Yahoo NBA Fantasy League 2012-2013

Fazla söze gerek yok.1 ay sonra NBA başlıyor ve yeni sezon için Yahoo Fantasy ligini hazırladık.

Bu sezon ligde 14 takım olacak ve takım kadroları toplam 14 oyuncu olacak [PG-SG-G-SF-PF-F-C-C-3 Util-3 Bench].

Geçen sezonki kadrodan sadece Emre abi çıktı ve yerine Sühan abi geldi.Onun dışında kalan 2 kişilik yer var.Bunlarda büyük ihtimal geçen sene 2. ligde oynayanlardan ya da 2 sene önce Yahoo liginde oynayıp geçen sezon bırakanlardan olur.

Şu anki listemiz bu şekilde:

1- Tanju Çiçek
2- Turan Solak
3- Sarper Uluoluk
4- Bülent Çelik
5- Levent Öktener
6- Sühan Cem Uçsoy
7- Veysel Kaya
8- Kaan Horuzoğlu
9- Erdal Avcı

Geçen yıl oynayan Nilay abla,Kerem abi ve Taner'de bana olumlu dönüş yaparlarsa sayı 12 olacak ve son 2 kişiyi bekleyeceğiz.Onlarda gelince draft gününü ve saatini belirleriz.

Herkese başarılar...

Benim buradaki profilde özel mesajlara kapalı. :)

En azından bir süreliğine aç Twitter'ı Eren.Olmazsa bilgileri Tanju'yla yollarım.

Bu sene NBA oyuncuları açısından çok sürpriz sonuçlar bekliyorum. Geçen sene bence performansların daha tahmin edilesi bir seneydi, en azından benim açımdan. Bu sene çok daha zor.

Ligi tamamladık.Levent abi ve Sercan dışında herkes lige girişini yapmış durumda.

Draft günü için "19 Ekim Cuma" gününü ayarlamıştım ama bayrama denk gelen 26-28 Ekim arası size uyuyorsa draft gününü o tarihlere de çekebilirim.

Herkese başarılar...

Bana her gün uyar. Ama draftı ne kadar geç yaparsak o kadar iyi. Son dakika ciddi bir sakatlık olayından kaçmış oluruz. Son hafta bayram olduğu için biraz mecburi bir tarih oluyor sanırım 19'u.