EL 4. Hafta | Union Olimpija 70 - 79 Galatasaray MP

Biraz pas yapınca çözülen bir takım ama ilk yarı fazla kullanamadık bu özelliğimizi.Biraz akıllı oynarsak üçüncü periyod sonunda farkı daha da açabiliriz,yeterki hücumda bol pas yapıp savunmada kolay basket imkanı vermeyelim.

15'le bitirebilirdik devreyi.Basket faul yaptıramadığımız pozisyonlarda çizgiden 3/6 attık.Capin'in ekstra üçlüklerine Markota'nın son saniye basketi eklenince içeri 7'yle girdik.Oyun fazlasıyla gidip geldi devre boyunca.Kontrol bizde olsa da set temposunu yükseltelim derken baya top kaybı yaptık.Adamların ekmeğine yağ sürdük.
İçim rahat değil her zamanki gibi. :)

buraların takımı olmadığımızı düşünüyorum açıkçası. EL nin en kötü takımlarından biri olimpija. en kötü takımı olmasının yanında kötünün kötüsü oyun oynuyorlar. buna rağmen maçtaki duruma bakın. umutlarım harbiden tükendi. bu forumda sienayı zorlayıp 2. olurmuyuz bile konuşulmuştu. nerden nereye gelinmiş

İlk 3 periyotta elimize birçok fırsat geçti maçı koparabilmek adına ama rakibin dönüşüne hep izin verdik. Yalnız son bölüme kadar oyuna tutunmayı başaran rakibimiz, moral bulup canımızı sıkabilir.

buraların takımı olmadığımızı düşünüyorum açıkçası. EL nin en kötü takımlarından biri olimpija. en kötü takımı olmasının yanında kötünün kötüsü oyun oynuyorlar. buna rağmen maçtaki duruma bakın. umutlarım harbiden tükendi. bu forumda sienayı zorlayıp 2. olurmuyuz bile konuşulmuştu. nerden nereye gelinmiş

Sienayı yenmek ve bu grubu 2. sırada tamamlamak sizinki fantezi olmuş azcık

galibiyete sevineceginize neyle ugrasiyorsunuz.hep negatif hep negatifler yorum yapanlarla doldu burasi.nerde eski pozitif yazi yazip motive edenler birlik olanlar.üzlüyorum renkdaslarim icin.

galibiyete sevineceginize neyle ugrasiyorsunuz.hep negatif hep negatifler yorum yapanlarla doldu burasi.nerde eski pozitif yazi yazip motive edenler birlik olanlar.üzlüyorum renkdaslarim icin.

Olumsuz yorumlara inanamıyorum.Bu takım ilk defa Eurolig de oynuyor ve 2. deplasman galibiyetini alıyor.(Geçen sene Efes deplasmanda galip gelemedi hatırladığım kadarıyla.)

Savaşarak kazandık, dirsek yedi furkan coştu biz coştuk, zor oldu ama bizim oldu. efes ve barca maçlarında alem taraftar görsün 13 kasım pazar saat 17:30 GALATASARAY-efes, 17 kasım perşembe GALATASARAY-barca saat 20:00

grup 4.lüğü yolunda önemli bir galibiyet kendi evimizde deplasmanda yendiğimiz 2 ekibi yeneriz yenemezsek büyük sürpriz olur bu saatten sonra şimdi asıl önemli olan kazanı deplasmanda yenip 3.olabilmek onu da takımın o günkü form durumu belirleyecek tebrikler hepsine özellikle de furkana

Çok önemli bir galibiyetti deplasmandaki 2.galibiyetimiz.Top 16'ın kapısını sonuna kadar açtık hedef maçı Kazan deplasmanıdır bundan sonra.