Murat ÖZYER İstifa et!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırım Murat Özyer ile kuyruk acımız olduğundan gittiği yerde, kaybettiği maçta rahat bırakmıyoruz :)

Valla bana sorarsanız bu kadar kısıtlı rotasyonla oynayan, 2 eksiği bulunan bir Antalya'ya karşı ilk yarıda 9 sayı önde bitirmişken maçı vermek Murat Özyer'in sucu olmamalı.

Bir aralar Play-out oynayan takımımızı Uleb cup finalisterinden biri yaptıya, varsın uzaya çıkıp dünyayı çürütsün ne yazar. :)

Bu bedendeki sevgi, bitmez kendisine karşı.

Emin Doğanca' Alıntı:
Sanırım Murat Özyer ile kuyruk acımız olduğundan gittiği yerde, kaybettiği maçta rahat bırakmıyoruz :)

Valla bana sorarsanız bu kadar kısıtlı rotasyonla oynayan, 2 eksiği bulunan bir Antalya'ya karşı ilk yarıda 9 sayı önde bitirmişken maçı vermek Murat Özyer'in sucu olmamalı.

Acımız var tabi 3 senede bize 20 mil.dolar üzeri bir kazık.Tabi bütün suç oyuncuların kenardaki adamdan medet umdukları için.Sen takıl kendi iç kapasitesel bünyende

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":il81e0kk]Sanırım Murat Özyer ile kuyruk acımız olduğundan gittiği yerde, kaybettiği maçta rahat bırakmıyoruz :)

Acımız var tabi 3 senede bize 20 mil.dolar üzeri bir kazık.Tabi bütün suç oyuncuların kenardaki adamdan medet umdukları için.Sen takıl kendi iç kapasitesel bünyende[/quote:il81e0kk]
Konuyla alakasını sizlere bırakıyoum ama bu yapılan eleştirinin geçtiğimiz günlerde sayın Adnan Polat'a yapılan eleştiriden bir farkını göremiyorum.

Neden böyle söylüyorum çünkü zamanında Adnan Polat'da aldığı enkazı örtmüştü 2 senede. Ama kendisine yapılan acımasızca eleştiriler bazı şahsiyetler tarafından halen sürmekte.

Murat Özyer'de playout oynayan bir takımı 3 senede Uleb cup yarı finalisti yaptı ama kendisi görüyoruz ki ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak.

Size gelince Mithat bey;

Nasıl Murat Özyer 3 senede 20 milyon dolar kazık atıyor anlayabilmiş değilim sizi. Murat Özyer o takımın yöneticisi değil, finansal departmanı değil. Eğer atılmış bir kazık varsa bunun bir numaralı sebebi şube sorumlularıdır.

Ayrıca siz bana ''Sen takıl kendi iç kapasitesel bünyende'' diye cevap veremessiniz. Ben sizin görüşlerinize saygı duyuyorken siz benim görüşlerime saygı duymayıp hem terbiyesizlik yapıyorsunuz hem de bilgiçlik taslıyorsunuz(hemen hemen her muhalefet olduğunuz başlıklarda). Ayrıca bu yaptığınız yaşınızın olgunluğunada yakışmıyor.

Edebinizi bilin.

Konuyla alakasını sizlere bırakıyoum ama bu yapılan eleştirinin geçtiğimiz günlerde sayın Adnan Polat'a yapılan eleştiriden bir farkını göremiyorum.

Neden böyle söylüyorum çünkü zamanında Adnan Polat'da aldığı enkazı

örtmüştü 2 senede. Ama kendisine yapılan acımasızca eleştiriler bazı şahsiyetler tarafından halen sürmekte.

Murat Özyer'de playout oynayan bir takımı 3 senede Uleb cup yarı finalisti yaptı ama kendisi görüyoruz ki ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak.

Size gelince Mithat bey;

Nasıl Murat Özyer 3 senede 20 milyon dolar kazık atıyor anlayabilmiş değilim sizi. Murat Özyer o takımın yöneticisi değil, finansal departmanı değil. Eğer atılmış bir kazık varsa bunun bir numaralı sebebi şube sorumlularıdır.

Ayrıca siz bana ''Sen takıl kendi iç kapasitesel bünyende'' diye cevap veremessiniz. Ben sizin görüşlerinize saygı duyuyorken siz benim görüşlerime saygı duymayıp hem terbiyesizlik yapıyorsunuz hem de bilgiçlik taslıyorsunuz(hemen hemen her muhalefet olduğunuz başlıklarda). Ayrıca bu yaptığınız yaşınızın olgunluğunada yakışmıyor.

Edebinizi bilin.[/quote]

Ben edebi gayet iyi biliyorum bunu bana sen öğretecek kişi değilsin sana söylenen sözcük ne anlama geldiğini iyi öğren öyle yazı yaz bana ,muhalefet evet ama iş tebiyesizliğe gelirse o zaman başka 3 senede alınan ve yalnızca 1 sene veya daha az oynayan yabancı oyuncuları ben cebimden çıkarmadım.Kim enkaz almış iyi baksın bakalım.

Bu takımın bu gün transfer için parası yoksa,son 3 senede harcanan dünya paranın hayasızca harcayan adamın hiç suçu yok öylemi geçeceksin bu işleri.

Tugay Aktepe' Alıntı:
İlk haftadan mağlubiyet.

Ha ha ha. Daha kötü günler görmeniz dileklerimle Özyer ve takımı...
Dışarıdan bakan birisi bu başlığı ve yorumları okusa "Takım play-out oynarken başında Murat Özyer mi vardı?" diye düşünür.Kendi basketbol hafızasını yoklar.

Takım için her şeyi yanlış yaptığını düşünseniz bile takıma kendi Avrupa tarihinde en büyük başarıyı yaşattığı için ,SAYGI DUYMANIZ GEREKİR.

Erdal kardeşim bu takım bütün olumsuzluklara rağmen rahmetli Aydan abinin ,ani ölümünden sonra,göreve gelen Fehmi SADIKOĞLU ve Ömer PETORAK yönetiminde avrupa kupalarında 12 maçın 11 kazandı,sonmaç sayı averajıyla elendi.

Geçmişin sorgusunu yaparken takımın 2o kişiye oynadığını ve her türlü yoklukla ,maçlara çıktığının hesabını yaparak değerlendirinmenizi tavsiye ederim.

Murat İNAL' Alıntı:
Turkbarter in verdiği 250.000 dolar noldu ya.

O parayla 9 ay maaş almayan kulüp çalışanlarının parası ödendi sevgili Murat,bu süre boyunca ne alt yapı hocaları,nede basketbol emekçileri para almıştı o parayla ödendi.

Kalanıylada oyuncu alacakları ödendi.

İroni olduğunu sandığım başlık gerçek hal almaya başlamış sanırım.
Hep aynı şeyleri konuşmaktan dönüp dolaşıp aynı yere gelmekten harbi hiç kimse sıkılmadı mı :)
Okuyorum yazıları da hala 3 yıl önceki oyuncular, 3 önceki vizyonlar konuşuluyor.

Konusuzluktan sürekli temcit pilavı yapmanın ne gereği var ki ?

Özyer Hocama başarılar dilerim umarım ilerde beraberce kupa kaldırmak nasip olur.

250.000 dolar kaynak bulamadığı için kimsenin parasını ödeyemeyen bir kulüp mü.
20.000.000 dolay kaynak yaratabilen ve yanlış değerlendirdiği tartışılan bir kulüp mü.

Pardon ya. Siyavuş zamanına dönmüştük biz.

Murat İNAL' Alıntı:
250.000 dolar kaynak bulamadığı için kimsenin parasını ödeyemeyen bir kulüp mü.
20.000.000 dolay kaynak yaratabilen ve yanlış değerlendirdiği tartışılan bir kulüp mü.

Pardon ya. Siyavuş zamanına dönmüştük biz.

Murat nerde yanlışlık yapılmış bir yazarmısın.

Mithat Duran' Alıntı:
Erdal kardeşim bu takım bütün olumsuzluklara rağmen rahmetli Aydan abinin ,ani ölümünden sonra,göreve gelen Fehmi SADIKOĞLU ve Ömer PETORAK yönetiminde avrupa kupalarında 12 maçın 11 kazandı,sonmaç sayı averajıyla elendi.

Geçmişin sorgusunu yaparken takımın 2o kişiye oynadığını ve her türlü yoklukla ,maçlara çıktığının hesabını yaparak değerlendirinmenizi tavsiye ederim.
Abi, Ömer Petorak ve Fehmi Sadıkoğlu ile Avrupa'da oynadığımız takımlar çok zayıf takımlardı ilk güçlü takıma farklı sayıyla kaybettik ligte ve Avrupada seri galibiyetler aldık ama hiçbiri bizim ayarımızda değildi ligtede Ülker seri galibiyetlerimize son vermişti.

Sevgili kardeşim 300 bin dolara bu kadar olur.yarı final oynadığımız zaman hangi kuvvetli takımı eledik bir yazarmısın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...