Yahoo Nba Fantasy League 2013-2014

Benim takım bu hafta üçlük olup yağıyor resmen. Tamam zaten üçlükte ligin en iyilerinden biriyim ama bu hafta başka. J.Green'in 1 maçta 8 üçlük attığı hafta işte :)

İtiraf ediyorum bir ara Kevin Duranti takaslamayı düşündüm :)) Ne atıyor yahuu durmuyor durmasın aman Nazar değmesin . Wade de 8 maçta 6 maç kaçırmış olacak bu gece de oynamayarak. Sakatlığı da yok diyorlar dinlenme diyorlar umut veriyorlar adama ne dinlenmeymiş arkadaş. Bledsoe da 4-6 hafta demişlerdi açıklama gelmiş bu sezon oynucakmış ama zamanla olabildiğince yavaş ilerliyormuş sakatlığı bakalım 2 hafta geçti 4 5 hafta daha beklerim en azından.

İtiraf ediyorum bir ara Kevin Duranti takaslamayı düşündüm :)) Ne atıyor yahuu durmuyor durmasın aman Nazar değmesin . Wade de 8 maçta 6 maç kaçırmış olacak bu gece de oynamayarak. Sakatlığı da yok diyorlar dinlenme diyorlar umut veriyorlar adama ne dinlenmeymiş arkadaş. Bledsoe da 4-6 hafta demişlerdi açıklama gelmiş bu sezon oynucakmış ama zamanla olabildiğince yavaş ilerliyormuş sakatlığı bakalım 2 hafta geçti 4 5 hafta daha beklerim en azından.

Birader biz seni hiç sevmiyoruz biliyorsun değil mi bunu ? Böyle herkesi 6-3 , 7-2 yenmeler filan ? İnsan renkdaşını hiç 7-2 yener mi ? Yen ama 5-4 yen. Baktın çok iyisin ; çek oynayan oyuncunu benche oynamasın. Valla senin takım Halis Karataş'ın altındaki at gibi kırbaçsız gidiyo. Benim Deron Williams'ı bi dövmediğim kaldı. Yapma lütfen gel 2 hafta sonraki seride 5-4 anlaşalım senle. Hiç yorulmasın çocuklar.

Birader biz seni hiç sevmiyoruz biliyorsun değil mi bunu ? Böyle herkesi 6-3 , 7-2 yenmeler filan ? İnsan renkdaşını hiç 7-2 yener mi ? Yen ama 5-4 yen. Baktın çok iyisin ; çek oynayan oyuncunu benche oynamasın. Valla senin takım Halis Karataş'ın altındaki at gibi kırbaçsız gidiyo. Benim Deron Williams'ı bi dövmediğim kaldı. Yapma lütfen gel 2 hafta sonraki seride 5-4 anlaşalım senle. Hiç yorulmasın çocuklar.

O yuzden Bledsoe aldım zaten :) Valla haklısın 2 hafta çok kötüydü onlarda da yenildim zaten diğer haftalar ama deli dolu gidiyor takım da hatırladığım kadarıyla Play-Off larda daha ligi birinci bitiren şampiyon olamadı :) Bledsoe dönmemişken 5-4 kabulumdur bu arada :)

O yuzden Bledsoe aldım zaten :) Valla haklısın 2 hafta çok kötüydü onlarda da yenildim zaten diğer haftalar ama deli dolu gidiyor takım da hatırladığım kadarıyla Play-Off larda daha ligi birinci bitiren şampiyon olamadı :) Bledsoe dönmemişken 5-4 kabulumdur bu arada :)
Anlaştık birader :) Geri dönmek yok. 5-4'e ayarlayacağız bir şekilde. İçimizdeki saklı Aziz ortaya çıksın :)

Garnett'e taliptik ama Kaan abiye gitmiş. Free agent seçimlerde draft sırası alt sırada olanın seçmesi değil miydi mantık ? Bilmediğim birşey mi var ? Bi bilen varsa açıklasın lütfen. Kaan abi oyuna para mı verdin :p

Valla ben de şaşırdım nasıl bana geldi diye. Su zamana kadar Frye, Henson, Chandler vs. hep başkasına kaptirdim oyun bu halime acidi galiba:)

Federasyon bize tavır almış. Adil olmayan şartlarda mücadele ediyoruz. Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.
Artık yeter ; bakın inanmıyorsanız şekipe sorun 100 milyon dolar yayın hakkı için teklif ettiler bize. Havuzdan çekilmeyi düşünüyoruz. Gerekirse İsviçre Federal Mahkemesi'ne bile gideriz.
Ayrıca Kralına Badem Suyu takımı bu ligde vergilerini veren tek klüp. Algridge'in , Ariza'nın maaşlarını vermek kolay mı sanıyorsunuz ? Buradan HSYK'ya sesleniyorum . Elimde olsa Erdal Avcı'yı yargılarım.
Kralına Badem Suyu diktatörü pardon yönetim kurulu olarak , haksızlıklar karşısındaki mücadelemizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.
Son olarak da cefakar taraftarımızın beş para etmez Randy Foye 'un tshirtlerini alacak kadar salak olmasından gurur duyduğumuzu belirtiriz. Garnett adlı spor etiğine uymayan , zaten formamızı taşıyabilecek erdem seviyesine ulaşamamış şahsın da klübümüzle her hangibir ilişkisinin olması söz konusu olamaz.

Oh be rahatladım valla playoffa giremezsek bile taraftarın gazını aldık.

Genel sıralamada 'Waiver' diye bir şey var Free Agent 'a talipler arasında en düşük waiwer a sahip olan alır :) Mesela Kaan Abi Garnetti aldığı için waiver ı son sıraya(14 oldu) düştü yani bir daha bir oyuncuya Kaan Abiyle başkası talip olursa waiver ı düşük olan yani diğer kişi alır :)

Bu arada nazar değdi takıma :( Durant oynamadı sakatlıktan dün Teague sakatlandı oyundan çıktı 2 maç en az yok daha durumu belli değil. Wade desen dönmüyor Bledsoe bir 4 hafta diyorlar bir oynamayabilir diyorlar :) Bu hafta rakibimde çok sakat verdi ama zaten 2 sakatı vardı 1 ini değiştirdi ama Rudy GAY Hinrich falanda sakatlandı ama çok müthiş hafta geçiriyor kalan takımı :) 6-3 kaybedebilirim 8-1 alabilirim :)

5-4 galip geldim bu hafta ama saha içi yüzdesini .505 ile atarken serbest atışı .795 ile atarken kaybettim. Zafer Abiyi de tebrik ediyorum çok sakatı vardı hafta içinde sakatlanan da çoktu.

Bu hafta Carmelo'nun gazabına uğradım. Play-Off umutlarım da bitti sayılır. Sayı berabere bitmiş. Asistte 2 fark steal'de 3 fark, blokta 1 fark falan onları alsam umudum olurdu play-off için

A.Davis'in insanlık dışı performansıyla birlikte haftayı 5-3'lük galibiyetle kapattım.

Bu hafta Sercan'la oynuyorum. Benim oyuncular bolca dinlenecekler gibi 8-9 maç fazlası olacak Sercan'ın.

Kaan bu sene iptalim ben oyuncularım çok kötü maalesef draftta hep yanlış adamlar aldım sakat oyuncularımı erken bıraktım gerilere düşmeyim diye ama yine gerilerdeyiz,takasa gircek adam yok elimde :) Yine de elimden geleni yapıyorum takip ediyorum devamlı ama iyi olan kazansın bakalım.

Bu hafta rakibin oyuncu fazlası vardı bir de oyuncu değişiklikleriyle 5 maça çıktı sanırsam fazla maçı şimdi de Atlanta- Detroit maçı ertelenmiş olumsuz hava koşulları nedeniyle. 2 oyuncumu da orda kaybettim rakipte de 1 oyuncu vardı ama zaten 11 oyuncusu dolu olduğu için yedek bırakmıştı onu.

Wade de yine oynayamayabilirmiş hayır iddiada da Miamiye verdik :)