Errick McCollum

Oyuncularin uyum sorunu olabilecegi, bir sezondan bir digerine performanslarinin dibe vurabilecegi çok net orneklerle onumuzde duruyorken, elimizdeki verimli oyuncuyu gonderip macera aramanin dayanilmaz cazibesine anlam veremiyorum dogrusu. McCollum sezon boyunca "yapabilecegi bu kadarmis" diyebilecegimiz azami performansini gostermis olsa yine anlardim fakat oyun tarzini takimin ihtiyacina gore sekillendirebilen, hatalarindan ders çikaran, savunmada savasmayi bizimle ogrenen ve hâlâ kat edebilecek bir yolunun oldugunu gosterme derdindeki bir oyuncunun, kalitesi EL'deki elit guardlarla kiyaslanamayacak olmasina ragmen 6. adam olarak takimda kalmayi hak ettigini dusunuyorum. Pozisyonlari itibariyle kiyas goturmese de Pocius - Aradori ornekleri daha taze,ne umutlar bagladik neler oldu.

Euroleague seviyesi guard nedir, kimdir onu da açıklamak gerek eğer eleştiri çıkış noktası buysa. Örneğin laboral den mike james veya darius adam bu seviyemi yada draper. İki sene önce ki wanamaker örneğin eurocup seviyesinde bile değildi. Hepsini geçtim gözümüzün önünde ki boby dixon örneği peki? 1.75 boyu ile şu anda baya bi euroleague seviyesinde, oysa ki daha geçen yaz avrupa şampiyonasında savunmalar biraz sertleşince silinmişti sahadan. Yada başka bir örnek rochestie geçen sene nizyny de euroleague seviyesine geldi ama bu sene maccabi de eurochallange a kadar düştü nerdeyse. Yada tyrese rice rytas'da bize karşı ön elemede hüç bişey yapamadıktan iki sezon sonra maccabi'yi şampiyon yaptı euroleague de

Şunu demek istiyorum doğru oyuncu doğru takım ve sistemde avrupada her seviyede oynar. Mccollum'da yetenek ve yürek olarak her türlü altyapı var ve şu anda Ergin hoca ile acaip bir uyum yakaladı.
Unutulmaması gereken en önemli nokta bu adam dipten geldi, ona hep olamazsın dendi ama mccollum hep üstüne koydu.

Oyun olarak şu anda avrupada ondan iyileri var, ama açlık olarak bence çok yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Peki ya Karşıyaka'ya, Bayern'e, Canaria'ya veya Strasbourg'a oynadığı oyun ölçü olur mu ? Herşeyi geçtim adamda kapris yok sakatlandı at gibi döndü giriyor çıkıyor savaşıyor

Onlarda ölçü olmaz.Hiçbiri EL takımı değil.Ölçü Fener deplasmanındaki oyunu,çok deplasman atmosferi olmasa da Efes maçındaki oyunu olabilir.

Onlarda ölçü olmaz.Hiçbiri EL takımı değil.Ölçü Fener deplasmanındaki oyunu,çok deplasman atmosferi olmasa da Efes maçındaki oyunu olabilir.

Çin'den Arroyo yerine gelen biri olarak üzerinde büyük baskı vardı ve sisteme bağlı olmayan bir maçta 81 sayı atan birini taktiğe ve takıma bağlı fizik olarak kendini geliştirmiş kulübü sahiplenen birine dönüştü ayrıca kafa maçlarda hep kalitesini koydu bence kalmalı. MVP Bey'i seviyorum.

Ilk 5 guardimiz : Asist-Top calma tehdidi olan lider,winner bir guard. ( Huertas en iyi aday gibi ) Huertas yoruldu McCollum hemen Huertas'i tamamlamak icin oyuna. Boyle bir duzende Euroleague kimyasinda cok guclu bir guard rotasyonu olur.

Yunanistan'a gitmeden önce Best Balıkesir'de sezon öncesi turnuvasina katılmış.
2.ligçiler gelebilir :)
Ergin hoca alırken bende gördüm gerçek oyun kurucu olmadığıni dedi.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumdaki ilk mesajım sana feda olsun Ya Mvp. Ancak şunu merak ediyorum bu adamın bu forumda hakettiği saygıyı görmesi için ne yapması gerekiyor? Adam eli kırıldıktan sonraki ilk maçında yerden yere atladı, bu sene kazandığımız her önemli maçta aslan payı bu adamın. Eurocup'taki Karşıyaka serisini neredeyse tek başına aldı. Bayern maçı son dakikaları, Gran Canaria deplasmanında uzatmalardaki tüm sayılarımızı attı. Strasbourg ikinci maçında maçı getirdi. Banvit ve Beşiktaş maçlarında yine maçı alan adamdı.

Bugün de yeri geldi Iverson'ı blokladı, yeri geldi Gabriel'i post-up'da savundu, maçı getiren asist ve üçlüğü geçtim, asıl kırılma nokta üç kişinin arasına atlayıp topu bize kazandırmasıydı.

Bu kadar skorer bu kadar iyi niyetli bu kadar öğrenmeye açık bu kadar egosuz bir adam elimizde ama bizim taraftarlar kötü oynasın da eleştirelim diye tetikte bekliyorlar. Ancak adam onu bile yapmıyor şükür ki kötü oynadığı maçların sonunda bile sorumluluk alıp susturuyor ya da mesaj sildiriyor bazılarına.

Forumdaki ilk mesajım sana feda olsun Ya Mvp. Ancak şunu merak ediyorum bu adamın bu forumda hakettiği saygıyı görmesi için ne yapması gerekiyor? Adam eli kırıldıktan sonraki ilk maçında yerden yere atladı,bu sene kazandığımız her önemli maçta aslan payı bu adamın.Eurocup'taki karşıyaka serisini neredeyse tek başına aldı,Bayern maçı son dakikaları,gran canaria deplasmanında uzatmalardaki tüm sayılarımızı attı,strasbourg ikinci maçında maçı getirdi.Banvit ve beşiktaş maçlarında yine maçı alan adamdı.Bugün de yeri geldi iverson'ı blokladı yeri geldi Gabriel'i post-up ta savundu maçı getiren asist ve üçlüğü geçtim asıl kırılma nokta 3 kişinin arasına atlayıp topu bize kazandırmasıydı.Bu kadar skorer bu kadar iyi niyetli bu kadar öğrenmeye açık bu kadar egosuz bir adam elimizde ama bizim taraftarlar kötü oynasın da eleştirelim diye tetikte bekliyorlar.Ancak adam onu bile yapmıyor şükür ki kötü oynadığı maçların sonunda bile sorumluluk alıp susturuyor ya da mesaj sildiriyor bazılarına

Efsane bir giriş olmuş foruma.Hoşgeldin.

Çok net 2.lig topçusu savunmayın şu adamı (!!)
Ülker Arena'da da susturacak inşallah herkesi.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lasme ile beraber Eurocup'ta neden MVP olduklarını gösteriyorlar. Maşallah aslanıma.
İki Karşıyakalı arasından çaldığı topta göremedim bile adamı, bu Karşıyakalılara ne oldu niye birbirlerine girdiler diyorum. :)

Teknik olarak beğenmeyenler var, (neden beğenmiyorlar anlamlandıramıyorum açıkçası) dünyanın en iyi faul alan adamı, kritik yerlerde sorumluluk alıyor ve saçmalamıyor da.

Ama her şeyi geçtim mücadelesiyle takımda kalmayı(hatta şimdikinden daha iyi bir kontrat 1m$ civarı) fazlasıyla hak ediyor. Sene sonu kalma kararını biz değil o verecek büyük olasılıkla.
Lasme kusacak kadar oynarken onun da hiçbir farkı yoktu. (belki midesi daha boş çıkmıştır maça :)) Maç sonu açıklamaları da takımı ne kadar sahiplendiğini, adanmışlığını gösteriyor. Her geçen gün kendine daha hayran bırakıyor.
Bir de CJ'e selam vererek bitirelim, gelme bir daha maça ne olur, biz seni nba'de seviyoruz. :) Abini heyecanlandırıyorsun burada, ligin en iyi faul atıcısını ne hallere düşürdün.

Forumdaki ilk mesajım sana feda olsun Ya Mvp. Ancak şunu merak ediyorum bu adamın bu forumda hakettiği saygıyı görmesi için ne yapması gerekiyor? Adam eli kırıldıktan sonraki ilk maçında yerden yere atladı, bu sene kazandığımız her önemli maçta aslan payı bu adamın. Eurocup'taki Karşıyaka serisini neredeyse tek başına aldı. Bayern maçı son dakikaları, Gran Canaria deplasmanında uzatmalardaki tüm sayılarımızı attı. Strasbourg ikinci maçında maçı getirdi. Banvit ve Beşiktaş maçlarında yine maçı alan adamdı.

Bugün de yeri geldi Iverson'ı blokladı, yeri geldi Gabriel'i post-up'da savundu, maçı getiren asist ve üçlüğü geçtim, asıl kırılma nokta üç kişinin arasına atlayıp topu bize kazandırmasıydı.

Bu kadar skorer bu kadar iyi niyetli bu kadar öğrenmeye açık bu kadar egosuz bir adam elimizde ama bizim taraftarlar kötü oynasın da eleştirelim diye tetikte bekliyorlar. Ancak adam onu bile yapmıyor şükür ki kötü oynadığı maçların sonunda bile sorumluluk alıp susturuyor ya da mesaj sildiriyor bazılarına.

Namık bey,

Forumumuza hoş geldiniz öncelikle. İletilerinizi paragraflar halinde yazarsanız okunması daha kolay olur herkes açısından. İletinizi bu yüzden düzenledim, bilginiz olsun.