Hamza Hamzaoğlu

Ya bırakın fenerliydi şuydu buydu kafasını...

Ersun HOCA GELSIN BAKIN YİNE YAZIYORUM YENİDEN YAZIYORUM ERSUN HOCA GELSİN

Yenilen her golde semih ve hatası.

O çok sevdiğiniz Ersun Yanal kahkahalar atıyordu bugün bir bakın isterseniz. Hoşunuza gider belki

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kulüpte adam gibi bir yönetim gelmeyecek mi !!! Ünal Ayasal bir çok yalan söyleyip Korkaklar gibi takımı sahaya çıkartmazken onu pohpohlayanlar vardı burada, nerdesiniz ya ne oldu o günlerdeki duruş, her sene yine aynı hakem hataları oluyor, nerde bu duruş!!! Adam Galatasaray'ın şampiyonluğunu çaldı, herkes duruş diye kandırdı, sonra kaçtı gitti!!! Bugün birtek başarısızlığı olmayan hocayı yolladılar millet bayram ediyor, yazıklar olsun!!! Adamların yapamadığı herşeyi adam üstlendi, adamlar oyuncu almadı, borç olmuş 995 milyon TL, adam Niasse'yi istemiş burdaki taraftar zihniyeti yüzünden onu bile almamışlar, yinede ağzını açıp zarar gelmesin diye giderken bile konuşmuyor, ve hâlâ çıkıp adama hakaret eden karaktersiz bir taraftar grubu var, yazıklar olsun!!!

Fanboyluk zor zanaat 2015 yılındaki puan kaybı ile 2013 yılı basket maçı arasında ilişki kurman gerekiyor. Hakem hataları hala devam ediyor bazıları da Terim, Dürüst gibi hataların kaynağına ayakçılık yapıyor.

Taraftar baskısı ile Niasse'yi alamayan şahıs Bilali, Jem'i nasıl aldı. Niasse gelse 2 maçta 7 gol yiyen takımda ne işe yarayacak o da ayrı konu. Takım hala onun takımı kadro değişmeyene kadar da yaşanan tüm puan kayıplarının sorumlusu da kendisi. Ağzını açıp konuşsun Sabri, Jem transfelerinde kimler komisyon almış dinleyelim.

O kadar zekisin ki arkadaşım okuduğunu anlamıyorsun belkide okumamışsındır! Ben gelen yönetimlerin rezaletlerinden bahsediyorum, farkındamısın! Ünal Aysal'ın o gün yaptığı için o günde korkaklıktı yazdım, bugünde aynı düşüncedeyim, sen ve senin gibiler de pohpohladı tabii!!! Eğer ben haksız olsaydım o maç öncesi yapılan açıklamaları yerine getirirdi o günkü yönetim, ve aynı haksızlıklar hâlâ devam ediyor her branşta nerde o duruş ne değişti, Ünal Aysal tarafından Galatasaray'ın şampiyonluğu çalınmıştır... Bugünkü yönetimde hiçbir başarısızlığı olmayan bir hoca yı kendi hatalarını üstüne atarak gönderdi, senin zihniyetindekiler de inanıyorlar... Çok biliyon ya bana Hamza hocanın tek başarısızlığını söyle arkadaşım!

Hamza hoca değil miydi Umut Burak yeterli ön libero eksiğimiz yok diyen Tarık var diyip 1 dk oynatmayan. Her maç Poldiyi eleştiren, Şl de oynadığımız her maçta hata yapan, Astanada Benficada kaybettiğimiz puanlarda sorumlu babam mıydı? Başarısızlık deyince kulübü 4. Yapıp şlde de zorla avrupa ligine kalmadı çünkü o günü göremedi. Ama bu takımın bugünkü halinde elbette onun da payı var. Niasse ı niye istemedi taraftar? İbrahimovic Huntelaar gibi oyuncuların ismi geçip yalanlanmadığı için olabilir mi? Ee taraftar Jemi Bilali de istemedi? Hamza Hamzaoğlu başarısız değilse neden bu kötü oyun ve kötü sonuçlar hani kadro yeterliydi? 955 milyon lira borç varken neden Dzemailiyi yolladı üstüne para vererek? Sabriyle zamma niye karşı çıkmadı? Hocanın iyi niyetli olduğunu düşünüyorum bunu da ekleyeyim. Ama sezon başından beri yaptığı yanlışları yazsak roman olur en başta da yönetime kalkan olup sürekli taraftara tepki göstermesi. Öyle bir yazıyorsunuz ki Hamzaoğlu varken harikaydık herşey iyiye gidiyordu. Hoca zaten Ts maçında o penaltı verilse gidiyordu belki de.

Adamlar oyuncu almıyor, 995 milyon Tl borç var, oyuncu alamayız diyor...Hamza Hoca ne diyecekti, Umut futbolcu değil, Burak'tan bişey olmaz felan mı diyecekti, adam elinde olan kadroyu onu şampiyon yapan kadronun oyuncuları için ne diyecekti! Melo'yu son gün yönetim satmadı mı? Allah aşkına bu yapılan ları yönetim değilde Hamza Hoca mı yaptı, adam yönetimin hatalarını örtmeye çalıştı tek suçu bu, başarısız diyebilmeniz için bu ligin bitmesi gerekti, 5 puan gerideyken neye dayanarak bu takım şampiyon olamayacak diyorsunuz!!! Hangi başarısızlık, ligde 3. mü Oldu bu adam, kupada gruptan mı çıkamadı, avrupada sıfır mı çekti, eğer bu lig bitseydi tablo bu olsaydı siz haklı olurdunuz, adamın elinde 3 kupa var, ve bu yılda herşey ortadaydı neyin başarısızlığı bu!

Adamlar oyuncu almıyor, 995 milyon Tl borç var, oyuncu alamayız diyor...Hamza Hoca ne diyecekti, Umut futbolcu değil, Burak'tan bişey olmaz felan mı diyecekti, adam elinde olan kadroyu onu şampiyon yapan kadronun oyuncuları için ne diyecekti! Melo'yu son gün yönetim satmadı mı? Allah aşkına bu yapılan ları yönetim değilde Hamza Hoca mı yaptı, adam yönetimin hatalarını örtmeye çalıştı tek suçu bu, başarısız diyebilmeniz için bu ligin bitmesi gerekti, 5 puan gerideyken neye dayanarak bu takım şampiyon olamayacak diyorsunuz!!! Hangi başarısızlık, ligde 3. mü Oldu bu adam, kupada gruptan mı çıkamadı, avrupada sıfır mı çekti, eğer bu lig bitseydi tablo bu olsaydı siz haklı olurdunuz, adamın elinde 3 kupa var, ve bu yılda herşey ortadaydı neyin başarısızlığı bu!
Oyuncu almıyorlarsa çıkıp onların kalkanlığını yapmasın. Forvet yeterli o bu demesin. Ön liberoda iyi alternatiflerimiz var demesin. Bunlar saha dışındaki hatalar ve daha çok var. Hadi bunları geçeyim baştan sona her maçı izleyelim bu sene hangi maçta hata yapmadı? Şampiyonlar liginde ligde komple sayalım ben hocanın hatası olan komple bir sürü maç sayarım. Benim fikrime göre Galatasaray seviyesinde iyi bir antrenör değil iyi bir lider değil, net bir şekilde yerli takıntısı var. Galatasarayın teknik direktörü taraftara amiyana tabirle gider yapmaz, yöneticilik yapmaz sadece kendi işine bakar. Söylemleriyle eylemleri örtüşür en başta. Ben başarısızlıktan bunu anlıyorum bu takımın hocayla şampiyon olabileceğini düşünüyosanız saygı duyarım. Zaten ben transfer yapmadı diye hocaya tepki göstermiyorum.

Hamza hocam senin kıymetini bilecek bir takım a gidersin umarım. Bu taraftar için fazlaydın sen zaten

Kendi adınıza Konuşun kendinizi kücük görüyorsanız bilemem ama benim Hocam olacak kişi kıyakçılık yapmıcak,Benim Hocamın teknik taktiği olcak oynadımız bir taktik yok,Benim Hocam acitasyon yapmıcak Jem,Rodrigez alıp Yıldız adaylarımız diyeceksin oynatmıcaksın,Sinan oynıcak diyip lafını yutmıcaksın.Maxi ile Sabri aynı kalitede dicek kadar futbol biliyorsan allah rızası için sen git akhisara çapın oraya yeter ,Beğenmediğin istemediğin Podolski takımın en çok gol atanı,Nasıl analiz yapıyorsa En cok koşan umut diyor ama Bilal gerçekde,Umut gol atmasada olur dıyor Benmı atıcam arkadaş?

Bırakın bu size fazla bize eksik laflarını.Kıyakçıklığın sonu ayakcılıkdır selametle Hamza efendi...

Oyuncu almıyorlarsa çıkıp onların kalkanlığını yapmasın. Forvet yeterli o bu demesin. Ön liberoda iyi alternatiflerimiz var demesin. Bunlar saha dışındaki hatalar ve daha çok var. Hadi bunları geçeyim baştan sona her maçı izleyelim bu sene hangi maçta hata yapmadı? Şampiyonlar liginde ligde komple sayalım ben hocanın hatası olan komple bir sürü maç sayarım. Benim fikrime göre Galatasaray seviyesinde iyi bir antrenör değil iyi bir lider değil, net bir şekilde yerli takıntısı var. Galatasarayın teknik direktörü taraftara amiyana tabirle gider yapmaz, yöneticilik yapmaz sadece kendi işine bakar. Söylemleriyle eylemleri örtüşür en başta. Ben başarısızlıktan bunu anlıyorum bu takımın hocayla şampiyon olabileceğini düşünüyosanız saygı duyarım. Zaten ben transfer yapmadı diye hocaya tepki göstermiyorum.

Ben bu takımla şampiyon olacağımızı düşünüyordum, geçen sene olduda zaten, Hamza hocanın yönetimi korumaya çalışması hata bunu bende sürekli ifade ediyorum ama bu Hamza hocayı başarısız yapmaz, eğer lig bitmiş başarısız bir tablo oluşmuş olsaydı bende size görüşünüze saygı duyardım... Bu takımda birileri gidecekse eğer en son Hamza Hoca ya sıra gelir... Şu yönetim hâlâ yerinde dururken biz çıkıp Hamza Hocaya laf söylüyorsak bu bizim ayıbımız kardeşim... Birde farklı bir konu olarak ben bıktım bazı şeylerden hoca gider yerine hemen yok Denizli, yok Terim, yok Lucescu yeter gerçekten başkaları gelsin, genç adamlara şans verilsin, eğer kaybedeceksek Hamza hocayla, Bülent hocayla Okan Hocayla kaybedelim...Kazanacaksakta bu insanlara bizim değerlerimizle kazanalım...Yabancı hoca gelecekse yine gelecek vaat eden adamlar gelsin...

Ben bu takımla şampiyon olacağımızı düşünüyordum, geçen sene olduda zaten, Hamza hocanın yönetimi korumaya çalışması hata bunu bende sürekli ifade ediyorum ama bu Hamza hocayı başarısız yapmaz, eğer lig bitmiş başarısız bir tablo oluşmuş olsaydı bende size görüşünüze saygı duyardım... Bu takımda birileri gidecekse eğer en son Hamza Hoca ya sıra gelir... Şu yönetim hâlâ yerinde dururken biz çıkıp Hamza Hocaya laf söylüyorsak bu bizim ayıbımız kardeşim... Birde farklı bir konu olarak ben bıktım bazı şeylerden hoca gider yerine hemen yok Denizli, yok Terim, yok Lucescu yeter gerçekten başkaları gelsin, genç adamlara şans verilsin, eğer kaybedeceksek Hamza hocayla, Bülent hocayla Okan Hocayla kaybedelim...Kazanacaksakta bu insanlara bizim değerlerimizle kazanalım...Yabancı hoca gelecekse yine gelecek vaat eden adamlar gelsin...
Ben de o konuda katılıyorum. Yaklaşık 15 yıldır Terim Lucescu boştaysa Hagi(evlerden ırak) Denizli ismi geçiyor. Valla sabredilebilse kulübü uçuracak çok iyi yabancılar var özellikle ama işte o sabırı gösteremiyoruz. Halbuki ligi domine etmemiz rakiplerle arayı açmamız için 6 aylık 1 senelik değil 5 senelik plan yapılmalı 1 sene 2. olursun sonra uçarsın. Bielsa gibi Favre gibi hocalar hadi bunlar ters oldu ama bu minvalde hocalara bu şansı tanımak lazım. Yoksa Avrupada da ligde de sürekli aynı isimler etrafında aynı sorunları yaşarız he belki şampiyon oluruz ama o şampiyonluk bize uzun vadede başarı getirmez

Başlarım Hamza'ya! Gitmesi gerekiyordu gitti, o kadar! Ne fanatikleri varmış arkadaş..

- Öncelikle bulunduğun yerin Akhisar değil Galatasaray olduğunun farkına varacaksın!
- Kadronda bir sürü eksik varken, Şampiyonlar Liginde mücadele edecekken "kadromuz yeterli" diye saçma sapan açıklamalar yapmayacaksın!
- Zamanını yönetimin palavralarına kalkan olmak için değil, takımın güzel futbol oynaması için harcayacaksın!
- Melo'nun yerini kendi içimizden doldururuz diye saçmalamayacaksın!
- İki kazma forvet Umut ve Burak'ı taraftara dünya yıldızları gibi tanıtmaya kalkmayacaksın!
- Elinde geleceğin yıldızı Denayer varken Sabri denen futbol katilinde ısrar etmeyeceksin!
- Jose'yi övdükten sonra evladın Bilal'e torpil geçmeyeceksin!
- Taraftar çıldırırken inatla her maç Umut'u oynatıp sonra da "Umut kadar kim koşuyor" diye zeka geriliği belirtileri taşıyan açıklamalarda bulunmayacaksın!
- Kazandığın maç sonu çıkıp "hocasız oynadık" diye ergen tribi atmayacaksın!

Yönetimin en doğru hamlesi bu oldu. Bundan daha doğru hamle ise istifa edip gitmeleridir. Bu arada Ünal Aysal'a laf etmeye çalışanlar, önce 40 ayda 27 kupa alsın, her branşta şampiyon olan/şampiyonluğa oynayan kadrolar kursun, Muslera-Sneijder-Drogba gibi yıldızlarla Avrupa seviyesinde takım kursun sonra eleştirsin. Laf değil icraat görelim. Borçmuş he Aysal'dan önce para içinde yüzüyordu kulüp. Bu zihniyet "küçük olsun, bizim olsun" felsefesindeki genel kurul üyesi fosillerin taraftardaki tezahürüdür..

Hala şunu anlamıyoruz Türkiyeye yabancı antrenör getirip uzun yıllar bir ekol yaratmasını beklemek hayalcilik Türkiyede futbol çok farklı buraya gelen yabancı antrenörler afallıyor bizim gibi büyük kulüplerde sabır yoktur 4 yıl 5 yıl kimse ekol olacağız diye sabretmez en öncesinde taraftar sabretmez büyük kulüpsen hep tepelerde gezeceksin ekol işi demek gelecek 4-5 seneyi çöpe atmak demek tabii sonunda bir ekol jenerasyonunun oluşacağıda muamma çok riskli bir durum.