Yahoo Nba Fantasy League 2013-2014

Bu aralar şanslı mıyım bilmem ama geçen hafta Erdal 3 4 gün oyuncusunu benchte unuttu 5-4 bitecek seri 7-2 bitti bu haftada da Sarper unutcak galiba saat 1 i geçiyor oyuncuları benchte. Umarım bunu görürde alırkadroya. İkiside halbuki oyunda halen bayağı iddiası olan takımlar

Takım öyle bir yerde çıkışa geçti ki izahı zor bir performansımız var son haftalarda . Tam yerinde çıkışa geçti takım. Şimdi mesele Veysel'den ve Sarpsborg'tan kaçabilmeye geldi. İlk turda bu 2 takımla eşleşmemek benim için önemli çünkü hem iyi takımlar hem de acaip ters geliyorlar bana yetenekli oldukları alanlarda.

Takım öyle bir yerde çıkışa geçti ki izahı zor bir performansımız var son haftalarda . Tam yerinde çıkışa geçti takım. Şimdi mesele Veysel'den ve Sarpsborg'tan kaçabilmeye geldi. İlk turda bu 2 takımla eşleşmemek benim için önemli çünkü hem iyi takımlar hem de acaip ters geliyorlar bana yetenekli oldukları alanlarda.
kaçmana gerek yok hocam...beni 9-0la süpürdüğün bu hafta sarper'e 8-1, veysel'e 6-3 üstünlüğün varmış.. bunca yıllık fantasy kariyerimde 9-0 görmüşlüğüm yoktu sayende o da oldu..

kaçmana gerek yok hocam...beni 9-0la süpürdüğün bu hafta sarper'e 8-1, veysel'e 6-3 üstünlüğün varmış.. bunca yıllık fantasy kariyerimde 9-0 görmüşlüğüm yoktu sayende o da oldu..
* Maçım fazlaydı
* Sakatım yoktu
* Şutörlerim acaip şut soktu yüzde olarak.
* 3 haftalık bloğumu 1 haftada yaptım.
* Top çalma ve top kaybını ucundan aldım.
Bu hafta bir daha gelmez yani abi. Ben yine de bi şekilde bu 2 takımdan kaçmalıyım. Ki normal şartlarda ilk turda giderim gibi gözüküyor.

Benim takım 4 haftadır batışta ; Sarper'den kaçmak için 1.liğe kastığım haftadan bu yana 3 ağır mağlubiyetle 6.lığa düşüp Sarper'in rakibi olduk...Ne demişler "Kaderinden kaçmaya çalışan kişi seçtiği yolda kaderiyle karşılaşır. "

Play-Offlar belli oldu. Sezonu 1. tamamladım ama bu ilk turda rakibime eleneceğimi düşünüyorum :) maç fazlası var rakibin ve çok formda. Griffin 2 maç oynuyacak Wade 4 maçı var ama 2 maç oynucak gibi back to backlerden dolayı. Bu haftayı alırsam şampiyon olurum gibi ama bakalım :)

Bence ikinizde Boston Celticsi beni elemesine dua edin çünkü bu hafta maç sayım o kadar az ki haftaya Mustafa Abiden 10(on) Veysi Denizden 8(sekiz) maç fazlam var. Haftaya oyuncularımın toplam 59 maçı var ve daha ilginci hepsini oynatabiliyorum sıkışmıyorlar tek günde.

Abi normal sezonda 2 eşleşmede de yendin ki biri efsanevi 9-0'lık seri. İlk günden enseyi karartma bence yine favori sensin..

Algridge sakat abi.
İlk maçımızda Love'ın ananesi mi ne vefat etmişti ve bi tane de maç ertelenmişti salonun çatısı yüzünden. Garip şeyler olmuştu yani. İkinci maçta da benimkiler sapıtmıştı resmen. Gerçi dün de Howard oynamamış. Yani şunları görünce birşey diyemiyorum malum biz ne zaman seri yapsak sende birşeyler ters gidiyor abi.

Bence ikinizde Boston Celticsi beni elemesine dua edin çünkü bu hafta maç sayım o kadar az ki haftaya Mustafa Abiden 10(on) Veysi Denizden 8(sekiz) maç fazlam var. Haftaya oyuncularımın toplam 59 maçı var ve daha ilginci hepsini oynatabiliyorum sıkışmıyorlar tek günde.

Valla bu kötü olmuş. Çünkü top kaybında maç fazlana rağmen bizi geçemezsin. Hatta 1-4-5-8 arasında en az top kaybı yapan sensin son haftalarda. Maç fazlası da devreye girince bizim vaziyet kötüye doğru gidiyor. Neyse hele bi çıkalım da :)

Algridge sakat abi.
İlk maçımızda Love'ın ananesi mi ne vefat etmişti ve bi tane de maç ertelenmişti salonun çatısı yüzünden. Garip şeyler olmuştu yani. İkinci maçta da benimkiler sapıtmıştı resmen. Gerçi dün de Howard oynamamış. Yani şunları görünce birşey diyemiyorum malum biz ne zaman seri yapsak sende birşeyler ters gidiyor abi.
Tebrikler hocam.
Howard'dan hiç faydalanamadığım seriyi 1 blok ve 2 steal ile kaybetmek acı oldu. Diğer ana kategorilerde oldukça iyî bir değer yakalamışken hem de. Sana Veysel karşısında başarılar dilerim.

Sarper tebrikler.
Ben zaten draft gecesi kaybetmiştim ama yine de iyi geldim buraya kadar. Yanarım yanarım eksiksiz 1 hafta geçiremedim ona yanarım :D

Erdal balına karşı vermek zor oldu, Dunleavy'nin 5 blok yaptığı maçı merak ettim kariyerinde toplam 5 bloğu anca olan adam o maç nasıl yaptı filan? Uzunlarım berbat hafta geçirince, oynamadıkları maçlar da olunca ribaund ve blok gitti, sezon heba oldu. Erdal'a tebrikler gene de :)

Tebrikler hocam.
Howard'dan hiç faydalanamadığım seriyi 1 blok ve 2 steal ile kaybetmek acı oldu. Diğer ana kategorilerde oldukça iyî bir değer yakalamışken hem de. Sana Veysel karşısında başarılar dilerim.
Bu hafta kim kazansa maç sayısından dolayı kurbanlık koyun olarak gidecekti yarı finale abi. Kurbanlık koyun görevimi yapıp yan şezlongda yerimi alırım haftasonuna doğru :D He bir de pek hakettiğime inanmıyorum bu haftayı. Top çalma ve blok baya bir bal oldu bana.