2018-2019 Hazırlık Dönemi

Takımın Yunanistan dönüşü bindiği uçağı görünce halimize üzüldüm. İnşallah Cuma günü medya gününe formaları yetiştirmişlerdir.

Edit: Formalar gelmiş. Cuma günü görücüye çıkacak.

Son düzenleme:
Dediler ya güvenlik görevlisi tutmak zorundayız diye
yönetim onun için para vermek istemiyor hazırlık maçlarında ekstradan
Nerde dediler dogruolamaz bu. 30 lira para aliyo guvenlikciler gunluk. 10 guvenlik koysan 300 lira eder. 5 liradan 100 bilet satsan 500 lira zaten karsiliyo. Hadi bilet satmasan bile 300 liranin hesabini yaparmi koca kulup. Ertugrul erdogana sorsan seyirci takimi tanisin takimda seyirciyle nasil oyniycagina alissin o destegi hissetsin diye guvenlik parasini cebinden verir. Mantiksiz bahane olmus.

Nerde dediler dogruolamaz bu. 30 lira para aliyo guvenlikciler gunluk. 10 guvenlik koysan 300 lira eder. 5 liradan 100 bilet satsan 500 lira zaten karsiliyo. Hadi bilet satmasan bile 300 liranin hesabini yaparmi koca kulup. Ertugrul erdogana sorsan seyirci takimi tanisin takimda seyirciyle nasil oyniycagina alissin o destegi hissetsin diye guvenlik parasini cebinden verir. Mantiksiz bahane olmus.

30 liramı sesli güldüm

Hazırlık dönemini galibiyetle kapatıyoruz!

Maç sonucu | #Galatasaray 85 - 80 Sidigas Avellino

Tebrikler #Galatasaray!

Tai Webster 14 sayı – 6 ribaund – 2 asist

Aaron Harrison 14 sayı – 3 asist

Nigel Hayes 14 sayı – 4 ribaund

Ayberk Olmaz 10 sayı – 4 ribaund

Zach Auguste 10 sayı – 7 ribaund

Can Korkmaz 6 sayı

Ege Arar 6 sayı – 3 ribaund

Jaka Klobucar 6 sayı – 5 asist

Göksenin Köksal 4 sayı – 4 ribaund

Marko Arapovic 3 sayı

Son düzenleme:
30 liramı sesli güldüm
Simdi ariyip sordum 30 lira almiyomuydunuz gunluk diye ama o eski fiyatmis. 50 liraya cikmis simdi. Ben rakamsal hatami duzeltiyim sende detaylara takilcagina 500 lira icin takimin avrupa maci oncesi seyircili bi antreman maci bile yapamayip sezona hazirlanmasinin zararlarini nasil savuncagini dusun. Artik omer cansever fanboymusun omer yalcinkaya fanboymusun mahmut recevik fanboymusun bilmem ama sende yonetim askini bu mesajim uzerine devam ettir cunku anafikirde deyisen bisi olmuyo.

Nerde dediler dogruolamaz bu. 50 lira para aliyo guvenlikciler gunluk. 10 guvenlik koysan 500 lira eder. 5 liradan 100 bilet satsan 500 lira zaten karsiliyo. Hadi bilet satmasan bile 500 liranin hesabini yaparmi koca kulup. Ertugrul erdogana sorsan seyirci takimi tanisin takimda seyirciyle nasil oyniycagina alissin o destegi hissetsin diye guvenlik parasini cebinden verir. Mantiksiz bahane olmus.

Simdi ariyip sordum 30 lira almiyomuydunuz gunluk diye ama o eski fiyatmis. 50 liraya cikmis simdi. Ben rakamsal hatami duzeltiyim sende detaylara takilcagina 500 lira icin takimin avrupa maci oncesi seyircili bi antreman maci bile yapamayip sezona hazirlanmasinin zararlarini nasil savuncagini dusun. Artik omer cansever fanboymusun omer yalcinkaya fanboymusun mahmut recevik fanboymusun bilmem ama sende yonetim askini bu mesajim uzerine devam ettir cunku anafikirde deyisen bisi olmuyo.
Nerelere gittin sen Kardes sadece yorumuna güldüm o kadar biraz sakin ol :)

Givova marka yeni formalarımız nihayet göründü.

Gecmis mesajlarina baktim hepsi sube yoneticileri leyine. Anafikri atliyim bi zammin rakamina takilip cevapyazma ihdiyaci hissedince bunda varbi numara dedim.

Basketbol yötecilerinin isimlerini dahil bilmem önceki msjlarımda yönetimi savunduğum bazı şeyler var doğrudur savunduğum şey kulübün parasının kıymetini bilmesidir Galatasaray düşük bütçeli bir takım olsada büyüklüğünden birşey kaybetmez kaldıki 3-5 sene önceye kadar hep böyleydik eğer kulüp borç batağı içindeyse harcamamak en iyisi ( iyi bir sponsor bulamamaları yönetimin büyük eksikliği ) vede bütçe doğrultusunda oldukça iyi kadro kurulduğu kanaatindeyim senin msjına gelince gerçekten güldüm bunda hiçbir artniyet yoktu sen konuyu almışsın benıim msjları incelemişsin çookkkk uzaklara gitmişsin

Takımımızın son 2 maçını ben de takip ettim. Hava oldukça olumlu fakat yorumlamak için henüz erken. Ege Arar'a güvenemeyeceğimiz aşikar. Umarım uzun konusunda bir bütçe ayarlanabilir. 5 milyon TL sponsorluk konusunun en kısa sürede sponsor olacak firmanın arzu ettiği gibi oyuncu maaşlarının ödeneceği şekilde sonlanmasını istiyorum.

sponsor firma ile görüşme mi var acaba varsa firma hangisi doruk bey öğrenmek istiyoruz

Muhalif diyorki, Sportif as zarar ediyor. Basketbol AS ve Voleybol AS kurarsak onlarda zarar yapabilir o yüzden sirketlesmeyi kabul etmeyelim :D

Böyle bir mantik olabilirmi bu nasil ahmakliktir

Muhalif diyorki, Sportif as zarar ediyor. Basketbol AS ve Voleybol AS kurarsak onlarda zarar yapabilir o yüzden sirketlesmeyi kabul etmeyelim :D

Böyle bir mantik olabilirmi bu nasil ahmakliktir

Bu açık açık sana güveniyorum demektir. Bu noktada yapılacak şey istifadır. Tabi basketbol yönetimi için bu bir seçenek değil o muhteremler kulüp hayrına serçe parmağını oynatmaz

Givova formalar geldi, ama Basketbolcular antremanda Hummel antreman ekimpanlarini kullaniyolar.
Bu konu hakkinda bilgisi varmi?