Karpaty Lviv-Galatasaray | UEFA Playoff 2. Maç

Sizce turu geçebilir miyiz ?

• Turu geçer gruplara kalırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    41
Mert Göker' Alıntı:
[quote="Sercan Karabıçak":10fefgx0]Eğer böyle biterse Mehmet Helvacı ne anlatacak çok merak ediyorum ;)

"Henüz mevsim başı. Suçlu aramak için daha erken. Yapılan eleştrileri yersiz buluyorum..."[/quote:10fefgx0]
'Alinan sonuçtan tabiki bizde çok üzgünüz ama futbol bu sürprizler oluyor,futbolcularimiz kalitelerini sahaya yansitamayinca sonuc böyle oldu.'

Allah sizi bildiği gibi yapsin beceriksiz adamlar!

9 kişilik takıma elendiniz bravo. hava alanında karşılamak lazım aslında ama sizin gibi ruhsuz adamları degil adnanlari karsilamak lazim. eskisehir'ede yenildikten sonra rijkaard'ıda onderirsiniz.
Sonra kendi kafaniza gore bi teknik direktor.
Bu saatten sonra adnanlar'in ikiside gitmedikten sonra ben hic sinirimi bozamam...

çok güzel çok Galatasarayın adını kirleten herkesin Allah belasını versin söylenecek çok söz var o akdar söz var ki sanırım galatasaraylı olmak böyle bir şey arsenalleri eleyip karpatylere elenmek 90da atıp 1dakika skoru koruyamamak çok şey galatasaraylı olmak çok ..

mazharozsoy' Alıntı:
9 kişilik takıma elendiniz bravo. hava alanında karşılamak lazım aslında ama sizin gibi ruhsuz adamları degil adnanlari karsilamak lazim. eskisehir'ede yenildikten sonra rijkaard'ıda onderirsiniz.
Sonra kendi kafaniza gore bi teknik direktor.
Bu saatten sonra adnanlar'in ikiside gitmedikten sonra ben hic sinirimi bozamam...
Bu camia'da Adnanların kredisi bitmez abi,Sezgin gider Polat olan yine devam eder,garip işler bunlar

kimse baltaya suc bulmasin bizi baltaya mahkum eden once yonetim sonra rijkaard'ı suclayin. nasil bir kadro ise sag bek yok sol bek yok, hucuma yonelik orta saha yok.

yok yok yok yok yok yok!!!!!!!!!!

beynime kramp girdi, ellerim titriyor sinirden :oops:

sonuna kadar GALATASARAY ulAn !

siz de bitiremeyeceksiniz bizdeki bu sevdayı, ruhsuz yaratıklar!

polat sezgin'i de yanında tut dönme buraya, ukraynaya iltica başvurusu yap eminim seve seve veririler....