Murat ÖZYER İstifa et!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şamil,tek bir şey söyleyeceğim amacımı yaz ve sözlerini ispatla,eğer ispatyamazsan ,olanlardan ben değil sen sorumlu olacaksın.

KAPİŞ kardeşim!!!

Abi Telekom'un bütçesi ne kadar öğrenelim biz de? :)

Not: Ben bizden az demiyorum ama 15 milyon dolarlık takımlarla arasında 2 milyon dolar fark varsa demek ki 13 civarında olması muhtemel :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Abi Telekom'un bütçesi ne kadar öğrenelim biz de? :)

Not: Ben bizden az demiyorum ama 15 milyon dolarlık takımlarla arasında 2 milyon dolar fark varsa demek ki 13 civarında olması muhtemel :)

Sence tabiki o yazdığın rakamlara denk bir takımları var,bak bakalım kadroda kimler var,lang 800 bin dolarlık teklifi beğenmediği için ispanyaya gitmedi,hüso kaça oynar sence ya serkan erdoğan,efesin şuana kadar harcadığı rakam 12 mil. dolar Çetin abiden duyduğumuz.

Sen 15 mil. dolar rakamını nerden duydun,böyle bir rakam veriyorsunda merak ettim .

Demek ki biz geçen sene Efes'ten fazla para harcamışız senin hesabına göre abi. Yada Efes'in bütçesi düşmüş. Kakiouzis, Engin ve Vujanic'miş geçen seneki bütçenin fazla olmasının sebebi :)

Teknik heyette 3 milyon dolar alır olur size 15 milyon dolar fazla tartışmaya gerek yok : ) Bunlar küçük matematik işlemleri.
Yani şu konu başlığının burada neden durduğunu anlayan var mı çok merak ediyorum : )

Evet olay şu Murat hoca Huseyin'i ayarttı. O ayartmasa Huseyin bizdeydi.:)

Burak Barut' Alıntı:
Teknik heyette 3 milyon dolar alır olur size 15 milyon dolar fazla tartışmaya gerek yok : ) Bunlar küçük matematik işlemleri.
Yani şu konu başlığının burada neden durduğunu anlayan var mı çok merak ediyorum : )

Darrel Mitchell, Denham Brown, Gearld Fitch, Glen MC Gowan, Jeff Graves, Jerral Holman(2006-07 bu yabancı oyuncuların bulunduğu kadroyla hiç bir önemli maçı alamadık Efes, Fener ve Telekom'a 2'şer kez yenildik.)
Britton Johnsen, Charles Gaines, Dee Brown, Rober Hite, Chris Owens(Beşiktaş, Fenerbahçe, Telekom ve Efes'i bir kez yendik ligte playoffta çeyrek finalde 3-0 Telekom'a elendik.)
Milan Gurovic, Marshall Strickland, Antony Graves, Rahid Atkins, Dejan Milojevic, Andrija Zizic(9,5 Milyondolarlık kadro ve Basket takımımızın tarihinin en pahalı kadrosu tek yabancılı Beşiktaş'a yenildik.)
Mithat Abi, bu sezon ki yabancıların maliyeti Zizic'in maliyeti kadar var mı ?

Yahu nasıl da gözümüzden kaçtı, boşu boşuna Tanjevic´in günahını aldık! Aslında 12 Dev Adam´ın Polonya´da başarısız olmasının nedeni de Murat Özyer´di!

Eleştirenler sonuna kadar haklı, her taşın altından bu adam çıkıyor! Tam kadro istikrarını sağlayacaktık, Hüseyin Beşok´u aldı elimizden. Murat Hoca, siz değil misiniz geçen sezon Hüseyin Beşok´u kadroda görmek istemiyorum diyen? Şimdi niye çalıştırdığınız takıma transfer ettiniz? İnsan biraz tutarlı olur ya!

Neyse, zararın neresinden dönersek kârdır. Türk basketbolunun geleceği için, gözünün yaşına bakmadan böyle hocaların lisansını yırtacaksın arkadaş! Yırtacaksın ki basketbolumuzun önü açılsın!

Şaşırttınız beni Onur bey,bakın nasılda ortak bir noktada buluştuk,yalnız Tanyeviç konusunda sizinle aynı fikri savunmuyorum.

Turgay DEMİREL fiba başkanlığı için Tanyeiç'e ihtiyacı var!!!zaten Turgaydan sonraki basketbolun patronuda İbrahim KUTLUAY olacak şimdiden belli.

O yüzden Tanyeviç daha 2012 ye kadar milli takımda kalır.

Murat ÖZYER konusunda ise,ben şimdiden hazırlanan plan için taraftarı uyarıyorum.

Mithat Bey, yazımın içindeki ironiyi ya anlamadınız ya da anlamak istemediniz.

Geçen sezon kadrosunda Hüseyin Beşok´u görmek istemeyen Murat Özyer, bir sene daha yaşlanmış bu ismi neden istesin? Demek ki ortada bilgi kirliliği var.

Şimdi siz taraftarı Özyer´in senaryolarına karşı uyarıyorsunuz ama ilerleyen zaman içinde bir aksilik oldu diyerek geçer gidersiniz. Ben bu sahneyi "1" yerlerden hatırlıyor gibiyim...

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey, yazımın içindeki ironiyi ya anlamadınız ya da anlamak istemediniz.

Geçen sezon kadrosunda Hüseyin Beşok´u görmek istemeyen Murat Özyer, bir sene daha yaşlanmış bu ismi neden istesin? Demek ki ortada bilgi kirliliği var.

Şimdi siz taraftarı Özyer´in senaryolarına karşı uyarıyorsunuz ama ilerleyen zaman içinde bir aksilik oldu diyerek geçer gidersiniz. Ben bu sahneyi "1" yerlerden hatırlıyor gibiyim...

Merak etmeyin nedemek istediğiniz gayet iyi anladım,eğer ortada bir bilgi kirliliği varsa açın geçen senenin demeçlerini Hüseyin hakkında hoca nasıl konuşmuş,okuyun,bakın bakalım kirlilik nasıl oluyormuş.

İnsanlar hak etmedikleri koltukta oturunca bazen hazımsız olurlar sonra o koltuk alınır altlarından bu seferde kin güderler.

Ben 1 haziran olayını çok açıkladım o tarih bir milad olacaktı kulübümüz için,o tarihin ne anlama geldiğini,hala anlayamamışsanız ben daha ne diyeyim,yere göre sığdıramadığınız hocanızın sözleşmesinin bitti tarihin hemen eretesi oluyor O tarih.

Re: Murta ÖZYER İstifa et!!!!

Kerem SEÇER' Alıntı:
Kıskandın mı abi

:)

Başlığı görünce ne oluyor dedim son bir haftada bu kadar şey değişti de Murat Hoca bize antrenör mü oldu diye düşündüm meğer...

Hala gülme krizindeyim yalnız.. :)

Gariban adamcağızı ölse Murat Özyer orada yatma diye başlık açıp rahat bırakmayacağız.

Mithat Bey, forum üyeleri zamanla boş vaadleri de gördüler, 1 Haziran´ı da. Anılan tarihin içini boşaltmak size bir şey kazandırmaz. Çünkü anılan tarihle birlikte gelebilecek oyunculardan, değişecek sponsordan bahsediyordunuz. Taraftar geç de olsa anladı; önemli olan zihniyetin değişmesi ama...

Bana göre kişiler gidicidir, baki kalan Galatasaray´dır. Siz takılmışınız bir ismin peşine...

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey, forum üyeleri zamanla boş vaadleri de gördüler, 1 Haziran´ı da. Anılan tarihin içini boşaltmak size bir şey kazandırmaz. Çünkü anılan tarihle birlikte gelebilecek oyunculardan, değişecek sponsordan bahsediyordunuz. Taraftar geç de olsa anladı; önemli olan zihniyetin değişmesi ama...

Bana göre kişiler gidicidir, baki kalan Galatasaray´dır. Siz takılmışınız bir ismin peşine...

Onur bey o tarih toz kondurulmayan üst düzey yöneticilerin seçimden önce verdiği söz üzerine verildi,hala idda ediyorum bizim istediğimiz gibi şubeyi özerk halinde versinler o zaman dediğimiz yapmassak cümle alem yüzümüze tükürsün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...