Murat ÖZYER İstifa et!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen sene benim oyun sistemime uymuyor diye Hüseyin BEŞOK'u göndermeye çalışan hoca bu sene ne değiştide ,gittiği takıma Hüseyin BEŞOK'u çok iyi paraya transfer etti.

Galatasaray takımının bel kemiği olan oyuncuyu transfer ederek kulübümüzü ne kadar sevdiğini tekrar göstermiş oldun sn.ÖZYER ama o takımıda sen batırırsın bundan eminim.

Sevgili Lütfü abiniz olmasa acaba o transfer olurmuydu bunu bilemem ama bir daha ki sefere Lütfü abinizde size yardımcı olamayacak.

Şimdi önümüzde ki yılı düşünerek şimdiden istifa et yoksa olası birleşmeden sonra yine bize koç olmak için her türlü manevrayı yapacaksın.

Re: Murta ÖZYER İstifa et!!!!

Mithat abi sende çok iyi biliyosun ki Murat hoca asla Hüseyin'i göndermek için herhangi bi girişimde bulunmadı, aksine Hüseyin her platformda Hocaya olan minnetini dile getirdi, teşekkür etti. Bari olduğu yerde rahat bırakın yahu adamı.

Amatör takım bile çalıştıramaz dediniz Telekom'a hoca oldu şimdide bahaneneniz Lütfü abisimi oldu canına yanayım sizde de bahane bitmiyor :) .

Konuyu buraya taşıdım.

Yazılacaklar sürekli aynı şeyler olacağı için, konu uzun ömürlü olmayabilir.

Yahu Murat Hoca Telekom'un antranör'ü değil miydi bizene Telekom'dan?

( Birleşme olursa o zaman söylenir bu tür şeyler ancak ortada "şu anda" bir birleşme olmadığı için bence çok gereksiz bir topic. )

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Mithat abi sende çok iyi biliyosun ki Murat hoca asla Hüseyin'i göndermek için herhangi bi girişimde bulunmadı, aksine Hüseyin her platformda Hocaya olan minnetini dile getirdi, teşekkür etti. Bari olduğu yerde rahat bırakın yahu adamı.

Amatör takım bile çalıştıramaz dediniz Telekom'a hoca oldu şimdide bahaneneniz Lütfü abisimi oldu canına yanayım sizde de bahane bitmiyor :) .

Hala söylüyorum amatör takım bile çalıştıramaz,ben önümüzdeki sene olacakları şimdiden,dile getiriyorum.

Lütfü ARIBOĞAN olmasa bu transfer telekomun gündeminde bile yoktu,varsa telekomda dostların aç sor,hepsi beni doğrulayacak.

Telekom bir daha ki sene amacı istanbula gelmek ,bunun için gs sponsorluğu onlar için cazip.

Murat hoca C.C. gittiği Galatasaray kulübüne T.T. geri gelecek şimdiden ben yazayım.

Şamilim ben bahane üretmem bunu sende bilirsin,bu planlar içinde olanlar zamanı geldiğinde planları uygularsa iş,işten geçmiş olur.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Kıskandın mı abi :)

Ercümen SUNTER en fazla 10 mmaç dayanır sonra kendi,geçer takımın başına ,birde neyi kıskanayım,Kerem kardeşim sen beni tanımıyormusun bu tarz ezikliklerim asla olmadı bu hayatta allaha bin şükür.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":3s8fjdm8]Mithat abi sende çok iyi biliyosun ki Murat hoca asla Hüseyin'i göndermek için herhangi bi girişimde bulunmadı, aksine Hüseyin her platformda Hocaya olan minnetini dile getirdi, teşekkür etti. Bari olduğu yerde rahat bırakın yahu adamı.

Hala söylüyorum amatör takım bile çalıştıramaz,ben önümüzdeki sene olacakları şimdiden,dile getiriyorum.

Lütfü ARIBOĞAN olmasa bu transfer telekomun gündeminde bile yoktu,varsa telekomda dostların aç sor,hepsi beni doğrulayacak.

Telekom bir daha ki sene amacı istanbula gelmek ,bunun için gs sponsorluğu onlar için cazip.

Murat hoca C.C. gittiği Galatasaray kulübüne T.T. geri gelecek şimdiden ben yazayım.

Şamilim ben bahane üretmem bunu sende bilirsin,bu planlar içinde olanlar zamanı geldiğinde planları uygularsa iş,işten geçmiş olur.[/quote:3s8fjdm8]

Hüseyin konusunda kendi açıklaması var yaşı ilerlediği için eski veriminden uzaklaştı bu sene çok fazla süre alamaz ,sistem içinde Hüseyin'e fazla şansa veremem diye.

En iyisi Murat Özyer bi kenarda boğdursun kendisini hem Mithat Abi rahatlasın hemde biz bilmemkaçıncı "Murat Özyer İstifa" başlığına bakmaktan kurtulalım.

Murat Özyer'in aşireti ile Mithat Abi'nin aşireti arasında kan davası var.Başka türlü açıklanamaz bu durum. :)

Sevgili Onur, hazır başlığın yerini değiştirmişken kendisinide değiştirseydin. "Murta ÖZYER İstifa et!!!!" olarak duruyor halen :)

Erdal Avcı' Alıntı:
En iyisi Murat Özyer bi kenarda boğdursun kendisini hem Mithat Abi rahatlasın hemde biz bilmemkaçıncı "Murat Özyer İstifa" başlığına bakmaktan kurtulalım.

Murat Özyer'in aşireti ile Mithat Abi'nin aşireti arasında kan davası var.Başka türlü açıklanamaz bu durum. :)
:) hahahahahahah

Farklı bir bakış açısı hiç fena değil doğrusu,ama önümüzdeki sene bunlar olursa ,ben size ne diyeyim.

Adamlar bu planlar içinde ben ne yapayım.

peki mithat abi diyelimki martta başkan değişti ve liseli bir kişi seçildi.....

o zaman da birleşme olur mu?
murat hoca gelir mi?

erenbekdemir' Alıntı:
peki mithat abi diyelimki martta başkan değişti ve liseli bir kişi seçildi.....

o zaman da birleşme olur mu?
murat hoca gelir mi?

Birleşme olmasının imkanı yok,bu olay başkana bağlı değil üst kurul olan divan onayı lazım,bunada izin vermezler,sponsorluk olabilir ancak.

İleriyi düşünen hedefleri olan hiç kimsenin Murat hoca ile,çalışacağını sanmıyorum.(Bu tamamen benim kişisel görüşüm),Başkanın liseli veya lisesiz olmasının bir önemi yok,önemli olan kulübün refahı için ne yapıldığı.

Mesala geçenlerde bir antlaşma yapıldı,B. çekmece ile ilgili,110 dönüm için.
Bakın herkes bunu alkışlıyor,ancak ben sana bu antlaşmanın 3 sene önce yapıldığını,vede 250 dönümü kapsayan bir arsa in yapıldığını,bu antlaşmayıda yapanın Özhan CANAYDIN olduğunu söylersem.Bana ne diyebilirsin,birde şuan B. çekmece beledye başkanının Hasan AKGÜN alehinde açılmış olan 100 üzerinde dava olduğunu,bu davalar sonucunda kendisinin makamına bile giremediğini,hatta davalar bitinceye kadar imza yetkisinin alındığını biliyormusun.

Şimdi alınan 110 dönümlük arsanın üzerine en fazla iki katlı imar yapılabildiğini,yani bizim istediğimiz kompleks için uygun olmadığını biliyormusun.

Şimdi başkanın kim olduğunun bir önemi yok,önemli olan bu kulüp için ne yaptığı!!!

herhalde özhan başkanında alacağı arsadada aynı kural olacaktı.....

evet kimin başkan olduğu önemli değil....

eğer ki tt sponsor olursa bütçe yükselicek.he ben şuanki yönetimin veya kurulun böyle bir birleşmede bile murat hocayı getireceğini sanmıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...