2024-2025 Kadın Voleybol Takımı

Ben halla ilk 4 yapabileceğimizi düşünüyorum hali hazırda kadro zaten güzel iki iyi yabancı hamlesi lazım sadece.Herkes bütçe artırdı Kalandadze ve İlkinin yanına kaliteli yabancı şart artık.

Zuzana Gorecka,Helena Cazaute,Sylla,Davyskiba,Voronkova,Skinner,Ungureanu,Yonkaria,De la Cruz,Lozo,Moksiri,Lazovic şuan aklıma gelen bazı oyuncular aranan oyuncu zaten İlkin ve Kalandadze hücumda tıkanınca oyuna atılacak biri olmalı bu tarz isimler bence yeterli olur.Uzelac çok çok iyi olurdu ama mallesef yönetim ayağına gelen şansı tepti.

Zuzana Gorecka,Helena Cazaute,Sylla,Davyskiba,Voronkova,Skinner,Ungureanu,Yonkaria,De la Cruz,Lozo,Moksiri,Lazovic şuan aklıma gelen bazı oyuncular aranan oyuncu zaten İlkin ve Kalandadze hücumda tıkanınca oyuna atılacak biri olmalı bu tarz isimler bence yeterli olur.Uzelac çok çok iyi olurdu ama mallesef yönetim ayağına gelen şansı tepti.
Bu saydığın isimlerin neredeyse hepsi bir takımla anlaştı yalnız ayrıca listedeki isimlerin bi kısmı çok gereksiz bize

Bu saydığın isimlerin neredeyse hepsi bir takımla anlaştı yalnız ayrıca listedeki isimlerin bi kısmı çok gereksiz bize
Hiçbiri bir takıma transfer olmadı diye biliyorum sadece Zuzana az çok bitti gibi ama ondan başka bir takımla sözleşme imzalama aşamasına gelen bir oyuncu yok bu listede.Moksiri ve Lazovic hariç hepsi hücum yönüyle öne çıkan oyuncular bizimde ihtiyacımız smaçör hücumları tıkandığında bir kaç sayı alıp takımı toparlayacak biri iki isim hariç hepsi hücum ağırlıklı zaten.

Hiçbiri bir takıma transfer olmadı diye biliyorum sadece Zuzana az çok bitti gibi ama ondan başka bir takımla sözleşme imzalama aşamasına gelen bir oyuncu yok bu listede.Moksiri ve Lazovic hariç hepsi hücum yönüyle öne çıkan oyuncular bizimde ihtiyacımız smaçör hücumları tıkandığında bir kaç sayı alıp takımı toparlayacak biri iki isim hariç hepsi hücum ağırlıklı zaten
Mesela voronkova Çin ya da Japonya’dan bir takımla anlaştı. Cazaute Milano ile devam ediyor. Skinner chieri ile uzattı. De la cruz ölmemiş miydi :) yonkaria çok kötü smaçör zaten almayalım. Sylla’ya zaten hiç girmiyorum onun yeri de belli

Voronkova ya Japonyadan yoğun teklifler var ama anlaşmaya yakın olduğu kulüp bile yok.Cazaute Milano ile daha uzatmadı Nilüfer ile anlaşması muhtemel hatta.İki hafta önce Skinner Sigartoshop ile anlaşmak üzereydi ama iptal oldu son durum Chieri ile uzatımı onu bilmiyorum belki orda haklısındır bilgim yok.De La Cruz uygun bütçeye gelirse tam aranan oyuncu bizim aradığımız oyuncu tanımı yedekten at kilit açsın De la Cruz gayet iş görür.Pena bence de çok kötü kimse kalmazsa son tercih olarak düşünülmeli diye yazdım.

Uzelac, Brezilya'da 10 günlük zaman diliminde gasp üzerinden iki kez ölümden döndükten sonra İstanbul'a aşık Balkanlı olarak Türkiye'ye gelecektir. 19 yaşındaki bir Sırp kadın olarak, hem kültürel hem de finansal bağlamda Dünya'ya tepki üzerinden boşverebileceğini hiç ama hiç zannetmiyorum.

Takım çok mu toy olur, ücret beklentisi mi yüksek, daha iyi alternatifler var mı gibi soruları dikkate alarak ilginin biraz daha ciddileşmesini işaret ederdim.