2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Seneye bence Rusya liginden Nenad Dimitrijević , Jaylon Barford ve Okaro White dusunebilir.
Turkiye liginde dusunulebilecek isimler;
Can Korkmaz
Can Ugur Ogur
Berkan Durmaz
Yigit Arslan
Bugrahan Tuncer
Egemen Guven
Ercan Osmani
Erkan Yilmaz
Ahmet Duverioglu
Muhsin Yasar
Metin Turen
Kadir Bayram

Seneye bence Rusya liginden Nenad Dimitrijević , Jaylon Barford ve Okaro White dusunebilir.
Turkiye liginde dusunulebilecek isimler;
Can Korkmaz
Can Ugur Ogur
Berkan Durmaz
Yigit Arslan
Bugrahan Tuncer
Egemen Guven
Ercan Osmani
Erkan Yilmaz
Ahmet Duverioglu
Muhsin Yasar
Metin Turen
Kadir Bayram
Gaziantep'ten de Muhsin ve Metin dışında yabancılarda çekilebilir.

Turgay Z. hâlâ ne yüzle görev alabiliyor şubede?
Geçen sezonki rezalet kadro yapılanmasının mükâfatı olarak mı?

Son derece katılmaktayım.Sırasıyla; Ekrem Memnun, Kerem Tunçeri, Andreas Pistiolis şubeden ayrılan isimler oldu.

Burada iki durum var; ya bu süreçte hiçbir kararda kendisi aktif bir role sahip değildi ve suçsuzdu -bu durumda sahip olduğu pozisyonun arkasını dolduramıyor demektir - ya da bu sürede karar merciilerinden biri olduğundan ötürü, ortaya çıkan bu tabloda ayrılan diğer isimler kadar kendisi de suçludur.

Her iki durumda da ivedilikle şubeden tasfiyesi gerekir.

Son derece katılmaktayım.Sırasıyla; Ekrem Memnun, Kerem Tunçeri, Andreas Pistiolis şubeden ayrılan isimler oldu.

Burada iki durum var; ya bu süreçte hiçbir kararda kendisi aktif bir role sahip değildi ve suçsuzdu -bu durumda sahip olduğu pozisyonun arkasını dolduramıyor demektir - ya da bu sürede karar merciilerinden biri olduğundan ötürü, ortaya çıkan bu tabloda ayrılan diğer isimler kadar kendisi de suçludur.

Her iki durumda da ivedilikle şubeden tasfiyesi gerekir.
10 sene Ömer Yalcinkaya kaldi bu subede.

Turgay Zeytingöz bir senede harcanicak adam degil.

Dylan Ennis mi Trimble mi diye sorsaniz Ennis derim. Bence de kesinlikle takimda kalmasi gerekiyor.
Colairo`da ayni sekilde kalmasi gerekiyor, Sadik da kalabilse iyi olur, Muhaymin de bence gelisimini surduruyor kalmasi gerekiyor.
Zaten budur takim ile ilgili dusunduklerim :)

Ennis için acele etmeye gerek yok combo sg fazlasıyla bulunur. Pg gibi oynayamadigi için Ennis yanına 2 pg karakterli guard gerekir. Kenan S. Erten G. Berk Uğurlu var Kartal sakatlık sonrası riskli.
Muhaymin oynarsa gelişir bence düşük kalibre Cekmece vb. takımlara kiralanmalı. Biberovic Erkan Egehan olmasa bile Muhaymin yerine yerli 2 alıp Buğrahan İsmet vb. geçerim. Bunlarda alinamayabilir o zaman kalabilir.

Bizi bu sene yakan guardlardan öte uzunlar oldu. Bütün yük Sadık ve Caloiaro 'ya kaldı yok oki 4 nolu sistem vs yokluktan iki 4 le oynadık gerçekte. Mahir Morgan Floyd Hummer 4 te 0 maalesef.

Turgay Zeytingözü evi yoksa tesis sınırından değil Florya sınırlarından sokmam...
Floryada bir cafede bi yerde görsem elbet 2 çift söz ederim

Yok evet ben kurdum kadroyu, ben gitmeliyim.
Kağıt üzerinde mantıklı kadroydu. Angola ve Ennis o paraya iyi oyunculardi. Tutmadı.
-Bence boyalı alan olmayınca guardlar alan bulamadı-
- Morgan 'ın sakatlık riskine ben girmezdim istediği kadar antreman videosu olsun. Floyd gibi tek yönlü uzun almazdım EL ön yargısı var EL oyuncusu Eurocup oyuncusu tanımları bana komik ve gerçeklikten uzak geliyor.-

Yerliler konusunda hata diyemeyeceğim yerlide bütçe konuşur. Eleştirim 7 yerli alacağına 5 yerli al param yoksa Sinan Mahir Sedat Ali gereksiz ya da hatalı transferdir.

Bir şansı bir sezonu daha hak ediyor. Erden Timur da ders almıştır. Bütçeyi 1m dolar atirmaktan kaçmanın sene ortası çok daha pahalıya mal olduğunu deneyimlemis olduk.

Kağıt üzerinde mantıklı kadroydu. Angola ve Ennis o paraya iyi oyunculardi. Tutmadı.
-Bence boyalı alan olmayınca guardlar alan bulamadı-
- Morgan 'ın sakatlık riskine ben girmezdim istediği kadar antreman videosu olsun. Floyd gibi tek yönlü uzun almazdım EL ön yargısı var EL oyuncusu Eurocup oyuncusu tanımları bana komik ve gerçeklikten uzak geliyor.-

Yerliler konusunda hata diyemeyeceğim yerlide bütçe konuşur. Eleştirim 7 yerli alacağına 5 yerli al param yoksa Sinan Mahir Sedat Ali gereksiz ya da hatalı transferdir.

Bir şansı bir sezonu daha hak ediyor. Erden Timur da ders almıştır. Bütçeyi 1m dolar atirmaktan kaçmanın sene ortası çok daha pahalıya mal olduğunu deneyimlemis olduk.
Kağıt üzerinde Mantıklı kadorumu...
Morganın Basketbol ile alakası yokken ,Angelo Macabide uzun süre oynamamış.

Yunus,Mahir,Muyahim takımlarındaki 9 cu 10cu adamken 6cı 7 cı adam yapıcaksın..

İkinci Postada İan ile mcgee alcaksın sonrada Mantıklı kadro kuruyor öylemi pes pes pes

2 Telekom maçında da arka arkaya takımımızı izledim, Mitroviç farkını ikinci maçta direk ortaya koydu. Bu sene Telekom'u sahasında bu kadar zorlayan takım çok az oldu. Sadece mücadelemiz çok iyiydi. Sadık ilk maça göre kıpırdansa da Ennis haricindeki oyuncularımız oldukça vasattı. Bütün sene çuvallayan eski oyuncumuz Rıdvan Öncel'in bile harika maç çıkarmasını sağladılar. Kötü kadro mühendisliği nedeniyle küme düşmediğimize şükretmemiz gerekir. Göksenin artık takımda olmamalı.

Seneye 6 yabancı olacak gibi duruyor normalde karşı olurdum ama aşırı rekabet ve yerli oyuncu kıtlığında doğru karar olur. 6 yabancılı düzende 3 yerli + Göksenin + Ege Tan yeterli olur.