Karpaty Lviv-Galatasaray | UEFA Playoff 2. Maç

Sizce turu geçebilir miyiz ?

• Turu geçer gruplara kalırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    41
diyecek hiçbirşey yok perşembenin gelişi çarşambadan belliydi yedeklerde bir tek şunu alalımda skoru değiştirsin diyeceğimiz yok, kimse kandırmasın satamayız diye elonoyu maç kadrosuna aldırmayanların utancıdır bu!

mazharozsoy' Alıntı:
kimse baltaya suc bulmasin bizi baltaya mahkum eden once yonetim sonra rijkaard'ı suclayin. nasil bir kadro ise sag bek yok sol bek yok, hucuma yonelik orta saha yok.

yok yok yok yok yok yok!!!!!!!!!!

Galatasaray Futbol Tarihi´ndeki en umursamaz-vurdumduymaz oyuncudur Hakan Balta. O formanın hakkını verecek, kız gibi oyun oynamayacak. Veremiyorsan defolup gideceksin. Kaç maçtır bizi ağlatmaya üzmeye hakkın yok Hakan..!

Yorumsuz gerçekten yorumsuz. Gerçi hak ettiğimiz sonucun üstünde bu skor bu.

Yorum yapipta sinirimi,sinirlerinizi bozmak istemiyorum.

Geçmiş olsun arkadaşlar.

Yapmayın transfer falan ananızı alın gidin şu kulupten...
uefa bitti, lig 2 haftada bitti.
Eskişehir de yenerse, ne rijkaard ne adnan ne arda alayı defolsun gitsin yeter ulan yeter.

Avrupa Fatihi Galatasaray'ın yeni stadında ilk sezonunu Avrupa'da maç oynamadan geçirmesi. Yazık. Tarih yazdığımız Alisamiyen'e bari Avrupa maçları oynayarak veda etseydik.
Sezon başı 4 maç oynadık ve 1 galibiyet dahi alamadık. Son halka Eskişehir deplesmanı..

Üzüldüm ama en çok üzen uzatmalarda gol atıyoruz deplasman da turu geçecekken,son 1 dakika kala golü yiyoruz,yok böyle bir şansızlık yok :-(

Mert Göker' Alıntı:
mazharozsoy' Alıntı:
kimse baltaya suc bulmasin bizi baltaya mahkum eden once yonetim sonra rijkaard'ı suclayin. nasil bir kadro ise sag bek yok sol bek yok, hucuma yonelik orta saha yok.

yok yok yok yok yok yok!!!!!!!!!!

Galatasaray Futbol Tarihi´ndeki en umursamaz-vurdumduymaz oyuncudur Hakan Balta. O formanın hakkını verecek, kız gibi oyun oynamayacak. Veremiyorsan defolup gideceksin. Kaç maçtır bizi ağlatmaya üzmeye hakkın yok Hakan..!
hakan silah zoruyla mı oynuyor yok işte başka adam. Volkan'ı sat alpaslan'ı sat, ferhat'ı sat, Anıl'ı sat sat sat sat ondan sonra boyle yedeksiz sol beksiz kalırsın. ugur niye gitti kim bu takımın yedek sag beki???
lanet olsun sizin gibi kisliksiz yonetimi oraya getiren camiaya, lanet olsun sizin yapacaginiz transferlere, lanet olsun sizin kuracaginiz kadronun oynayacagi futbola. Ben kacar yoksa ceza yiyecem.
Hata ettiysem affola...

Taraftarı mutlu eden iki adam vardı üstünel&keita , ikisinide gönderdiler hale bak, başkandan oyuncusuna kadar ellerinden öpmek lazım bunları ! bide suçlu diye teknik adamı değiştirirler şimdi , kimse yemez bunları artık !!!

Bir zamanlar ŞL'de sürekliliği olan 5 takımdan biri olduğumuzu hatırladıkça daha da çok koyuyor şu hezimet. Toplasan, çarpsan karesini alsan, hepsi hepsi Avrupa Ligi ön eleme maçı lan bu.

Yazıklar olsun.
Tek bir isteğim var.
Yeter ki bu formayı haketmeyen kişiler artık o formayı giymesin.Ben yine armayı izlemeye giderim.10 dakikadır elim ayağım titriyor. Yeter artık sabrımız kalmadı.

arkdaşlar canınızı sıkmayın daha transferler bitmedi :))