Halil Hocam Lütfen Bırak

• Konbuyu başlatan Kürşat Kosovalı
  • Başlangıç tarihi
canaydin nasil kovsun hocayi?

"Halil hocam kusura bakma basarisizsin o yuzden istifa etmeni istiyorum"
derse Halil hoca "bilmukabele" demez mi:)

Tequila' Alıntı:
buyuk_cimbom' Alıntı:
canaydin nasil kovsun hocayi?

"Halil hocam kusura bakma basarisizsin o yuzden istifa etmeni istiyorum"
derse Halil hoca "bilmukabele" demez mi:)

güzel :muhaha

mümkünse ikiside gidebilir :)

Stad icin 15 mayis ta olmassa istifa ederim diyen Refik bey i de alsinlar...
Federasyon dan 2 ay randevu alamayan ve bunu utanmadan basina soyleyen Derya Tasdelenler i de alsinlar , komple gitsinler ...

Bu konu hakkında bir bilgisi olan yada bir duyum alan kimse varmı ?

Görünüşe bakılırsa yeni sezondada Halil Üner bizi çalıştırcak ben açıkçası 2 sezondur olan anıları tekrardan yaşamak istemiyorum
umarım en kısa sürede bu görevi bırakır yada görevden alınır ..

beyler bı adam eger 2 sene ustuste asırı derecede basarısız oluosa sorun onda demektır. o adamın nesını begenıosunuz anlamadım bır tane dogru durust kazandırdıgı mac var mı

yok beyler ya bu adam ya GIDECEK YA GIDECEK aksı takdırde gene duzelmez bu takım malesef..

Halil Uner'e kalsin diyenler lutfen Ozhan Canaydin'a tek kelime elestiri getirmesinler.

Neticede her ikisi de, icinde bulunuklari zor sartlar altinda (ustelik yakinlarindakilerin soylediklerine gore her ikisi de buyuk bir gayret ve zaman harcadiklari halde)son derece basarisiz oldular.

Ustelik Ozhan Canaydin, kendisini seven sevmeyen herkesin kabul edecegi gibi, temiz bir insan; kendisinin mafya ile baglantisi oldugunu hic kimse iddia edemez, yani aslinda kagit uzerinde Glatasaray'a bir uygunsuzlugu yok. Halil uner icin ise bunlari soyleyebilmek de mumkun degil.

Bunun icin Halil Uner kalsin ama Zohan Canaydin gitsin diyenler, kendi iclerinde tutarli olup olmadiklarini bir daha dusunsunler.

Forum yöneticileri bir organizasyon yapsa da Halil Ünerin istifa ya da kovulma haberini veren arkadaşı maldivlere tatile gönderme kampanyası yapsa ne güzel olur.

Forum yöneticileri bir organizasyon yapsa da Halil Ünerin istifa ya da kovulma haberini veren arkadaşı maldivlere tatile gönderme kampanyası yapsa ne güzel olur.
o kadar kolay deil bu işler

arkadaşlar gitsin gitsin de yerine kim gelecek öneri getirin?
bir ergin ataman , murat didin, ercüment sunter gelcekse gitsin. yönetim iyi kadro için para vermeyeceğinden kaliteli bi koach kariyerini riske atmaz zaten ona da para vermezler.Bu şartlarda sırf yeni biri olsun diye koray mincinözlü ayarında biri gelcekse gitmesin.

Ne bitmez çileymiş , ne bitmez çileymiş be! İlk yıl düşürmeden bırakmaz diye espri yapıyorduk , hakikaten de öyle olacak. Vallahi bir adet "road to perdition" pankartı yaptırmak lazım...

powerforward_tr' Alıntı:
arkadaşlar gitsin gitsin de yerine kim gelecek öneri getirin?
bir ergin ataman , murat didin, ercüment sunter gelcekse gitsin. yönetim iyi kadro için para vermeyeceğinden kaliteli bi koach kariyerini riske atmaz zaten ona da para vermezler.Bu şartlarda sırf yeni biri olsun diye koray mincinözlü ayarında biri gelcekse gitmesin.

Halil Üner'e bir yıl daha tahammül edip yine hüsran yaşamaktansa, yeni birini denemek daha doğru olur diye düşünüyorum. Hayat tarzım asla birini karalamak ya da başarıya engel olmak değildir. Ama yaşanan 2 yıldan sonra bu fikrimin sonuna kadar arkasındayım.

Halil Üner giderse biz 1 sezonu antrenörsüz götürmeye çalışırız o yüzden hiç bir yararı olmaz; faydası olmayacağı gibi onarılmaz yaralar açabilir.Çünkü Halil Üner'den başka kimse takımımıza gelmek istemiyor.Tabi ki hataları oldu ama bu şartlarda ve bu yönetimle hangi antrenör ne kadar başarılı olabilir?

Barış Yarar' Alıntı:
Halil Üner giderse biz 1 sezonu antrenörsüz götürmeye çalışırız o yüzden hiç bir yararı olmaz; faydası olmayacağı gibi onarılmaz yaralar açabilir.Çünkü Halil Üner'den başka kimse takımımıza gelmek istemiyor.Tabi ki hataları oldu ama bu şartlarda ve bu yönetimle hangi antrenör ne kadar başarılı olabilir?

abı sence halıl uner basarılı mı kı bence eger bu sene bıraz daha buyuk hedefler koyacaksak halıl unerle olmaz

SAYGIN AKEL' Alıntı:
Abi hedef koyacak takım yok ki...
Halil Üner olsada aynı almasada aynı....
Bize vizyon sahibi bir Başkan lazım...

kardes benım tek umıdım ergun gursoy eger o subenın basına gelırse hersey 360 derece donebılır herkes ck ıı bılır kı ergun gursoyun kaybetmeye tahamulu yoktur bunun ıcınde bu takımı ck ıı yerlere goturebılır dıe dusunuorum..

Haklısın ama bütün dikkatler Futbolda bütün ilgi oradayken tutupda Ergün Gürsoy'un Basketbola para yatıracağını hiç sanmam...
Ama inşallah yanılırım da bütün ilgi bizim şubemize yönelir...