Murat ÖZYER İstifa et!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Murta ÖZYER İstifa et!!!!

erenbekdemir' Alıntı:
herhalde özhan başkanında alacağı arsadada aynı kural olacaktı.....

evet kimin başkan olduğu önemli değil....

eğer ki tt sponsor olursa bütçe yükselicek.he ben şuanki yönetimin veya kurulun böyle bir birleşmede bile murat hocayı getireceğini sanmıyorum..

Şimdi aynı kurallar Özhan bey içinde geçerli idi ancak kalan 140 dönüm arazi,bize uygun göle yakın 110 dönümde kürek takımı için ayarlanmıştı o zamanlar,birde belediye başkanı sn. AKGÜN'nün böyle mahkemlik olayı yoktu.

Yaklaşık 6 ay önce sn Murat ÖZYER levente bulunan galatasaray cemiyetinin yönetim kuruluna girdi,bunun sebebide lisye daha yakın olmatan başka bir şey değil.Tabiki bu onun en doğal hakkı,okuduğu okulun bir cemiyetine girmek,ancak düne kadar tu kaka yaptığı abilerle daha iyi bir ilişki içine girmek için yapması yanlış.

Bakın para her şey değil elbetteki önemli,bizde son 3 senede hatır sayılır bir meblağ harcadık.Peki karşılı,her sene değişen yabancılar,bir tane sağlam bir guard alınmayışı,takımın ezeli rakibinden fark yemesi,peki hiç düşünmüyormusunuz,yahu biz 3 senede 20 mil. doların üzerinde para harcadık bu paralar nereye gitti,diye öyle değilmi,bu kadar paraya elde bir şeylerin olması lazım sonuç sıfır.

ah be mithat abi nerde bu paralar he gitti uçtu hepsi....

son 3 yıl değil ondan önceki bi 7-8 senenin de sorulması lazım o zamanlardada hiç başarı yok ve harcanan paralar var ......

ben tek çareyi salon olarak görüyorum...ne zaman taraftar birşeyleri istediğini belli eder o zaman yapılır...

erenbekdemir' Alıntı:
ah be mithat abi nerde bu paralar he gitti uçtu hepsi....

son 3 yıl değil ondan önceki bi 7-8 senenin de sorulması lazım o zamanlardada hiç başarı yok ve harcanan paralar var ......

ben tek çareyi salon olarak görüyorum...ne zaman taraftar birşeyleri istediğini belli eder o zaman yapılır...

Bk şimdi harcanan paralar ortada başarı yok!!! ama o zamanlar parada yok little 25 bin dolar jason keep 23 bin dolar jakipson 30 bin dolar,bodicker 35 bin dolar,bir tek ermen hoca zamanında 800 mil.yar harcandı.Daha önce murat didin Quadre louis 150 bin dolar benjamin hangdolten 200 bin dolar brain tolbert 125 bin dolar,malik dixson 200 bin dolar,deshan hadley,175 bin dolar.hatırladıklarımdan bazıları.

Şimdi bu oyuncuların ücretlerini topla son 3 senede yabacılar veilen paraların nerdeyse % 20 si etmez.

Tarftar maça gelir kazanırsa alkışlar kaybederse protesto eder en fazla iki gün sürer sonra unutulur.Başarısızlığın sahipleride aynen devam ederler.

Eyüp gibi dostlarda hala onlardan medet umarlar,destekleyerek.

Biraz pozitif olsan sende medet umacaksın ama hep negativsin.:)

Bisi kazandırmaz bu negativlik bize. Hersey arma icin.

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":1hefhkwm]Birleşme ?

1 haziran'ı bekle :ehue :ehue[/quote:1hefhkwm]

Bak buda güzel ve yerinde espiri,ama o tarihin ne anlama geldiğini iyi analiz etmek lazım Mehmet kardeşim.

Mithat hocam sıkılmadın mı sen hala? Sana ne yahu Telekomun koçundan. Biz Galatasarayda şöyleyiz böyleyiz; istersek koltuk veririz, istersek alırız falan diyorsun, varsa gücün engelle yahu geri gelmesini, madem o kadar kötü olduğnu düşünüyorsun. Bu adamcağızı bu kadar kafana takmana hakikaten üzülüyorum yahu,3 yılda kendi kendini yedin söylene söylene. Bu işin yeri burası değil, bu kadar şikayetçiysen; git derdini yetkililere anlat :)

O arada; Murta Özyer kim yahu ? :D Adminler başlığı değiştirim rica ediyorum :)

İlahi Mithat Bey! Murat Özyer Telekom´un başına geçince bu fobinizden kurtulacağınızı düşünmüştüm, ömür biter sizdeki bu takıntı bitmez...

Rakibimizin hocasını yıpratma çabanız güzel diyeceğim de, rakip olacak bir konumda değiliz şu anda Telekom´a.

Liseliden başka kimse başkan olmamalı konulu ana temaya dönmüş gene başlık, şaşırdım mı tabii ki hayır.

Site yönetimi buna neden izin veriyor anlamış değilim. Demokratik bir platform tabii ki burası ve dolayısıyla herkes istediğini yazıp çizmekte özgür belirlenen çerçevede ama aynı yazılar aynı isim. Sıkıldık artık, bir dur dense keşke.

Adam olan çıksın Polat'ın karşısına da görelim, kimmiş neymiş kapı arkasından fıs fıs dedikodu yapanlar. Birşey kalmadı şurda Mart'a, hadi bakalım çıksın bir aday.

Ünsal Y.' Alıntı:
Mithat hocam sıkılmadın mı sen hala? Sana ne yahu Telekomun koçundan. Biz Galatasarayda şöyleyiz böyleyiz; istersek koltuk veririz, istersek alırız falan diyorsun, varsa gücün engelle yahu geri gelmesini, madem o kadar kötü olduğnu düşünüyorsun. Bu adamcağızı bu kadar kafana takmana hakikaten üzülüyorum yahu,3 yılda kendi kendini yedin söylene söylene. Bu işin yeri burası değil, bu kadar şikayetçiysen; git derdini yetkililere anlat :)

O arada; Murta Özyer kim yahu ? :D Adminler başlığı değiştirim rica ediyorum :)

Sanane Ünsal nerde ne yazacağımı,işin iç yüzü öyle yazdığın gibi değil,evet koltuğu veririzde ,alırızda,istersen bunu beni tanıyanlara bir sor.

Kime ne anlatacağımı senden izin alacağımı bilmiyordum,istemiyorsan okumazsın yazmassın,bu kadar basit.Ama laf sokmaya kalkma o laflar döner bir şekilde sana.

Yalnız ben gülmüyorum.

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
Liseliden başka kimse başkan olmamalı konulu ana temaya dönmüş gene başlık, şaşırdım mı tabii ki hayır.

Site yönetimi buna neden izin veriyor anlamış değilim. Demokratik bir platform tabii ki burası ve dolayısıyla herkes istediğini yazıp çizmekte özgür belirlenen çerçevede ama aynı yazılar aynı isim. Sıkıldık artık, bir dur dense keşke.

Adam olan çıksın Polat'ın karşısına da görelim, kimmiş neymiş kapı arkasından fıs fıs dedikodu yapanlar. Birşey kalmadı şurda Mart'a, hadi bakalım çıksın bir aday.

Çağlar kardeşim,sen bu izlenimi nerden aldın,mart gelir adaylar çıkar,sonucu herkes görür.

Ancak konu bu değil,önümüzdeki yıl olacakları,şimdiden yazdık diye suç mu oldu.

Bari Fener'e gitseydi, ne de olsa yabancı değil; ÜLKER !

Bütçesi Efes ve Fener ile yarışabilecek Murat Hoca'nın Telekom'u ancak nal toplar. ;)

Tugay Telekom'un onlarla yarışabilecek bütçesi olduğunu nereden öğrendin? Telekom'un bütçesi ligin üçüncüsü ama o ikisi ile asla yarışamaz. Mithat abi buna da cevap verecek gerçi ama :)

Ayrıca abi biz bu senaryoları önceden yazdığımızda Telekom'un olayı tamamen hikaye diyen sen değil miydin? :)

T.T. olayı ortaya ,ilk atıldığında tamamen blöftü,ortada birleşmenin adı bile geçmiyordu,o zamanda yazdım,birleşme o gün içinde imkansızdı,şimdide imkansız,yalnızca sponsorluk antlaşması,yapılabilir.T.T.,şu aşamada Galatasaray gibi bir kulübü vadafone,kaptırmak istemiyor

T.T. bütçesini bir araştır bakalım,efes ile fenerden aşşağı kalır yanı varmı,neye göre bütçeyi küçültüğünü,bir açıklarsan sevinirim,aralarında maxsimum 2 mil.dolar oynar.

Yani telekomu bir mercedese benzetebiliriz,yalnız şöförü traktör,oda onların sorunu,yalnız önümüzdeki sene uygulayacakları plan bu ,ama bu sefer hayvan terli tabiri buray cuk oturur.

Not: Al sana cevap KEREM :)

Mithat abi sizin cevaplarınızda zamanın şartlarına göre sürekli değişkenlik gösteriyor hayret :) , o zaman öyle olmuştu şimdi böyle oldu falan filan. Arkadaş şu vodafone ve vestel kos koca iki şirket yıllardır bize sponsor olacaklar ama ne hikmetse bi şey göremedik daha. Neyse Mithat abi amacınızı çok iyi biliyorum ben ama bu sefer olmayacak abi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...