Murat ÖZYER İstifa et!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ULEB´de yarı final oynadığımız sezon Asvel maçına gelmiştim. Unutamadığım maçlardan birisiydi...

Neyse Allah´ın bahşettiği nefesimizi boşa tüketmeyeyim!

Semih Bey, o Asvel´i play out oynayan takımımız bile yenerdi!

Ben sadece geldiğim bir maçı yazmak istedim. Konuyla ilgisiz olduğunu düşünen yöneticiler iletimi silebilir.

Onur Yavuz' Alıntı:
Semih Bey, o Asvel´i play out oynayan takımımız bile yenerdi!

Ben sadece geldiğim bir maçı yazmak istedim. Konuyla ilgisiz olduğunu düşünen yöneticiler iletimi silebilir.

Onur bey tek bir soru sormak istiyorum o asvel takımından bir tane isim yazarmısınız,evet bu adam bizim takım oynar.

Hepimiz biliyoruz asvel ismini hangi amaçla yazdığınızı,o yüzden rahat konuşalım imaya gerek yok.

Ben Barcelona ya da Real Madrid takımlarından hiçbir oyuncu bilmiyorum şu anda. Bu durum, o takımların kötü olduğunun göstergesi mi? Ben de bu açıdan yaklaşayım olaya.

Uefa Kupası'nı aldık. Leeds formsuzdu, Arsenal küme düşecekti! Bırakın lütfen. Yarı final oynadığımız gerçeği, yeterince açık değil mi?

Burak Barut' Alıntı:
İroni olduğunu sandığım başlık gerçek hal almaya başlamış sanırım.
Hep aynı şeyleri konuşmaktan dönüp dolaşıp aynı yere gelmekten harbi hiç kimse sıkılmadı mı :)
Okuyorum yazıları da hala 3 yıl önceki oyuncular, 3 önceki vizyonlar konuşuluyor.

Konusuzluktan sürekli temcit pilavı yapmanın ne gereği var ki ?

Özyer Hocama başarılar dilerim umarım ilerde beraberce kupa kaldırmak nasip olur.
Burak,
Evet hala 3 yıl önceki oyuncular, 3 yıl önceki vizyonlar konuşuluyor. Hatta bu konunun fitilini ateşleyen kişininde ben olduğunu kabul edebilirim. Açıkçası ben sıkıldım hep aynı konuları konuşmaktan ama beni bu konuyu açmak zorunda bıraktıran, her zaman her konuda kendisinin haklı olduğunu düşünen çok bilmiş bazı güçlerde vardı bu forumda.

Mithat Bey´in o takımdan şu anda bizde oynayacak bir ismi sorduğu zaman balık hafızama güvenmedim ve Asvel maçı ile ilgili başlığı incelemeye koyuldum.

Başlığı okurken basketbol bilgisi üst düzeyde olan birçok kişiyi kaybettiğimizin farkına vardım yeniden.

Neden mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...