Yahoo Nba Fantasy League 2013-2014

Bu hafta rakibin oyuncu fazlası vardı bir de oyuncu değişiklikleriyle 5 maça çıktı sanırsam fazla maçı şimdi de Atlanta- Detroit maçı ertelenmiş olumsuz hava koşulları nedeniyle. 2 oyuncumu da orda kaybettim rakipte de 1 oyuncu vardı ama zaten 11 oyuncusu dolu olduğu için yedek bırakmıştı onu.

Wade de yine oynayamayabilirmiş hayır iddiada da Miamiye verdik :)
abi bu seri çok önemli bence.. playoffta sarper ile karşılaşmak istemiyorum o nedenle bu seri önemli benim için. kasabildiğim kadar kasacağım.

abi bu seri çok önemli bence.. playoffta sarper ile karşılaşmak istemiyorum o nedenle bu seri önemli benim için. kasabildiğim kadar kasacağım.

Yok Abi değiştir en doğal hakkın tabi ben şansızlığı söyledim Atlanta maçı top kaybı 3lükte hiç iyi olmadı benim için. Şu ana kadar 4 maçın fazlaymış bundan sonrada 3 maçın fazla olcak ama senin 4 oyuncu değiştirme hakkın doldu galiba Iman Shumpert sakatlandı oynayabilirmiş bir de son günüm hiç oyuncum yok belki bir kişi o güne alabilirim de takımı değiştirmek istemiyorum. Bakalım hayırlısı :)

Yok Abi değiştir en doğal hakkın tabi ben şansızlığı söyledim Atlanta maçı top kaybı 3lükte hiç iyi olmadı benim için. Şu ana kadar 4 maçın fazlaymış bundan sonrada 3 maçın fazla olcak ama senin 4 oyuncu değiştirme hakkın doldu galiba Iman Shumpert sakatlandı oynayabilirmiş bir de son günüm hiç oyuncum yok belki bir kişi o güne alabilirim de takımı değiştirmek istemiyorum. Bakalım hayırlısı :)

Abi dediğim gibi bana en ters gelen takım Sarper'inki. Bu seriyi şansa bala 7-2 yaparsam öne geçiyorum bu da en azından lig sonuna kadar birinci kalma şansı verir bana..

O üçlük rekorunun bana denk gelmesi benim açımdan değil de Kaan açısından şanssızlık. Çünkü benim hiçbir iddiam yok zaten üçlükte. Sercan'la beraber ligin dibindeyiz o kategoride. :)

Üçlüğü rekor kırsam da kırmasam da kaznıyorum zaten :)

Bu haftayı da 5-4 bağladık gibi. Asıl önemlisi Bynum İndiana ile imzalamış. Süpriz oldu ama iyi oldu. En azından çok saçmalamandan işini yapar

Bugünkü tek maç müthiş önemli.Eğer Nikola Vucevic-Jerryd Bayless ikilisi 4 asist yapabilirse, ilk 4'e bir daha çıkmamak üzere yerleşirim.

Bileğinize kuvvet aslanlarım!

Ben nasilsa playoff'u garantiledim, takimima guveniyorum diyenler icin Bargnani takasa aciktir. Oyle cok bir sey de beklemiyorum karsiliginda.

Şu sıra oyuncular da sakatlıklar ve form düşüklüğü baş gösterdi. Playoff konusunda sıkıntı yaşamayacağım için bu form düşüklüklerinin bu zamana yansıması iyi bile oldu.

Al Jefferson-Kyle Lowry-Carmelo Anthony reislerin önderliğinde 6-3'ü garantilemiş bulunuyorum.Belki 7-2 bile kazanabilirim seriyi.İkinciliğe doğru adım adım ilerliyorum.

Erdal uçmuş gene nasıl 6-3 garanti anlamadım, 3'lük, FG ve rakipte Davis varken 3 blok avantajı abartı değilken onlar baya baya kritik :)

Jack ilk 5'e yerleşince geri aldım ama hemen o maç sıçtı, onun dışındaki 2 hamle Brewer ve Carroll efsane oldu benim adıma, Jack dışında bekleneni alamadığım bir isim yok bu ara, bakalım o da toparlar belki.

Erdal uçmuş gene nasıl 6-3 garanti anlamadım, 3'lük, FG ve rakipte Davis varken 3 blok avantajı abartı değilken onlar baya baya kritik :)

Jack ilk 5'e yerleşince geri aldım ama hemen o maç sıçtı, onun dışındaki 2 hamle Brewer ve Carroll efsane oldu benim adıma, Jack dışında bekleneni alamadığım bir isim yok bu ara, bakalım o da toparlar belki.

Takım müthiş direniyor lig liderine karşı. Şöyle bir baktım da Tanju hariç kimle oynasam yenecekmişim bu hafta. Bunu görüp de ah çekmemek elde değil. Haftaya rakibi en kötü 6-3 yenmeliyiz ki playoff iddiamız sürsün. Çok kötü başladık sezona ve hala geçmedi acısı. Son haftaları çok iyi değerlendirmeliyiz artık.

Gerçekten performansına yazık oldu çok iyi bir hafta geçirdin üçlük rekoru geliştirdin galiba :) 8-1 alabileceğin rakipler vardı bu hafta böyle oynarlarsa playoff yaparsın ama Patrick Mills Randy Foye Middleton bu performansı gösterebilir mi? Verdiğin alanlarda bu hafta en fazla sayı atan 2.takımsın(daha maçlar devam ediyor ama) en fazla asist yapan 3.takımsın yazık oldu o perfermanslara. 5-4e gelmedi seri kusura bakma :)

Gerçekten performansına yazık oldu çok iyi bir hafta geçirdin üçlük rekoru geliştirdin galiba :) 8-1 alabileceğin rakipler vardı bu hafta böyle oynarlarsa playoff yaparsın ama Patrick Mills Randy Foye Middleton bu performansı gösterebilir mi? Verdiğin alanlarda bu hafta en fazla sayı atan 2.takımsın(daha maçlar devam ediyor ama) en fazla asist yapan 3.takımsın yazık oldu o perfermanslara. 5-4e gelmedi seri kusura bakma :)

Bu hafta çok kritik ve all star olması nedeniyle kısa bir hafta. Bu hafta 6-3 herşeyi değiştirir diye düşünüyorum. Ama yenilirsem herşey biter .

Alonzo Gee yaktı beni.Eğer oynasaydı yüzdeli oyunuyla genel yüzdede ve sayıda öne geçip 6-3 yenebilirdim.Reislerin emeğine yazık oldu.

Kötü olmuş bu kısa program. Lawson ve Nash de oynamayacak sanırım. Çıkacak her sonuca rağmen kalan haftalar telafi edip Play Off yapsın takım gerisini o zaman düşünürüz. :)