NBA Geyiği

• Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
Harden baba taş taş koymuş ortaya td gardenı aleve vermiş 😀 Yine de yeteceğini sanmıyorum mazzula'ya rağmen celtics alır o seriyi. En büyük şaşkınlığım suns heralde, tamam birlikte oynamaya pek fırsat bulamadı takım ama Booker ve Durant 'ı olan bir takım bu kadar kötü hücum etmemeli. Denver da iyi iş çıkarıyor şu ana kadar orta mesafesini iyi savunuyorlar suns' ın. Monty Williams 'da rotasyonunu bir türlü bulamadı iyice çorba etti, şimdi cp3' nin de kasık gitti iyice saçma sapan bir hal alır. Kalan 5 maçın 4 tanesini kazanacak gibi hiç durmuyor Suns ama bakalım.

doğrusu evinde bu kadar iyi oynayan bir gsw'den en azından ilk iki maç çalmamızı beklemiyordum, çok ekstra bir galibiyet oldu. olur da ikinci maçı da kazanırsak staples'ta 4-0 ile kazanır geçeriz bence seriyi. bakalım, takas döneminin sonundan itibaren müthiş bir takım ve uyum var ortada. son yillarda bubble dönemi gelen şampiyonluk dahil bu kadar keyif aldığım bir takım oyunumuz yoktu. 2010 finallerinden beri denebilir hatta. lebron'u pek sevmem ama takas öncesine kadar dibi gormemizin başlıca sebebi nasıl kendisiyle takas sonrası yükseliş sebebimiz de o. teşekkürler kral. Davis... senin o tek kaşına kurban olurum yiğidimmm.

Wembyi takip eden oldu mu?
Uzun oyuncularin tarihte bust olma orani kabaca daha yuksek. Oyle bir durum var mi sizce?

MvP bu gece geri dönüyor.. Karakterinden dolayı çok büyük bir maç oynayabilir uykudan feda edip kalktım maçı izlemeye.. 0-2 olursa içerideki ilk maçtada yenerler bence boston'u süpürebilirler..

Görünen o ki kibir abidesi özenti sembolü Lakers'ın taraftarları pek bir havaya girmiş 😂 Bu sezonun sonunda şampiyonluk filan hayal ediyorsanız çok üzlürsünüz sadece keyif almaya bakın. Kolay yola girdiniz Minnesota'nın şapşallıkları yüzünden ama ne Den-Phx serisinden ne de Doğudan gelecek herhangi bir takımdan fazla şansı yok Lakers'ın. Aslına bakarsanız Golden State'e karşı da olduğunu düşünmüyorum. Warriors ayarlamaları yapacaktır ve Curry'nin formuna ayak uydurabilen birkaç oyuncuyla alırlar bu seriyi. Ancak büyük ihtimal son maça kalır seri. Üstüste 7 maç oynamak nasıl etkiler bilemem ama yaşlıklıksa konu Lakers da yaşlı takım. Neyse biraz daha laciverte çalan sarı morlu formalarınızla avutun kendinizi. :sneaky:

Lakers yaşlı takım değil ya. Hatta takaslar sonrası genç bir takım bile sayılabilir ortalamaya vurursak.
Sadece Lebron yaşlı. Ona da ne kadar yaşlı denirse artık. Onun dışındakiler gayet genç.

King olmasaydı play off göremeyecekti AD ondan king'ten başkasını tanımam :)

Lebron'cuların genel algıları yine başlamış :)

Halbuki LeBron sakatlanana kadar play-off dışında olan takım o sakatlandıktan sonra Anthony Davis'in insan üstü performansıyla play-off girdi. Yine play-off'ta Anthony Davis'in performansı iyiyse kazanıyor, rakip onu durdurabilirse kaybediyor. Şampiyon olunan sezon gibi takımı net taşıyan Anthony Davis.

Görünen o ki kibir abidesi özenti sembolü Lakers'ın taraftarları pek bir havaya girmiş 😂 Bu sezonun sonunda şampiyonluk filan hayal ediyorsanız çok üzlürsünüz sadece keyif almaya bakın. Kolay yola girdiniz Minnesota'nın şapşallıkları yüzünden ama ne Den-Phx serisinden ne de Doğudan gelecek herhangi bir takımdan fazla şansı yok Lakers'ın. Aslına bakarsanız Golden State'e karşı da olduğunu düşünmüyorum. Warriors ayarlamaları yapacaktır ve Curry'nin formuna ayak uydurabilen birkaç oyuncuyla alırlar bu seriyi. Ancak büyük ihtimal son maça kalır seri. Üstüste 7 maç oynamak nasıl etkiler bilemem ama yaşlıklıksa konu Lakers da yaşlı takım. Neyse biraz daha laciverte çalan sarı morlu formalarınızla avutun kendinizi. :sneaky:
Gsw'yi 4-0 la bitirip denver'ı bekliyoruz ordan sonra finalde zaten King kaybetmez..