çok daha iyi olacak,olmalıdır...

Koca bir yıl işkence çektik , ama hiç istifa diye bağırmadık,tepki göstermedik tribünlerde,fakat lig bitti şimdi daha net söylemek gerekirse

Halil Üner İstifa !!!

Katılıyorum bütün görüşlere

Halil Hocam sen kaldığın sürece bu başarısızlık hep hatırlancak ve bir adım ileriye gidemiycez
2 senedir yaptığın fedakarlıklar için sana teşekkür ederiz
ama artık yeni yüzler ve yeni bi teknik kadroyla yola dewam edilmesi gerekiyor bence umarım dostça bi ayrılık olur ..

Ftw' Alıntı:
Koca bir yıl işkence çektik , ama hiç istifa diye bağırmadık,tepki göstermedik tribünlerde,fakat lig bitti şimdi daha net söylemek gerekirse

Halil Üner İstifa !!!

Aynen katılıyorum. Takımımızın, yönetimin bulunduğu koşulları düşünerekten Halil Üner'le gidebileceğimiz en iyi yere gidebilmeyi istedik ama artık sezon bitti.
Halil Üner'in de aynı düşüncede olduğunu düşünüyorum.

bence istifa etmemeli o elinden geleni yaptı.hem o istifa etse yonetimimiz kimi yerine getirecek ?.İstifa olsa bile yonetimiiz kabul etmez cunku onlar basketbolla ugraş-maz-lar

Sanıyorum bizim için en hayırlısı bu. Bütün bir sezon boyunca Galatasaray için sustuk ama ortada 2 senedir bir başarısızlık var 2 senedir düşmekten son anda kurtuluyoruz aldığımız galibiyetler 2 elin 10 parmağını geçmez hem kendin için hemde Galatasaray için bu sezon bırak hocam...

Ayrıca en önemlisi de, Bulunduğun süre, nasıl olsa o halleder düşüncesi ile, kimse hiç bir şey yapmıyor,
Çekil ki, herkez yapması gerekeni yapsın,
Hoca da sadece hocalık yapsın.

Arkadaşlar ben sizler gibi düşünmüyorum bu duruma sadece Halil Hoca yüzünden gelmedik yönetim değişmediği sürece Teknik Yönetim Kalsın bu sorun yüzeysel değişikliklerle düzelmez bunun artık farkına varalım benim fikrim Sayın Halil ÜNER kalsun şunu unutmayalım ki takımın bu sıkıntılı günlerini ondan daha iyi kimse bilemez HALİL HOCA KALMALI.......

bütün bir sezon takım basketbol oynasın diye bekledik. ama play out dahil hala bu takımın basketbol oynamadığına inanıyorum. halil üner, kadrodan verim alamadı. çok zayıf rakipler arasında bu kadro ile belki de ilk 6 için oynayacağımız sezonda küme düşmekten zor kurtulduk. kısacası coaching yok. saldım çayıra mevlam kayıra, 3 lükler girerse inşallah, maşallahlarla koca sezon geçirdik...

kesinlikle halil üner istifa... yerine okan çevik ve iyi bir kadro...

Çok kötü basketbol oynuyoruz arkadaşlar, Halil Hoca 2 senedir valla ömrümüzden ömür gitti, ilk geldiğinde çok tepki koymuştuk, ne kadar haklıymışız, artık seneye sağlam yeni bir takım, teknik heyet ve yönetim lazım.

Bence de Halil Uner hem kariyerini hem de takimi kurtardi ligden dusmeyerek.. Artik umuyorum birakir ; hem kariyerinin sarsintisini dindirmek icin bir sure dinlenip baska bir takim devralir yaralarini sarar; hem de Galatasaray'in basina az para ile maksimum is yapabilen birisi gelir.. "Boyle birisi var mi" demeyin..Turk basketbolu cokuse girmis olsa da az para ile cok is yapabilen bizi en azindan ligden dusme stresinden kurtarabilecek tecrubede / bilgide antrenorler her zaman vardir..

Halil Uner kaldigi takdirde maalesef ve maalesef ilk maglubiyette yine burada "acaba yine mi?" diye dusunmeden edemeyecegiz..

Galatasaray icin hayirlisi ne ise o olur Insallah..