2023-2024 Euroleague

İsrail takımlarının Avrupa kupası maçları nasıl oynanacak ? Maccabi Tel Aviv'in kendi evinde 18 Ekim'de Valencia ile oynaması gereken maç,Valencia'nın evinde oynanacak diye biliyorum.Fakat emin değilim.Tüm İsrail takımlarının benzer şekilde mi oynanacak maçları Avrupa'da ?

İsrail takımlarının Avrupa kupası maçları nasıl oynanacak ? Maccabi Tel Aviv'in kendi evinde 18 Ekim'de Valencia ile oynaması gereken maç,Valencia'nın evinde oynanacak diye biliyorum.Fakat emin değilim.Tüm İsrail takımlarının benzer şekilde mi oynanacak maçları Avrupa'da ?
Büyük ihtimal avrupada oynayacaklar Maccabi Tel Aviv'in Kıbrıs Rum Kesimi'nde hazırlanacağı söyleniyordu.

Barça 66-59'dan sonra muhteşem döndü. Bartzokas neden Canaan'ı kullanmıyor anlamadım bu arada.

bunu yazarken oyuna aldı canaan'ı koç, çok geç kaldı bence.

Valencia Fenerbahçe'ye maçı altın tepside sundu ama wilbekin 1/2 yaparak tek başına getirdiği maçı valencia'ya geri verdi. genelde bu tarz hareketleri guduric'ten görürdük ama bugün wilbekin'den gördük. Kesin W yazılması gereken bir deplasmandan L ile dönüyor Fenerbahçe.

Wilbekin'in son 5 sn kalmışken atsa dengeye getireceği serbest atışı kaçırması :) şunu uzun oyuncu yapsa peki dersin ama Wilbekin nasıl kaçırıyor bu seviyede ve maçın bu noktasında.

Son 10 sn kala çıkan teknik faul eğer daha önce Dorsey oyun içinde uyarılmamışsa ağır olabilir.Valencia'nın topu oyuna sokamadan vermesine şaşırmadım,maç içerisinde defalarca belli noktada farkı açıp sakinliğini koruyamamış,içeriden yemeyeyim diyip dış şutu veren akıl yoksunu takımın teki.Şutu veriyor,hücum ribaundu verip tekrardan dış şutu veriyor.

Fenerbahçe bugün uygun şutları bulup bulup kaçırdı.Valencia için ekstra bir galibiyet oldu.İlginçtir ki Fener maçlarını iyi sonuçlarla geçiyorlar evlerinde.

Wilbekin'in son 5 sn kalmışken atsa dengeye getireceği serbest atışı kaçırması :) şunu uzun oyuncu yapsa peki dersin ama Wilbekin nasıl kaçırıyor bu seviyede ve maçın bu noktasında.

Son 10 sn kala çıkan teknik faul eğer daha önce Dorsey oyun içinde uyarılmamışsa ağır olabilir.Valencia'nın topu oyuna sokamadan vermesine şaşırmadım,maç içerisinde defalarca belli noktada farkı açıp sakinliğini koruyamamış,içeriden yemeyeyim diyip dış şutu veren akıl yoksunu takımın teki.Şutu veriyor,hücum ribaundu verip tekrardan dış şutu veriyor.

Fenerbahçe bugün uygun şutları bulup bulup kaçırdı.Valencia için ekstra bir galibiyet oldu.İlginçtir ki Fener maçlarını iyi sonuçlarla geçiyorlar evlerinde.
Hocam kurallara göre maçın son 2 dakikasında uyarmadan teknik faul çalınıyormuş. Maçın bitiminde spiker açıkladı onu. Onun dışında dediklerinize imza.

Barcelona'dan Saras'ın gitmesine çok sevindim. Şu isimlerin hakkı net final hatta şampiyonluk. Bu sene masaya yumruğunu vuracaklarını düşünüyorum o takımın.
Wilbekin de bu sebeple 8 senedir Wilbekin. Ne uzar ne kısalır, ne uzadı ne kısaldı...
Canaan ise rollerin keskin verildiği bir takımda parlar. Bu tip düzen takımlarında zor. En fazla 5-6 PIR ile maç tamamlıyor. Mesela bizdeyken takımın ana parçasıydı ve çıkıp çatır çatır şutlarla maç alıp 20-30 PIR yapıyordu. Maccabi gibi takımlarda hünerlerini daha fazla ortaya çıkarır diye düşünüyorum.
Fener maçını izlemedim ama dikkat ettiğim şey ribaunt istatistikleri oldu. Fener ribaunt alamamış. Pierre ve biraz da Nigel alabilmiş o kadar. Rakip yaklaşık 45 ribaunt çekmiş. Papagiannis, Motley falan ne iş yapıyor o zaman.