Yahoo Nba Fantasy League 2013-2014

Bu gece Sarpsborg - kralına Badem Suyu serisinde 2 takım da o kadar kötü ki anlamak çok güç. Şu ana kadar yüzde 50 civarı şut yüzdesiyle oynayabilen bir tek rakip takımdan Aaron Brooks var. O da hiç faul sokamayarak ortama ayak uydurdu yine de. Tony Wroten yüzde 16yla şut atıp 4 de top kaybetti. Hiç oynatmasaydım daha iyiydi :) Tyreke Evans da 10 dakika oynayıp şutlar kaçırdı ve 2 de top kaybı yaparak olumlu bir tane bile istatistiği olmadan bitirdi maçı. Şu an takım olarak yüzde 35le şut yüzde 46 ile faul atıyoruz. Rakipse yüzde 33le şut 68le faul atıyor. Karşılıklı olarak ''biz çemberi daha iyi döveriz'' yarışı yapıyoruz ama yüzde 33ün altına düşemeyeceğimi düşünüyorum Wroten'ın maçı bittiğinden dolayı. Bu haftaki seriyi kazanan , rakibine dua etsin onla oynadığı için.

Alan Anderson konusunda ciddi misin Deniz? Sezonu kapadığı konusunda?

Ryan Anderson döncekmiş abi yakın zamanda. Boynundan sakatlanmıştı ama korkulduğu kadar kötü değilmiş diye açıklamalar var. Potacastte Kaan Kural da doğruladı. Alan Anderson'ı bilmiyorum abi sanırım karıştırdın :D

Evet ya Ryan düşünüp Alan yazmışım:) İyi ya zaten takım berbat halde CP3 Kobe zaten yok Ryan da yoksa dükkanı kapatırdık. Bu hafta Tanju dağıttı misal:)

Mucize oldu ve 6-3 kaybettim hatta neredeyse 5-4'e getirecektim.

Bu hafta Deniz ile oynuyorum. Maç sayıları filan eşit geçen haftanın acısını çıkartmam lazım. Bittin sen Deniz :)

Tanju ile takasımız da gerçekleşti. Ulan Cury ile son bir kez oynasaydım ya:(

Mucize oldu ve 6-3 kaybettim hatta neredeyse 5-4'e getirecektim.

Bu hafta Deniz ile oynuyorum. Maç sayıları filan eşit geçen haftanın acısını çıkartmam lazım. Bittin sen Deniz :)

Tanju ile takasımız da gerçekleşti. Ulan Cury ile son bir kez oynasaydım ya:(
Bütün guardlarım sakat abi yeni bir sakat vermezsem 6-3 kaybederim. Adamım az bari top kaybını alırım diyordum ama seninkiler Rondo yokken top kaybı da yapmıyorlar pek. 5-4 anlaşalım abi direk hiç yorulmasın çocuklar ? :D
Bu hafta Londra seferi yüzünden 1 maç yapacak olan Teletovic'i saldım. En azından salak adamlarımdan biri daha çok maça çıkacak :D

Henson'un sakatlıktan önceki haline güvenerek yaptık Davis takasını bakalım, normalde Jeff Green - Bass farkıyla kafa kafaya takas değil ama ihtiyaçlar gerçekleşti :)

Henson'un süreleri kısıtlanır Abi Sanders da döndü 2 blok falan beklemiyorum açıkcası mümkünse bu hafta :) Açıklamaları falan da vardı Sanders'la beraber oynuyacağımızı düşünüyorum iyileşince falan diye bence bu hafta ilk 5 için ekstra oynarda sonraki haftalarda aynısı olmaz.

Henson'un süreleri kısıtlanır Abi Sanders da döndü 2 blok falan beklemiyorum açıkcası mümkünse bu hafta :) Açıklamaları falan da vardı Sanders'la beraber oynuyacağımızı düşünüyorum iyileşince falan diye bence bu hafta ilk 5 için ekstra oynarda sonraki haftalarda aynısı olmaz.

Bakalım artık Bledsoe'nun da sakatlanmasıyla riske girmek zorundaydım iyi bir kısa için.

Ryan Anderson en az 2 ay yokmuş bu arada.

Rondo denen vicdansız da dönerse takım tam istediğim şekile bürünmüş olacak. Bu oyunu 3. sene oluyor oynadığım. Her sene en az 2-3 ay birinin sakatlıktan dönmesini bekliyorum. Bunu totem haline getirdim artık :D

Bende çok adam kaybettim ya. İlk önce Henson'a gittim Tanju kaptı. Sonra Chandler'a gittim Veysel kaptı.

Rondo'nun cuma günü döneceği söyleniyor. Hemde Lakers maçıyla. Daha güzel bir zamanlama olmazdı

Morris kardeşlerden ikisi de takasa açıktır. Suns'tan çok adamım oldu, karşılığında abuz fark olmamak şartıyla kimi aldığım önemli değil.

A.Davis takasından sonra Bynum'u beklememe gerek kalmadı. O yüzden gelecek takas tekliflerine açığım (yazar erken saatlerde alkol almaya başladı)

O kadar bekledim biri benden önce alsın kalas Hidayet'i diye ama alan çıkmadı, mecbur dayanamadım girdim riske. Bir işe yarayacağı yok aslında ama belki Clippers'taki iki tane smaç manyağı sayesinde biraz asist katkısı yapar.

Gallo dönüyor diye beklerken bir kez daha ön çapraz bağları yırtılıp sezonu tamamen kapatmış. Sezon ortasında çilek transferim olacaktı oyunda, o da yalan oldu. :D

Ben onu sezon başı tahmin ederek Wilson Chandler'ı o kadar erken turda aldım. :)

Çok garip takımım var. Ribaund'da rekor kırıyorum, ligin en uzun takımı bende ama en kötü FG'de bende. Bir de deli gibi top kaybı yapıyorlar. Yüzdeleri ve top kaybını kaybedince iş sıkıntıya biniyor çünkü normal olarak asist ve 3pt pek iç açıcı değil. Westbrook dönsün de bir bakalım, olmadı takas artık. :)

Ben onu sezon başı tahmin ederek Wilson Chandler'ı o kadar erken turda aldım. :)

Çok garip takımım var. Ribaund'da rekor kırıyorum, ligin en uzun takımı bende ama en kötü FG'de bende. Bir de deli gibi top kaybı yapıyorlar. Yüzdeleri ve top kaybını kaybedince iş sıkıntıya biniyor çünkü normal olarak asist ve 3pt pek iç açıcı değil. Westbrook dönsün de bir bakalım, olmadı takas artık. :)
Landry'yi de arada kaynatmayaydın iyiydi abi :)

Takıma hala bir ribaund alan adam lazım. Gerçi bu hafta sayılmaz rakip insan gibi ribaund almıyor. İlk ggün 51 rib aldı takım kendi kendime iyi derken rakibin sadece 2 adamının 41 rib. aldığını görünce sustum :D

Şu an için hala Rondo'yu bekliyorum. Sakatlıktan döndü ama daha sahaya yansımadı:)