2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Hayırlı olsun. Geç oldu ama önemli olan kalkmasıydı. Resmi açıklamada belirtilmemiş ama kadın takımının da kaldırılmıştır umarım.

Sonunda ödemeler yapılmış ve cezalar kaldırılmış.Yumurta kapı hesabı bu şekilde yürümemesi lazım işlerin.Bu şube en azından doğru yönetilmeyi hak ediyor..Hiçbirimiz devasal bütçeler istemiyoruz sadece diğer Avrupa kulüpleri gibi yönetilmek istiyoruz tek arzumuz bu.Umarım bu yeni bir başlangıç olur da bu tarz sorunlar ile karşılaşmayız bir daha..

Bu arada Türkiye, FIBA'nın yasak listesinde 20 Takım ve 54 ban ile en çok ban yiyen ülke konumunda... Yazık gerçekten... Umarım bir daha bu listeye girmeyiz. 2 milyon dolarlık takımın maaşlarını bir zahmet zamanında ödesinler.

Hayırlı olsun.
Şaşırttılar beni.
Keşke aynı beceriyi forvet transferinde de gösterselerdi.
Yinede tebrik ederim.
Geçte olsa başarabildiler.
Sağ olsunlar.

Bu arada 2015 - 2016 sezonundan kalan borçlar diye başlıyor cümle ne kadar acı 2015 2016 da bu şubede olup hala devam eden üst düzey yöneticilerin hepsi gitmeli insanlar hak ettikleri paraları tam 2 yıl sonra alabiliyorlar bırası GALATASARAY bey biraz edep yahu bu yönetime de bira fazla mı yükleniyoruz sanki geçmişten gelen borçları kapatmaya çalışıyorlar hemde takım kurmaya çalışıyorlar gerçeği onların da yaptığı saçma hareketler var Onur’da kabul ediyorum bir an evvel basketbol AŞ kurulsun artık

Bu arada 2015 - 2016 sezonundan kalan borçlar diye başlıyor cümle ne kadar acı 2015 2016 da bu şubede olup hala devam eden üst düzey yöneticilerin hepsi gitmeli insanlar hak ettikleri paraları tam 2 yıl sonra alabiliyorlar bırası GALATASARAY bey biraz edep yahu bu yönetime de bira fazla mı yükleniyoruz sanki geçmişten gelen borçları kapatmaya çalışıyorlar hemde takım kurmaya çalışıyorlar gerçeği onların da yaptığı saçma hareketler var Onur’da kabul ediyorum bir an evvel basketbol AŞ kurulsun artık

Yarsuvat-Özbek Aysal’dan gelenleri kapattı. Aysal, Adnan Polat’tan gelenleri. Adnan Polat,Canaydın’dan gelenleri. Sorun zihniyette özetle.

Sırf aylar sonra zahmet edip ödedi diye başkana tapanlar var sosyal medyada. Durumu yazanlaraysa hain muamelesi yapılıyor. Ülkenin durumu kulübe de sirayet etmiş durumda. 400K yüzünden mi kaybetmişiz transfer dönemi o kadar oyuncuyu. Adam Mayıs’ta ödese 1 trilyon da kârda olacaktık. Teşekkür falan etmiyorum görevleri bu, geç bile kaldılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hangi oyuncuyu transfer yasağı yüzünden kaçırdık? Yoksa oyuncuları geçmişten bugüne gelen ödeme konusunda ki kötü mazimizden dolayı mı kaçırdık? O yüzden bugünden sonra ödemeleri düzenli ve aksatmadan yapmalıyız. Bu yasağın kalkacağı zaten belliydi. Ama 1 gün kala ama 1 ay kala illaki kaldıracaklardı. Önemli olan bir daha yasaklı duruma düşmemek. Bunu yaparsa (tüm branşlarda) o zaman tebrik ederim başkanı ve yönetimi.

Biz daha fazla para vermemize rağmen İtalya’nın alt takımını tercih eden bi pivot vardı. Zaten şu dönemin nasıl sancılı geçtiği, nasıl bi imaj çizdiğimiz herkesin malumu.

Sırf aylar sonra zahmet edip ödedi diye başkana tapanlar var sosyal medyada. Durumu yazanlaraysa hain muamelesi yapılıyor. Ülkenin durumu kulübe de sirayet etmiş durumda. 400K yüzünden mi kaybetmişiz transfer dönemi o kadar oyuncuyu. Adam Mayıs’ta ödese 1 trilyon da kârda olacaktık. Teşekkür falan etmiyorum görevleri bu, geç bile kaldılar.

Aynen katılıyorum Muhammed Beye. Bize de düşen Galatasaray Basketbolunu dimdik tutmaktır. Sonuç ne olursa olsun, erkek ve kadın takımlarımıza destek en üst seviyede olmalı. Salonlar doldukça, Galatasaray Basketbolu hep varolacaktır.

Anadolu Efes'in efsane oyuncusu Petar Naumoski'nin iki oğlu Adrian ve Michael Galatasaray'ın altyapı takımlarında oynayacak.

İnşallah iyi çıkarlar ve yine İnşallah elimizde tutabiliriz !!!

Hangi oyuncuyu transfer yasağı yüzünden kaçırdık? Yoksa oyuncuları geçmişten bugüne gelen ödeme konusunda ki kötü mazimizden dolayı mı kaçırdık? O yüzden bugünden sonra ödemeleri düzenli ve aksatmadan yapmalıyız. Bu yasağın kalkacağı zaten belliydi. Ama 1 gün kala ama 1 ay kala illaki kaldıracaklardı. Önemli olan bir daha yasaklı duruma düşmemek. Bunu yaparsa (tüm branşlarda) o zaman tebrik ederim başkanı ve yönetimi.

Transfer yasağı yüzünden kimseyi elimizden kaçırmadık. Adam italyada yaşamak istedi, olay bundan ibaret. Kendi kendilerine gelin güvey olan, kendi tahminleri ne sonradan kendileri inanan ve doğru olarak lanse eden bir grup var forumda...